Ryšių su visuomene ir reklamos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Viešųjų ryšių ir reklamos specialistai suteikia studentams galimybę praktikuoti veiksmingo integruoto bendravimo meną viešųjų ryšių ir reklamos kontekstuose skirtingose ​​organizacijose. Mokiniai išmoksta teorijas ir praktiką informuoti vartotojus apie praktiką, paslaugas ar produktus, įtikindami suinteresuotąsias šalis siekti abipusio supratimo ir siekti abipusio dialogo, kad sustiprintų prekės ženklo įtraukimą.

Koncentracijos

Viešųjų ryšių ir reklamos specialistai siūlo tris koncentracijas: reklamą ir prekės ženklą, organizacinį bendravimą ir viešuosius ryšius.

 • Reklama ir prekės ženklas

"Advertising and Branding Concentration" siūlo mokymus apie strateginį planavimą, prekinių ženklų pasakojimą ir koncepcijos išraišką. Ji rengia studentus pristatyti idėjas inovaciniu ir socialiniu požiūriu atsakingu būdu, kad būtų galima veiksmingai reklamuoti prekės ženklą ir reklamuoti.

 • Organizacinis bendravimas

Organizacinė komunikacinė koncentracija siūlo mokymus apie žinių integravimą ir kūrimą, išraiškingų ir analitinių įgūdžių, kritinio mąstymo, komandos formavimo, sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo gebėjimų ugdymą.

 • Ryšiai su visuomene

Viešųjų ryšių koncentracijos studentai įgis tiek kritinį supratimą, tiek atitinkamus įgūdžius, kad sėkmingai plėtotų verslo ryšius, viešuosius reikalus, socialinę atsakomybę, žiniasklaidos ryšius, krizių bendravimą ir skaitmeninę PR skirtinguose sektoriuose (ty verslo, vyriausybės ir ne pelno organizacijose) .

IAA akreditavimas

Komunikacijos mokykla užėmė pirmąją vietą didžiojo Kinijos regione, laimėdama pripažinimą iš Tarptautinės reklamos asociacijos (IAA), pasaulyje įtakingiausios reklamos pramonės organizacijos. Viešųjų ryšių ir reklamos specialistai buvo apdovanoti IAA aukštai vertinta akreditacija. Studentai, baigę "Viešųjų ryšių, reklamos ir prekių ženklų" koncentraciją, turės ne tik ryšių bakalauro laipsnį, bet ir IAA diplomą rinkodaros komunikacijose.

Stažuotės

Nors stažuotės nereikalaujama kaip PRA Major mokymo programos dalis, stažuotojų koordinatorius yra paskirtas bendrauti su potencialiais darbdaviais, kurie teikia vasaros stažuotes mūsų studentams. Šios stažuotės paprastai suteikia bazinį atlyginimą, tam tikrą specializuotą mokymą, su karjera susijusį profesinę patirtį ir galimybę stebėti dalyvaujančių organizacijų bendravimo praktiką. Žemiau pateikiamas stažuotes, kurias PRA studentai baigė pastaraisiais metais:

 • Azijos įmonių mokymas
 • "Avista" grupė
 • Kinų meno erdvė
 • Creative Trend
 • Favor Light Company Ltd
 • "Fimmick Limited"
 • flyingV
 • "Havas World Hong Kong Limited"
 • Honkongo Disneilendas
 • Honkongo būsto draugija
 • Honkongo jockey klubas
 • ImpactHub TaiPei
 • Informacijos paslaugų departamentas
 • Ketchum
 • KKday HK
 • "Lenovo" grupė
 • Šiuolaikinės moterų fondas
 • Moovup
 • Muse Group Limited
 • Įdarbinti
 • "Rosy Sky" akcijos
 • Šanchajus Ogilvy
 • Unwire.pro

Karjeros galimybės

Viešųjų ryšių ir reklamos specialistų absolventai yra pasirengę įsidarbinti organizacijų strateginių ryšių skyriuose, viešųjų ryšių firmose ir reklamos agentūrose, pvz., Agentų paskyrų direktoriai, verslo ryšių direktoriai, viešųjų reikalų vadovai, įmonių socialinės atsakomybės vadovai, žiniasklaidos santykių vadovai, copywriters, meno vadovai, žiniasklaidos planuotojai, rinkodaros komunikacijos specialistai, skaitmeninio rinkodaros specialistai, turinio valdytojai / kūrėjai, prekės ženklo konsultantai, vadovai ir verslininkai. Kai kurie absolventai dirba verslo ir rinkodaros komunikacijose verslo ir pelno nesiekiančiose organizacijose.


