Sporto vadybos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie šią studijų programą vienas iš įtakingiausių Danijos sporto pramonės atstovų teigia:

„Sportas kreipiasi į daugelį žmonių mūsų gyventojams ir su šiuo nauju švietimu galime sukurti sinergiją tarp susidomėjimo sportu ir sveiką verslo požiūrį, pagrįstą atitinkamomis priemonėmis analizuojant ir sprendžiant su prekyba susijusius klausimus. pramonėje, kur dabar svarbiau nei bet kada anksčiau, esame kompetentingi rinkos ir paslaugų srityse, kad galėtume išlaikyti tvirtą poziciją padidėjusios konkurencijos laikais “.

Flemming Østergaard Buvęs FC Copenhagen vadovas ir „Parken Sport“ pirmininkas

Ar norite dalyvauti sporto ir laisvalaikio renginių koordinavimo ir teikimo veikloje? Ar esate natūralus lyderis ir vadovas? Ar ieškote galimybių dalyvauti įvairiose suinteresuotosiose šalyse?

Ar norite žaisti lygoje, kur visa tai yra tinkamos komandos kūrimas, praeities ekonominių spąstų ir opozicijos drebėjimas ir savo matomo ženklo palikimas? Ir ar norite tai padaryti savo gyvenimo būdu?

Sporto vadybos bakalauro studijų programa suteikia jums galimybę sujungti savo aistrą sportui ir renginiams su išsamia verslo mechanizmų supratimu sporto, renginių ir laisvalaikio sektoriuje.

Trumpai apie programą

Sporto vadybos bakalauro laipsnis yra 1,5 metų dieninių studijų programa, kuri yra papildoma programa studentams, turintiems AP laipsnį rinkodaros vadybos, paslaugų, svetingumo srityse

Programa taip pat taikoma žmonėms, turintiems atitinkamą pagrindą ar susidomėjimą verslu. Čia galite sužinoti daugiau apie priėmimo reikalavimus.

Ši programa suteiks jums išsamias žinias ir kompetencijas per tvirtą teorijos ir praktikos pagrindą, suteikdama jums daug galimybių įdomioms darbo vietoms po to, kai baigsite savo išsilavinimą.

Pagrindinės kompetencijos yra:

 • Rinkos ir su verslu susijusios kompetencijos
 • Organizacinės / valdymo kompetencijos
 • Kūrybiškos ir novatoriškos kompetencijos

Priimti anglų kalbos testai:

 • IELTS bendras įvertinimas 6,5
 • TOEFL internetinis testas: minimalus balas 83
 • Kembridžo ESOL egzaminai:
  • C1 Išplėstinė (CAE): C, B arba A klasė
  • C2 kvalifikacija (CPE): C, B arba A klasė
  • B2 Pirmoji (FCE): A klasė
 • Dabar naršo Oksfordo vietos nustatymo testas: minimalus balas B2 = minimalus 75 taškų skaičius kiekviename subteste - galioja tik tada, kai jis priimamas per UCN partnerių organizaciją
 • Pearson PTE Akademinis: minimalus balas 58
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

University College of Northern Denmark (UCN) is a Danish Higher Educational Institution working in the fields of education, development, applied research and innovation. UCN is active in healthcare an ... Skaityti daugiau

University College of Northern Denmark (UCN) is a Danish Higher Educational Institution working in the fields of education, development, applied research and innovation. UCN is active in healthcare and wellness, social studies and education, technology and business, training and lifelong learning. Skaityti mažiau