Bendra informacija

Departamentas siūlo pilną trejų metų bakalauro laipsnį pagal Rusijos federalinį standartą ir MGIMO aukštojo mokslo standartą "Lingvistika". Programa įsisavinama 25 studentai, klasių pradžia 2018 m. Rudenį.

Kokia yra programa?

Programa skirta rengti būsimus Rusijos kultūros, istorijos ir teritorijų studijų specialistus, galinčius veiksmingai bendrauti kintamoje kultūroje kintančiame pasaulyje.

Pradedant studijas anglų kalba, studentai pamažu įgyja išsamių rusų kalbos žinias, kurios tampa raktą į pirmąkart suprasti šalies kultūrą ir vertybes.

Mūsų studentų lingvistinė terminologija ir konkrečios kalbos įgūdžiai leidžia lengvai analizuoti ir kurti profesionalius ir žiniasklaidos tekstus, skaityti "už linijų" ir išskirti kultūriniu požiūriu pažymėtą pagrindinę informaciją.

Kas gali prašyti programos?

Anglų kalbos mokytojai kviečiami kreiptis dėl programos, kur jie įgis įgūdžių, kad įveiktų kultūrines kliūtis ir išplėtotų savo žinias rusų kalbos srityje, mokydamiesi ir praktikuojant rusų kalbą.

Kas yra karjeros galimybės programos absolventams?

MGIMO absolventus tarptautiniu mastu siekia darbdaviai, o MGIMO sėkmingo bakalauro studijų karjeros perspektyvos yra puikus. Tarp jų:

 • Rusijos srities studijų ekspertas
 • Kultūros konsultantas / komunikatorius / derybininkas
 • Profesinio ir žiniasklaidos diskurso kalbos specialistas
 • Tarpkultūrinis komunikacijos vadovas
 • Vertėjas / Vertėjas
 • Rusijos kalbos ir kultūros instruktorius

Programos absolventai gali dirbti verslo, vyriausybės ar pramonės srityse, kaip ekspertai Rusijos plotas studijų, kultūros ir istorijos. Jie taip pat gali specializuotis vertimo raštu ir žodžiu arba rusų kalbos kaip užsienio kalbos. Tyrimai lingvistikoje ar vadovaujančiame versle taip pat yra galimybės. Yra stažuotė su MGIMO partneriais, kurie veikia bankininkystės, naftos ir dujų, vyriausybės ir kultūros sektoriuose.

Pasibaigus studijoms, studentai turėtų įgyti bent vieną užsienio kalbą, išskyrus rusų kalbą ir jų gimtąją kalbą.

BA absolventai gali prašyti prisijungti prie MGIMO magistrantūros studijų programų, dėstomų anglų kalba, dvejopo laipsnio magistrantūros studijų programose arba įvairiose magistrantūros programose MGIMO universitete ar kituose rusų universitetuose.

Kur yra Mgimo-Odintsovo miestelis?

Campus yra įsikūręs Maskvos vakaruose, netoli Rublevka srities, 35 min. Kelio automobiliu nuo Maskvos centro ekologiškai palankioje aplinkoje su išvystyta infrastruktūra. Neįvykdyti moderniausi Campus įrenginiai yra novatoriškas sporto kompleksas ir viešbutis.

Programos pagrindai

 • Rusijos teritoriniai tyrimai ir tarpkultūrinis bendravimas
 • Rusijos istorija ir kultūra / menas
 • Rusų kalbos mokymas kitų kalbų kalbėtojams
 • Vertimas žodžiu ir vertimas

Programos premija

Mūsų studentai naudojasi unikaliomis originalių telekomunikacinių projektų galimybėmis, kurias jie gauna, nes MGIMO universiteto ir Džordžijos universiteto (JAV) profesorių dėstytojai kartu mokosi nemažai kursų pagal bendradarbiavimo sutartį tarp MGIMO ir Gruzijos universiteto (UGA) (http://english.mgimo.ru/news/university-of-georgia).

Kurso trukmė - 3 metai, o suteiktas laipsnis - BA.

Kursas yra daugiadisciplinis, praktinis ir globalus, parodantis savo studentams pažangiausias interpretacijas dabartinių tarptautinių tendencijų Rusijos plotas studijas, kalbotyros ir tarpkultūrinės komunikacijos.

Kas moko programos kursus?

Mūsų dėstytojai ir dėstytojai yra patyrę dalyvaudami ir įgyvendinant akademines ir kultūrines mainų programas, skaitant paskaitas Rusijos, Amerikos ir Didžiosios Britanijos universitetuose.

Gruzijos universitetas ir kiti svečių profesoriai taip pat dalyvauja Rusijos kultūros studijų programos rengimo ir mokymo procese.

Buvę politikai, diplomatai, verslininkai ir ekspertai kitose profesinėse srityse dalijasi su studentais savo žiniomis.

Programa susideda iš svarbiausių metodų, susijusių su šiuolaikinių krypčių studijomis ir kalbotyra. Tai suteikia nuomonių spektrą apie Rusijos kultūros studijas, vertimų žodžiu ir vertimą, Rusijos užsienio politiką ir kt., Parengiant mokymo programą iš Universiteto padalinių.

Mokestis už mokslą, terminai, amžiaus reikalavimai

Mokestis už mokslą: 650000 rublių Rusijos piliečiams; 8200 EUR ne Rusijos piliečiams per mokslo metus. Rusijos PVM netaikomas. Neįtraukiami galimi banko komisiniai ar kiti trečiųjų šalių įnašai. Campus 4 * yra viešbutis.

Galutinis paraiškos pateikimo terminas: 2018 m. Rugpjūčio 31 d.

