Sociologijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sociologijos bakalauras

&nbsp

Sociologija tiria socialinius pasaulius, kurioje žmonės gyvena. Ji nagrinėja, kaip šie pasauliai atėjau apie ryškiausių jų savybių ir jų galimų ateities. Sociologija skatina mus ieškoti žemiau paviršiaus, ką mes priimame kaip savaime apie gyvenimą ir suteikia mums naujų būdų, kaip susigaudyti žmogiškosios egzistencijos. Studijuoti sociologiją ir sužinosite naujo ir įdomaus apie tai, kaip žmonės gyvena. Tačiau daugiau nei šis, jums įgyti supratimą ir pažvelgti į tai, kodėl žmonės gyventi, dirbti ir bendrauti taip, kaip jie padaryti. Jūs taip pat taps nepriklausoma ir kūrybingas mąstytojas, svarbių kritinių ir analitinių įgūdžių.

&nbsp

Šis laipsnis yra sukurta siekiant suteikti Jums su įžeminimo įmonės sociologijos pagrindus bei skatinti ir sudėtingas poveikis sričių specialistų, kurie atspindėtų kintančias sociologijos raidą ir akcentų įvairovę.Jūs įgyti tvirtus pamatus pagrindinių elementų sociologijos, bet taip pat šis kursas yra skirtas tam, kad jums sukurti savo žinias specialistų interesus, pavyzdžiui, nusikaltimų ir Deviacijų, lyčių santykiai, 'rasės ' ir rasizmą ir socialine teorija.

&nbsp

&nbsp

Papildoma kursas informacija


Sociologija skatina jus tapti nepriklausoma ir kūrybingas mąstytojas, svarbių kritinių ir analitinių įgūdžių, leidžiančių ginčyti "sveiku protu 'prielaidas. Taip pat galite pagerinti praktinius įgūdžius, susijusius su įvairiomis profesinio kelius, vedančius iš šiuo klausimu.

&nbsp

Neseniai mokslinių tyrimų vertinimo procedūrą, daugelis iš mūsų socialinių mokslų akademikų buvo aukštai įvertinta tiriamojo darbo ir jo kolegos dirbti kartu keletą projektų, taip pat dalyvaujančių Teisingumo ir Bendrijų mokslinių tyrimų padalinio ir skaitmeninės ekonomikos tyrimų centro kultūrose.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2012

Apie mokyklą

Universiteto centras Peterborough &nbsp , Studijavimas laipsnio, gali reikšti, studentų skolų, tolsta nuo namų ir rasti savo kojas į keistą miestą, bet su universiteto centras Peterborough jūs don ... Skaityti daugiau

Universiteto centras Peterborough &nbsp , Studijavimas laipsnio, gali reikšti, studentų skolų, tolsta nuo namų ir rasti savo kojas į keistą miestą, bet su universiteto centras Peterborough jūs don 't turi toli nueiti ilgą kelią. &nbsp&nbsp Universitetas centras Peterborough atstovauja vieną svarbiausią plėtrą, suteikianti aukštąjį išsilavinimą Peterborough 's istorijos. Universitetas centras siūlo platų kursų, apimančių įvairių dalykinių sričių portfelį, ir mes greitai vystosi specializacijų pagrindinių sričių. Mūsų portfelis yra nuolat peržiūrimi ir atnaujinami, siekiant atsižvelgti į naujus poreikius ir siekius mūsų vietinėje rinkoje. &nbsp&nbsp Taigi, jei norite vietoj skaičiaus pavadinimas universiteto centras Peterborough yra vieta būti! Skaityti mažiau