Sertifikuotų apskaitininkų asociacija (acca)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Asociacija privilegijuotų Atestuotų apskaitininkų (ACCA)

ACCA inovacinė partnerystė su Oxford Brooks universitetu leidžia ACCA studentams studijuoti bakalauro (Hons) taikomosios apskaitos, o jų ACCA egzaminus.

Studentai turės teisę į laipsnį (skirtą Oksfordo Brookso universiteto), užbaigus dvi pirmąsias naujos profesinės egzaminų schemos dalis, tada universitetui pateikia tyrimo ir analizės projektą vertinimui. Projekte nagrinėjami absolventų įgūdžiai, daugiausia dėmesio skiriant studentų gebėjimui atlikti tyrimus ir analizę.

Šiuo metu ACCA užsiregistravusieji studentai taip pat galės būti registruojami Oksfordo Brouko universitete, taikant taikomąsias apskaitos bakalauro studijas (Hons), atsižvelgiant į pereinamojo laikotarpio nuostatas.

Programos tikslai:

ACCA yra profesionalus apskaitos kvalifikavimas, kurio naudą lemia visuotinis pripažinimas. Kai jūs turite teisę, ACCA narystė atveria duris į sėkmingą karjerą apskaitos praktika arba finansuoti, ir iš karto padidina savo uždarbio potencialą. Tai labai labai vertinta bankininkystės, valdymo ir konsultavimo srityse, ir yra didelis privalumas konkuruojant dėl ​​vyresniųjų vaidmenis.

ACCA narystė taip pat leidžia jums gauti iš registruoto auditoriaus statuso.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

OPAL College London "yra viena iš perspektyviausių naujų nepriklausomų Jungtinės Karalystės aukštojo ir universitetinio mokslo koledžų. Mes siūlome įvairias diplomui, aukštojo diplomas, bakalauro, mag ... Skaityti daugiau

OPAL College London "yra viena iš perspektyviausių naujų nepriklausomų Jungtinės Karalystės aukštojo ir universitetinio mokslo koledžų. Mes siūlome įvairias diplomui, aukštojo diplomas, bakalauro, magistrantūros ir profesinių kursų IT, verslo, rinkodaros, apskaitos, Sveikatos ir socialinių reikalų priežiūra, Kelionės, Turizmas ir viešbučių vadyba kartu su profesiškai orientuotas anksto universitetų kursų spektrą, skirtą geriau parengti studentus laipsnių švietimo sąstingis. &nbsp Mes siekiame sukurti nepriekaištingą reputaciją teikiant kokybiškas mokesčių kursus, kad suteikia išskirtinę vertę už pinigus. Esame įsitikinę, kad galėtų tai padaryti, nes mūsų nepriklausomumas reiškia, kad mes kontroliuojame mūsų mokesčius. Tačiau, mūsų konkurencinga mokesčio tarifas yra ne kokybės sąskaita. &nbsp Kolegija yra įsikūrusi energingas, daugiatautės kultūros srityje Londone.Mes tikime, kad turime unikalią ugdymosi poreikių mokinių supratimą. Yra pastebimas šeimos atmosfera OPAL College London. Universitetų standartus, mes esame palyginti nedidelė švietimo bendruomenė, tačiau tai leis mums žinoti, kas mūsų mūsų studentų, kaip asmenų, vieną - kažkas, kurį aš manau, yra labai svarbus siekiant užtikrinti studentui 's aukštojo mokslo sėkmės. &nbsp Kolegija yra įdomus aplinkoje, kurioje gali susitikti naujų draugų, kur galima susitikti žmonės iš Britanijos, Kinijos, Azijos, Karibų jūros, Pietų Amerikoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir kitur Europoje. Kultūra yra turtinga ir įvairi, su studentais, kad daugybė skirtingus požiūrius visose koledžo gyvenimo srityse. &nbsp Mes turime savitą akademinį etosą. Yra du punktai, visų pirma norėčiau, kad šiuo atžvilgiu.Pirma, esame kūrybingi mokymasis ir plėtros institucija, kurios mokymo strategijos, skirtos užtikrinti, kad mūsų studentai sėkmingai per savo studijas ir ateityje. Mes priimame "atvirų durų" politikos, darbo ir per žmonių skirtumų ir įvairovės klausimais dėkingi ir, kaip toks, yra individualus dėmesys ir diferenciacijos dėmesys. Antra, mes turime labai išvystytą ir patyrė pastoracinę priežiūros sistemą, kuri buvo prognozuojama kaip vienas iš raktų į mūsų sėkmės artimiausioje ateityje - mums rūpi visų mūsų studentais. Kvalifikacijų pasiekti per Opal College London mėgautis tarptautinį pripažinimą. Kvalifikacija, įgyta per OCL yra raktas į sėkmingą ir jaudinantis ateityje. Skaityti mažiau