 • Prireikus kandidatai bus pakviesti į vaizdo pokalbius el. Paštu.
 • Priėmimo rezultatų paskelbimas: 2018 m. Rugsėjo mėn.


Amžiaus reikalavimai: priėmimas į MGIMO universitetą yra pagrįstas akademinių nuopelnų ir potencialo. MGIMO yra atsakinga už vaikų apsaugą pagal Rusijos įstatymus, todėl tėvui / globėjui bus pranešta apie įvažiavimo pasiūlymą visiems jaunesniems nei 18 metų amžiaus, kai jie bus MGIMO studentai./>


Kaip pateikti paraišką?

Atkreipkite dėmesį ir laikykitės šių 10 taisyklių:

 • Susisiekite su mumis TIK, naudodami šiuos el. Pašto adresus: vaikonnikova@gmail.com ir v.ikonnikova@odin.mgimo.ru
 • Laukelyje "Pranešimo tema" įrašykite "Paraiška" ir nurodykite kandidato pavardę.
 • Nurodykite, kaip mes galime jus išsiųsti savo pranešime (vardas, pavardė). Jei atstovaujate pareiškėjo (jūsų vaiko, giminės, draugo ir tt) interesams, įsitikinkite, kad mes tai suprantame.
 • Attached files turi būti MS Word (DOC) arba Adobe Acrobat (PDF) formatuose.
 • Pridedami nuskaitymai ir (arba) nuotraukos turi būti PDF arba JPG formatuose.
 • Pasirinkite kiekvieno pridėto failo pavadinimą (pvz., Diplomą, CV, stenogramą ir tt).
 • Nesiųskite mums savo dokumentų įprastu paštu ir niekada nepateikdami mums originalų, nes mes negalime juos grąžinti jums. Pateikite tik aukštos kokybės nuskaitymus el. Paštu.
 • Prašome pranešti, kad jūsų užklausų apdorojimas paprastai trunka nuo 5 iki 15 darbo dienų. Netrukus susisieksime su jumis su bet kokiais atnaujinimais dėl jūsų paraiškos būsenos.
 • Negalima palaukti iki paskutinės dienos pateikti paraišką. Kai tik paraiška bus paruošta, atsiųsk ją mums.
 • Kad galėtumėte įvertinti, jūsų paraiška turi būti pateikta iki galutinio termino. Kai atsiųsite mums savo paraišką, jums nebus leidžiama ją keisti. Nepaisant to, jūs galite atsiųsti savo paraiškos medžiagą partijomis, tačiau įsitikinkite, kad mes gauname paskutinę partiją iki galutinio termino. Jei jūsų paraiška nebus baigta iki galutinio termino ir (arba) pateikta po galutinio termino, mes negalėsime ją apdoroti.

Jūsų paraiška turi būti paremta šiais dokumentais:

 • Vidurinio išsilavinimo diplomas ir (arba) egzamino pažymėjimas (-ai), jei jau jį gavote. Jei ne, jums reikės atsiųsti ją mums, kai tik gausite ją iš savo mokyklos. Pripažinus, turėsite pateikti šių dokumentų originalus registruojant MGIMO studentą ir atlikti (1) notaro patvirtinimą, kad jūsų prašymo dokumentų vertimas į rusų kalbą ir (2) nostrifikavimas arba jūsų dokumentų patvirtinimas Rusijos Federacijos švietimo ir mokslo ministerija. Universitetas suteiks visą būtiną pagalbą, kad sklandžiai atliktų šias procedūras. Atkreipkite dėmesį, kad nostrifikacijos procedūra nėra būtina šalių, kurios pasirašė susitarimus dėl diplomų pripažinimo ir lygiavertiškumo su Rusijos Federacija, piliečiams, tačiau pagal konkrečią sutartį gali būti taikomos papildomos sąlygos.
 • Pareiškėjo nuotrauka (mažiausiai 300 dpi, elektroniniu paštu). DĖMESIO: aštuonios atspausdintos nuotraukos 3x4 cm (matinis tik baltuoju fone, juodas
 • CV / santrauka (nėra konkretaus šablono, kurio reikia laikytis).
 • Motyvacinis laiškas (asmeninė žinutė), iki 1000 žodžių.
 • Akademinės ir / arba profesinės nuorodos (bent dvi). Prašau, nesirinkite nuorodų sau. Pateikite mums savo teisėjų vardus, el. Pašto adresus ir kitą kontaktinę informaciją, ir mes susisieksime su jais atskirai. Prašykite savo teisėjų parengti informacinius laiškus, kad galėtume juos greitai surinkti.
 • Anglų kalbos testų sertifikatas (Tarptautinės anglų kalbos testų tarnyba (IELTS) akademinis testas, kurio bendras įvertinimas yra 6,0 ir 5,5 kiekvienoje iš komponentų, ir / arba testas anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TOEFL), kurio minimalus balas yra 80 ir 20 kiekviename iš keturių įgūdžių). Mes taip pat pripažįstame praktinės patirties vertę, todėl pasitarkite su mumis, jei neatitinkate aukščiau nurodytų akademinių kriterijų, nes kiekviena paraiška vertinama pagal nuopelnus. Skirtingų lygių kalbos grupės bus suformuotos, kad atitiktų studentų reikalavimus.
 • Jūsų ID kopija: pasas ar asmens tapatybės kortelė.
Programa mokoma:
 • Anglų
 • Rusijos

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Price
550,000 RUB
Rusijos piliečiams - 650 000 RUR; 8 200 EUR ne Rusijos piliečiams per mokslo metus. Rusijos PVM netaikomas. Neįtraukiami galimi banko komisiniai ar kiti trečiųjų šalių įnašai. Campus 4 * yra viešbutis.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date