Ryšių ir elektronikos inžinerija (VRE) yra mokslo ir matematikos panaudojimas taikoma praktinių problemų ryšių srityje. VRE inžinieriai užsiimti mokslinių tyrimų, projektavimo ir technologijų plėtrai ir bandymams elektroninės įrangos, naudojamos įvairių ryšių sistemas. Tai yra dėl to, elektros inžinieriai, kad mums patinka tokias šiuolaikines komunikacijos prietaisai kaip mobilieji telefonai, radijo ir televizijos.

VRE programas PPU buvo įkurta 2006 metais siekiant išlaikyti tempą su pasaulio pokyčių šioje srityje su up-to-data mokymo programą, kuri buvo parengta remiantis vietos rinkos poreikius. Tuo akademinio 2015-2016 metų pradžioje, bendra magistrantūros programa elektros inžinerijos paleista su telekomunikacijų kelio teikti būtinas sąlygas ja pasinaudoti doktorantams studijų ir disertacijos metu.

VRE programų tikslų

  • Pateikite Palestinos ryšių sektoriuje su inžinierių, kurie turi tvirtą mokslinį pagrindą, ir reikalingų įgūdžių ir gebėjimo išlaikyti paslaugas ryšio įranga.
  • Tinkamai pasirengti kvalifikacijos žmogiškuosius išteklius srityse, mokslo ir technologijų, ypač daug dėmesio skiriant kokybės programas.
  • Išplėsti studijas ir parama mokslinių tyrimų ir profesinių studijų arba lokaliai arba visame pasaulyje.
  • Plėtoti moksleivių asmenybės ir profesinės etikos per subalansuotą programą numatytų priemonių, kad neatskiriama studentiško gyvenimo dėl kampusie popamokinės veiklos.
Programa mokoma:
  • Anglų
  • Arabic (Jordan)

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Palestine Polytechnic University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date