Sisteminės biologijos ir ekologijos mokslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biologijos katedros mokomoji veikla ir moksliniai tyrimai yra orientuoti į botaniką ir aplinkos apsaugą, biologiją ir gyvūnų ekologiją bei eksperimentinę biologiją . BP rengia ekspertus, kurie gali rasti darbą valstybinėse institucijose, atsakingose ​​už gamtą ir gamtos apsaugą, biologijos ir ekologijos mokslinių tyrimų ir paslaugų laboratorijose, kultūros ir švietimo įstaigose, orientuotose į ekologinį švietimą ir mokslinę veiklą.

Sisteminės biologijos ir ekologijos studijų programa daugiausiai orientuota į augalų ir gyvūnų organizmų sistemingumą ir filogenizaciją bei jų ekologiją. Absolventai įgyja reikiamų žinių apskritai biologinių disciplinų, pavyzdžiui, ląstelių ir molekulinė biologija, anatomiją ir morfologiją augalų, bendra zoologija, sistematikos ir Phylogenesis augalų ir gyvūnų, fiziologijos ir ekologijos augalų ir gyvūnų, genetikos ir mikrobiologijos. Praktinės veiklos tikslas laboratorijose, taip pat lauko tyrimas ir patirtis - išplėsti studentų žinias ir pritaikyti teorines žinias į praktines taikymo sritis.

Departamento mokslinių tyrimų veiklą remia daugelis vietinių ir užsienio stipendijų, taip pat bendradarbiaujant su daugeliu kolegijų ir mokslo įstaigų. Tarp pagrindinių mokslinių tyrimų interesų botanikos yra floristika ir fitocenologija, žemėlapių ir monitoringo augmenijos, rūšių apsaugos ir taupymo programas kritiškai nykstančių rūšių. Per ilgalaikis bendradarbiavimas su KRNAP (Krkonoše kalnų nacionalinis parkas) tyrimai apie Krkonoše tundra buvo atlikti. Zoologijos mokslinių tyrimų veikla, susijusi su pvz ekologija hymenopterous smėlio ir stepėse, etology ir lizdus elgesį paukščių, parazitizmas elgesį skruzdėlių ir kt. Eksperimentinė biologija orientuota į abiozinių augalų ir augalų vystymosi įtakos įtaką, augalų naudojimą fitoteremijos technologijose, pelėsių ir mikotoksinų biologinį monitoringą (molio ir mikotoksinų nustatymas maiste ir mikotoksinų metabolitų biomarkeriai - mikotoksinų metabolitai , biologinėse medžiagose, siekiant sumažinti poveikį visuomenės sveikatai ir įgyvendinti rizikos valdymą).

ADMINISTRAVIMO TVARKA:

Paraiškų pateikimo terminas: birželio 30 d. (Pradedant studijas rugsėjo mėn.)
Pareiškėjai turi išsiųsti

  • užpildytą paraiškos formą
  • vidurinio išsilavinimo pažymėjimo kopija (šis dokumentas turi būti išverstas į anglų kalbą ir patvirtintas notaro)

Įžangos egzamino apimtis ir turinys:
Įėjimo interviu.

Visi dokumentai turi būti siunčiami:
Tarptautinių ryšių skyrius
Hradeco Králové universitetas
Mokslų fakultetas
Rokitanskeho 62
500 03 Hradec Kralove
Čekijos Respublika

ir el. paštu: study@uhk.cz

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Hradec Králové - Faculty of Science is a vibrant institution, and its constant development is reflected both in academic and construction activities: new faculties and institutes are ... Skaityti daugiau

The University of Hradec Králové - Faculty of Science is a vibrant institution, and its constant development is reflected both in academic and construction activities: new faculties and institutes are being established and new study programmes are being accredited. Skaityti mažiau