Patekimo reikalavimai

Individualių nuopelnų atrankoje mes priimame holistinį požiūrį. Pareiškėjai privalo atitikti universiteto įėjimo reikalavimus ir anglų kalbos reikalavimus.

Pareiškėjai, kurie įstojo į aukštesnę padėtį iki studijų metų 1 su tarptautine kvalifikacija, tokia kaip GCE, IB ir SAT, gali kreiptis dėl vienetų perkėlimo.

Mokykla priima plačiąja atrankos politiką tiems studentams, kurie nori studijuoti žurnalistiką, viešuosius ryšius ir reklamą. Prieš pradedant studijas, studentams nereikia rinktis pagrindinių dalykų. Vietoje to savo pirmaisiais studijų metais jie privalo imtis pagrindinių kursų, kurie supažindina juos su daugialypės terpės pasakojimo metodais, žiniasklaidos įstatymais ir etika, taip pat kitais kursais, kurie suteikia jiems įvairias komunikacijos studijų sritis. Pirmųjų metų pabaigoje studentai bus priskirti magistrui pagal jų asmenines nuostatas ir akademinius rezultatus. Antrus metus jie bus priskirti koncentracijai pagal jų pasirinkimus ir balus atitinkamuose kursuose.

Anglų kalbos reikalavimai

Šie viešojo egzamino rezultatai pripažįstami kaip atitinkantys Universiteto nustatytus anglų kalbos reikalavimus:

Kompetencijos testai

Minimalūs reikalavimai

TOEFL

Internetinis testas (iBT) - balas: 79; arba
Popierinis testas (PBT) - balas: 550

IELTS akademinė

Bendras diapazonas: 6.0

SAT

Minimalus 550 balų skaičius tiek kritiniame skaityme, tiek rašyme su 8 ar aukštesniais balais Esse senajame SAT; arba
Minimalus balų skaičius 590 įrodymų pagrindu skaitant ir rašant naujuose SAT

ACT

Minimalus balų skaičius 23 ACT anglų ir skaitymo

GCE O-Level / GCSE anglų / anglų kalba / anglų literatūra

C laipsnio / 4 laipsnio

IGCSE pirmoji kalba anglų kalba

C laipsnio / 4 laipsnio

IGCSE anglų kalba kaip antroji kalba

B klasė / 5 klasė

GCE AS ar A lygio angliškai

E klasė

HKDSE anglų kalba

3 lygis

HKALE Anglų kalbos naudojimas

E klasė

IB

4 klasė:
IB anglų kalba (aukštesnis arba standartinis lygis); arba
IB Anglų B (aukštesnis lygis); arba
IB anglų literatūra ir spektaklio (standartinis lygis)

ARBA

5 klasė:
IB anglų kalba B (standartinis lygis)

Kiti

Kita anglų kalbos kvalifikacija, kurią universitetas laiko priimtina

Priėmimo stipendijos

Pareiškėjai, turintys puikių akademinių rezultatų, turės galimybę gauti priėmimo stipendijas:

HKD

USD

Pilna stipendija *

190 000 kiekvienais metais

24 000 kiekvienais metais

Pusė stipendijos *

95 000 per metus

12 000 kiekvienais metais

* Atsižvelgiant į universiteto patvirtinimą.


Paklausimai

Telefonas: 852 3411-5200
El. Paštas: commadmission@hkbu.edu.hk

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The School of Communication of Hong Kong Baptist University was founded in 1968. It provides a comprehensive range of programmes in communication available in Hong Kong at the undergraduate and postgr ... Skaityti daugiau

The School of Communication of Hong Kong Baptist University was founded in 1968. It provides a comprehensive range of programmes in communication available in Hong Kong at the undergraduate and postgraduate levels. Skaityti mažiau