Socialinių mokslų bakalauras (psichologija)

Bendroji informacija

3 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Charles Sturt University socialinių mokslų bakalauras (psichologija) siūlo patrauklių įžvalgų apie žmogaus prigimtį, aktualią kiekvienai bendruomenei, karjerai ir darbo vietai. Populiari studijų sritis, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas žmogaus elgesiui ir gerovei, psichologija siūlo intervencijas ir strategijas, padedančias išspręsti žmonių socialines ir elgesio problemas bei pagerinti jų gerovę.

Kurso metu taip pat lavinsite aukšto lygio bendravimo, tyrimų projektavimo ir analizės, problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžius.

137026_pexels-photo-4101143.jpeg

Kursas pabrėžia

Trejų metų socialinių mokslų bakalauras (psichologija) gali būti naudojamas kaip Pathway į psichologijos bakalauro laipsnį, arba jūs galite baigti studijas, pasiruošę dirbti vienoje iš daugelio sričių, kur psichologinės žinios yra labai vertinamos.

 • Individualus, lankstus mokymasis:
  Nauda iš mažesnių Charles Sturt University klasių, individualizuoto mokymosi ir atsidavusių dėstytojų, kurie yra savo srities lyderiai. Galite pasirinkti mokytis universiteto miestelyje Bathurst, Port Macquarie ar Wagga Wagga. Arba galite mokytis internetu, naudodami tiesiogines ir įrašytas paskaitas bei lankstų tvarkaraštį, kad galėtumėte pritaikyti savo mokymąsi kitiems savo įsipareigojimams. Gavę patvirtinimą, anksčiau galite gauti kreditą už ankstesnes studijas ir baigę studijas. Kai studijuoji Charles Sturt University , taip pat gali kreiptis dėl tam tikrų dalykų baigimo tarptautiniame universitete.
 • Įgykite tvirtą pagrindą:
  Studijuodami socialinių mokslų bakalaurą (psichologiją) Charles Sturt University įgysite pažinimo, raidos ir socialinės psichologijos, psichologinių testų, biopsichologijos, psichopatologijos, asmenybės, mokymosi teorijos ir tyrimų metodikos žinių.
 • Pasirinkite savo kelią:
  Galimas platus pasirenkamųjų pasirinkimas, įskaitant nusikaltimų psichologiją, sveikatos psichologiją, piktnaudžiavimo narkotinėmis medžiagomis psichologiją, psichologiją ir teisinę sistemą bei streso ir traumos psichologiją. Be privalomų psichologijos dalykų, papildysite ir sociologijos bei nepilnamečio dalykus, kad patobulintumėte savo studijų patirtį. Nepilnamečiai gali naudotis įvairiomis susijusiomis disciplinomis, įskaitant verslą, istoriją ir politiką, sveikatą ir biologiją, teisingumo studijas ir vietinius mokslus.
 • Perėjimas prie tolesnių studijų:
  Socialinių mokslų bakalauras (psichologija) taip pat gali būti naudojamas kaip Pathway į psichologijos bakalauro laipsnį studentams, neatitinkantiems pradinių psichologijos bakalauro stojimo reikalavimų, nes stojantiesiems ATAR (arba lygiavertis) yra mažesnis. Socialinių mokslų bakalauro (psichologijos) studentai, atitinkantys tam tikrus tinkamumo kriterijus trečiųjų metų pabaigoje, galės perkelti į psichologijos bakalauro ar psichologijos bakalauro (pagyrimo) programą.

Profesinis pripažinimas

Socialinių mokslų bakalauras (psichologija) buvo akredituotas Australijos psichologijos akreditacijos tarybos (APAC) teikiant trejų metų psichologijos studijų seką.

Karjeros galimybės

Padėkite savo socialinių mokslų (psichologijos) bakalaurą tuojau pat dirbti arba baigkite tolesnius tyrimus, kad padidintumėte savo kvalifikaciją.

 • Prisidėkite prie sveikatos paslaugų - teikite konsultavimo paslaugas per socialinės rūpybos įstaigas švietimo ar pataisos įstaigose.
 • Paramos verslas - Dirbkite su didelėmis ir mažomis įmonėmis arba konsultacinėmis firmomis, kad teiktumėte žmogiškųjų išteklių paramą arba atliktumėte rinkos tyrimus, kurie padėtų kurti ir parduoti naujus produktus. Arba naudokite savo įgūdžius formuodami socialinę politiką atlikdami tyrimus ir analizę.
 • Imkitės toliau - taip pat galėtumėte pasirinkti laikiną psichologo registraciją arba pasirinkti magistrantūros studijas jūsų interesus tenkinančioje srityje.

