Skaitmeninimo, skaičiavimo ir elektronikos bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Tarptautinė skaitmeninimo, skaičiavimo ir elektronikos studijų programa (DICE), mokslo bakalauras ir mokslo magistras (technologija) (3 metai + 2 metai)

Kaip studentas, jūs:

 • Įvaldykite pagrindinius informatikos metodus ir technologijas.
 • Išmokite kurti elektronikos ir komunikacijos inžinerijos sprendimus, kurie daro įtaką kasdieniniam žmonių gyvenimui visame pasaulyje.
 • Gaukite reikalingų įgūdžių skaitmeniniam pasauliui dabar ir ateityje.
 • Iš pirmų lūpų sužinokite, kaip yra dirbti stažuojantis tikrai tarptautinėje pramonėje.

DICE yra trejų metų bakalauro programa, suteikianti studentams tvirtų įgūdžių ir didelių žinių apie skaitmeniniame pasaulyje reikalingas technologijas. Programa sujungia tris laipsnius po vienu stogu, o studentas gali pasirinkti, kurį kelią pasirinkti. Studentas gali specializuotis informacijos apdorojimo, informatikos ar elektronikos srityse. Informacijos apdorojimas apima programavimo, programinės įrangos ir sistemų kursus; Kompiuterija apima dirbtinio intelekto ir taikomojo skaičiavimo studijas, o elektronika - grandinių, analoginių ir skaitmeninių metodų bei komunikacijos studijas.

"Programa apima platų visų su IKT susijusių mokymo ir tyrimų spektrą, kuris yra Oulu.

Privaloma praktika reiškia, kad studentas turės galimybę pamatyti, koks yra tikrasis darbas Suomijos pramonėje. Taip pat galima atlikti praktiką ne Suomijoje. Būdami tokia plati programa, studentai galės susipažinti su tokiomis technologijomis ir tyrimų sritimis kaip:

 • Dirbtinis intelektas
 • Spausdintas intelektas
 • Dabartinės ir naujos kartos komunikacijos technologijos
 • Daiktų internetas, daiktų internetas
 • Mašinos matymas
 • Informacijos saugumas
 • Privatumas

Studijos yra tvirtai pagrįstos dabartiniais bakalauro lygmens tyrimais ir nuo pat pradžių akcentuojamas praktinis mokymasis. Studentai universitete imsis daugiadisciplininio projektinio darbo ir gali pasinaudoti pažangiausiomis University of Oulu siūlomomis technologijomis, tokiomis kaip 5G / 6G bandymų tinklas, aparatūros ir gaminių projektavimo platforma „FabLab“, „SmartCampus“, „Printed Intelligence“ ir kt. . Aktyvūs studentai turės galimybę pamatyti ir dalyvauti kuriant pažangias technologijas. Programa apima platų visų su IKT susijusių mokymo ir tyrimų spektrą, kuris yra Oulu mieste.

Mokymo fakultetą sudaro Suomijos ir tarptautiniai specialistai, atstovaujantys pirmaujančią poziciją įvairiose tyrimų srityse. University of Oulu yra gerai žinoma ir gerbiama institucija, kurioje atliekami novatoriški tyrimai. Pavyzdžiui, University of Oulu yra 6G flagmano, išsamaus, daugelį metų trunkančio ateities belaidžio ryšio technologijų tyrimo projektas, namai. Universitetas atskyrė daugybę pradedančiųjų ir įsteigtų įmonių, kurios savo pagrindinę patirtį grindė universitete atliekamais tyrimais. Todėl aukštai vertinamas University of Oulu laipsnis, kurį įrodo nuolatinis ir intensyvus pramonės verbavimas, t. korporacijos, mažos ir vidutinės įmonės bei pradedančiosios įmonės. Ši programa taip pat suteikia studentui puikių teorinių įrankių ir vertingų praktinių įgūdžių tęsti mokslą toliau, taip pat suteikia galimybę stoti į University of Oulu magistro programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is a ... Skaityti daugiau

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is about seeking, utilizing and applying new knowledge. The University of Oulu researches people and culture in a changing living environment, as well as opportunities that new technology provides for improving the well-being of people and the environment. The University of Oulu is a multidisciplinary expert in Northernness. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje