Robotikos inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

University of Hartford Robotikos inžinerijos programoje galite įgyti įgūdžių augančioje robotikos srityje ir daryti įtaką ateičiai.128366_action-air-air-shooting-aircraft-319968.jpg

Apie Majorą

Ši programa padės jums įvykdyti augančius ir tikėtinus pradinio lygio karjeros reikalavimus robotikoje. Pasinerkite į praktinę patirtį, susijusią su robotikos principais, projektavimu ir valdymu. Šios programos studentams ypač daug naudos iš CETA laboratorijų, įskaitant dvi naujas robotikos laboratorijas.

Robotika yra disciplina, kurioje realiuoju laiku sujungiami kompiuteriniai, elektriniai, mechaniniai, jutimo ir kompiuteriniai mokslai. Tai vaidina beveik kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą ir galime paminėti jo pritaikymą automatikoje, gamyboje, gynybos pramonėje, komercijoje, pavyzdžiui, „Amazon“, ir sveikatos apsaugos pramonėje.

Tarpdisciplininis dėmesys

Kadangi ši programa apima įvairius inžinerijos aspektus, šios programos studentai gaus daugiau įvairiapusės švietimo patirties. Sužinokite daugiau apie įvairias temas taip (bet ne tik):

Elektros inžinerija

Grandinės projektavimas, skaitmeniniai įrenginiai, mikrovaldiklis, signalų apdorojimas, valdymo sistemos, ryšiai

Mechaninė inžinerija

2D / 3D modeliavimas, gamyba, kinematika / statika, dinamika, mechatronika

Kompiuterija

Programavimas, dirbtinis intelektas, kompiuterinė vizija

Reikalavimai laipsniui

Pagrindinės klasės

  • ROBO 201 | Įvadas į robotiką
  • ROBO 301 | Robotika ir automatika
  • M 366 | Inžinerinė tikimybė ir statistika
  • ECE 382 | Jutikliai, keitikliai ir duomenų kaupimas
  • ROBO 402 | Robotų sistemos ir jų programavimas

Pasirinktinai

Robotikos inžinerijos programos studentai yra skatinami priimti pasirenkamuosius techninius dalykus, taip pat UIS - universiteto tarpdisciplininių studijų pasirenkamuosius dalykus.

Karjeros perspektyva

Šios programos absolventai bus pasirengę dirbti daugelyje robotikos kompanijų visame pasaulyje. Turite galimybę dirbti su pramoninių robotų įmonėmis, tokiomis kaip ABB, KUKA ar „Fanuc“; automobilių kompanijos, tokios kaip BMW, Toyota ar Hyundai; pasaulinės aviacijos, gynybos ir saugumo kompanijos, tokios kaip „Lockheed Martin“ ar „Raytheon“; arba gamyklos automatizavimo ar pažangių gamybos įmonių, tokių kaip „Epson“, „Denso“ ar „Wittmann Battenfeld Group“.

Turėdami tarpdisciplininių žinių, įgytų programoje, studentai taip pat gerai pasirengę abiturientų mokyklai. Studentai taip pat gali tęsti robotikos tyrimų institutus tokiose kompanijose kaip „Toyota Research Institute“, „Bosch“, „Disney Research“, NASA, DARPA ir dar daugiau.

CETA robotikos klubas

Fakulteto patarėjai: Kiwonas Sohnas ir Akinas Tatoglu

UHART robotikos klubas dirba įgyvendindamas įvairius projektus robotikos, dirbtinio intelekto ir realaus laiko valdymo sistemų srityje (pvz., Humanoidai, mobilieji robotai, pramoniniai robotai, tarnybiniai robotai ir dronai). Šios organizacijos nariai taip pat dalyvauja šiose tyrimų grupėse:

  • Autonominė mobiliosios robotikos tyrimų grupė, vadovaujama Akino Tatoglu
  • Pagalbinių robotų komanda, vadovaujama Kiwono Sohno

Kiekvienais metais komandoje dirba daugiau nei 50 studentų iš daugelio didžiųjų bendrovių (elektros ir kompiuterių inžinerijos, mechanikos inžinerijos, civilinės inžinerijos, biomedicinos inžinerijos ir informatikos mokslų). Jų yra nuo pirmo kurso iki antrosios pakopos studentų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your colleg ... Skaityti daugiau

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your college career. So, why UHart? Because we have it all. Skaityti mažiau