Dalykai

Kiekvienam 8 taškų dalykui, kurį esate įtraukę, turėtumėte tikėtis, kad praleisite 10–12 valandų per savaitę dirbdami užduotis ir priskirtus skaitymus, dėstymo pagalbą, individualius ar grupinius tyrimus / studijas, forumo veiklą, mokymąsi darbo vietoje ir lankydamiesi paskaitose, gyvenamosiose vietose mokyklos ar egzaminai.

Jei per sesiją mokotės keturių dalykų, tai prilygsta dieniniam darbui. Kai kurių dalykų darbo krūvis gali skirtis dėl patvirtinto kurso projekto.

Baigimo reikalavimai

Būdamas Charles Sturt University studentu, visą savo kursą esi atsakingas už tai, kad toliau tobulintum anglų kalbos, raštingumo ir skaičiavimo įgūdžius, kurie atitiktų tavo discipliną. Ši nuolatinė plėtra leis efektyviai dalyvauti kursuose ir absolventams, pasirengusiems patekti į darbo jėgą.

Baigę studentai turi patenkinamai surinkti 192 balus.

Tarptautiniai studentai

Įgykite tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją kartu su Charles Sturt University viename iš mūsų ryškių regioninių miestelių arba mokykitės internetu iš savo namų patogumo - bet kurioje pasaulio vietoje!

Atkreipkite dėmesį: jei pasirinksite studijas internetu Charles Sturt University , kursų studijų režimas neatitiks būtinų Australijos studentų vizų išdavimo reikalavimų.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai į socialinių mokslų (psichologijos) bakalaurą turi atitikti šiuos priėmimo reikalavimus:

 • Baigtas vidurinės mokyklos pažymėjimas (arba lygiavertis), kurio ATAR yra 65 (įskaitant koregavimo koeficientus).

ARBA

 • Sėkmingai baigti du universitetinio lygio dalykai bet kurioje disciplinos srityje.

ARBA

 • Baigtas IV ar aukštesnio laipsnio profesinio mokymo ir lavinimo pažymėjimas, studijuojamas TAFE arba registruotoje mokymo organizacijoje (RTO), arba lygiavertis.

ARBA

 • Baigtas tretinio pasirengimo pažymėjimas (TPC) arba pereinamojo laikotarpio programa, studijuojama TAFE, registruotoje mokymo organizacijoje (RTO) ar universitete, arba lygiaverčiame.

ARBA

 • Iš dalies užpildytas bent 50 proc. TAFE arba registruotos mokymo organizacijos (RTO) profesinio mokymo (si) diplomas arba lygiavertis diplomas.

Anglų kalbos mokėjimas

Akademinis IELTS, kurio minimalus balas yra 6, o individualus balas nesiekia 5,5, arba kvalifikacija, kurią Charles Sturt University laiko lygiaverte, kaip nurodyta Charles Sturt University atitikties lentelėje.

Parama

Baigti vidurinę mokyklą šiais metais? Keliems metams atsibodo sužinoti, ką iš tikrųjų norite veikti gyvenime? Reikia lankyti užsiėmimus iš bet kurios pasaulio vietos?

Kai studijuoji Charles Sturt University , mes būsime su tavimi visą laiką ir padėsime tobulinti savo studijų ir akademinius įgūdžius asmeniškai, internetu ar telefonu. Kad ir kokia būtų jūsų padėtis, „Studentų centrinis centras“ yra pirmasis jūsų, kaip Charles Sturt University studento, skambutis. Mūsų draugiška palaikymo komanda gali atsakyti į visus jūsų klausimus, nesvarbu, ar jūs studijuojate miesteliu, ar internetu.

Pagrindiniai klausimai

 • Charles Sturt University yra pirmaujantis Australijos regioninis universitetas. Charles Sturt miesteliai yra mažos, draugiškos bendruomenės, įsikūrusios gyvybingose regioninėse Australijos vietose.
 • Charles Sturt University yra Charles Sturt University absolventų užimtumas. Daugiau Charleso Sturto studentų darbą gauna greičiau nei bet kurio kito Australijos universiteto laipsniai. (Gerų universitetų vadovas 2020/21).
 • Charleso Sturto požiūris į mokymą ir mokymąsi kartu su praktine patirtimi užtikrina, kad absolventai turėtų geriausias galimybes pradėti savo pasirinktą profesiją.
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Join the university with the highest graduate employment rate in Australia* – more Charles Sturt University grads get jobs faster than grads from any other uni. Employers know Charles Sturt grads are ... Skaityti daugiau

Join the university with the highest graduate employment rate in Australia* – more Charles Sturt University grads get jobs faster than grads from any other uni. Employers know Charles Sturt grads are skilled, confident and ready to get to work. Skaityti mažiau
Albury , Bathurst , Oranžinė , Port Macquarie , Wagga Wagga , Kanbera + 5 Daugiau Mažiau