Rinkodaros vadybos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kurso aprašymas

Marketingo valdymas yra plati 4 metų bakalauro programa. Tai paruošia jus reaguoti į klientų poreikius tarptautinėje aplinkoje, siūlant tokius dalykus kaip rinkos tyrimai, rinkodaros teisė, vartotojų elgsena ir el. Rinkodara. Projekte „Mini kompanija“ taip pat rasite savo įmonę. Šiame projekte dirbsite įvairiose pareigose tikroje įmonėje. Geras pardavėjas yra puikus tinklininkas. Štai kodėl kurso metu atliksite daug grupinių užduočių. Galų gale kalbama apie jūsų savybes, todėl egzaminuose būsite tikrinami individualiai. Kaip rinkodaros vadybos studentas, pamažu tapsite rinkodaros ekspertu, turinčiu darbo tarptautinėje aplinkoje patirties. Studijų programą sudaro dvi stažuotės, kurias galite baigti Nyderlanduose ar užsienyje. Jūs įgysite daugiau tarptautinės patirties mūsų miestelyje, kur sutiksite daug studentų iš daugiau nei 50 šalių!

Studijų treneris

Jūsų asmeninė raida mums yra raktas. Štai kodėl kiekvienas studentas turi studijų karjeros vadovą. Kartu jūs aptarsite studijų rezultatus ir visas problemas, su kuriomis susidursite, nesvarbu, ar jos yra su asmeniu, ar su studijomis. Per savo stažuotę ir baigimo etapą vadovausitės dėstytoju. Jis arba ji gali padėti jums užduoti klausimus, užduotis ar rašyti savo disertaciją.

Mes sąmoningai pasirinkome mokytis mažose klasėse, o ne didelėse auditorijose, kiek įmanoma, nes norėtume asmeniškai sužinoti. Mūsų dėstytojai ir studijų karjeros valdytojai ypač nori paremti jums geriausias savo galimybes Fontys metu.

Praktika

Trečiame ir ketvirtajame studijų metais atliksite stažuotę. Galite pasirinkti įmonę patys, bet mes taip pat pateikia įmonių, su kuriomis mes dirbame, sąrašą. Praktika gali būti atliekama Nyderlanduose ar užsienyje. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų.

Abu stažuotės metu jūs išspręsite problemą įmonėje. Jūs išgyvenate tai, kas panašu į darbą bakalauro lygio pareigose. Tuo tarpu jūs kuriate profesionalų tinklą. Nedažnas stažuotė veda į darbą. Per stažuotes jus palaikys dėstytoja. Jūs baigsite studijas Fontys bakalauro darbe.

Yra daugybė stažuočių kompanijų, kuriose dirbo mūsų rinkodaros vadybos studentai: „Philips“, „Vodafone“, BMW, „Tesla“, KPN, „Océ-Canon“, „T-Mobile“ ir daugelis kitų. Tai keletas labiau žinomų. Daugelis studentų atliko stažuotes mažose ir vidutinėse įmonėse.

Kaip paruošti

Studijos užsienyje yra didelis žingsnis. Daugeliui studentų pirmą kartą jie gyvena savarankiškai. Staiga jūs turite virti sau, pirkti bakalėja, atidaryti banko sąskaitą ... Be to, jūs turite visada kalbėti angliškai. Dėl šios priežasties labai svarbu, kad jūs gerai parengtumėte, kai pradėsite "Fontys". Kiekvienam studentui turi būti bent anglų kalbos lygis bent IELTS 6.0 arba TOEFL 550, tačiau norint visiškai suprasti literatūrą ir teoriją, patariama išmokyti savo anglų kalbos įgūdžius. Yra keletas parengiamųjų kursų, kuriais siekiama padidinti anglų kalbos lygį.

Turėdami tinkamą studijų mentalitetą ir motyvaciją, mes tikime, kad kiekvienas studentas, kuris prasideda "Fontys", gali baigti studijas.

Profesinė perspektyva

Šiandien verslininkai negali išgyventi be stipraus rinkodaros. Protingomis ir kūrybiškomis rinkodaros kampanijomis kompanijos bendrauja su savo tiksline grupe. Kaip universalus rinkodaros specialistas, galite dirbti praktiškai bet kurioje įmonėje.

Rinkodaros sritis yra labai plati, o tai atspindi skirtingas rinkodaros funkcijas. Meno vadovas, socialinės žiniasklaidos vadybininkas, pardavimų vadybininkas ar rinkos tyrinėtojas - tai visi darbo vietų rinkodaros srityje pavyzdžiai. Vienas dalykas yra tikras; kaip rinkodaros vadybos absolventas, jūs turite tvirtą pagrindą dirbti rinkodaros specialistais bet kurioje įmonėje. Jūs galite analizuoti tikslines grupes ir išmokti kurti rinkodaros ir komunikacijos koncepcijas. Esate profesionalus rašydamas rinkodaros planus ir analizuodamas įmones.

Baigę dvi stažuotes, savo patirtį savo mini kompanijoje ir žinias apie tarptautines įmones, esate vertingas turtas įmonėms visame pasaulyje.

Žinoma, jūs taip pat galite įsteigti savo įmonę ir dirbti kaip verslo verslininkas pradedant verslą kaip generalinis direktorius.

Priėmimo sąlygos

Būsimojo bakalauro studentu turite turėti aukštesniojo vidurinio mokslo diplomą, atitinkantį Nyderlandų standartus. Norėdami būti priimtiems į Fontys University of Applied Sciences studentai turi būti įgiję aukštąjį išsilavinimą per vidurinio ugdymo / aukštojo mokslo diplomą su gerais rezultatais. Tai reiškia:

  • Olandijos studentams: VWO-, HAVO- arba MBO-diplomas
  • Vokietijos studentams: Fachabitur arba Abitur (Fachhochschulreife arba Allgemeine Hochschulreife)
  • Kitų tautybių studentams: aukštesniojo vidurinio mokslo diplomas / GCE arba lygiavertis, pvz., Didžiosios Britanijos GCE A lygis arba GCSE klases A, B arba C, Tarptautinis bakalauro laipsnis, Prancūzijos bakalaureatas arba Amerikos vidurinė mokykla (aukščiausioji arba 1 metų trukmės kolegija)

Be jūsų diplomo, prašome pateikti papildomų akademinių kvalifikacijų, jei tokių yra (ypač matematikos ir ekonomikos srityse). Pvz., Papildomi kursai, seminarai, projektai, dalyvavimas konkursuose.

* Ši programa taip pat yra vokiečių kalba.

* Vasaros įplaukos taikomos tik Vokietijos srautui. Anglų srautas prasideda tik rugsėjį. Vokiečių srautas prasideda rugsėjo ir vasario mėnesiais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands.

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands. Skaityti mažiau
Eindhovenas , Tilburgas , Venlo + 2 Daugiau Mažiau