Statybos inžinerijos bakalauras (BEng)

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

HAMK: aukštasis mokslas, turintis profesionalų profilį

Apie programą

Dėl koronaviruso pandemijos HAMK leido naujiems studentams pradėti savo studijas rudenį kaip internetines studijas iš savo gimtosios šalies ir atvykti į Suomiją universitetinėms studijoms 2021 m. Sausio mėn. Be to, galima sumokėti studijų mokestį. trimis dalimis.

Statybos inžinerijos studijų programa leidžia studentams sutelkti dėmesį į struktūrinę inžineriją ar aplinkosaugos technologijas. HAMK statybų inžinerijoje daugiausia dėmesio skiriama plieno konstrukcijoms. Plieno konstrukcijų tyrimai apima mechaniką, matematiką, techninius brėžinius ir CAD. Struktūrų ir 3-D vizualizavimo įgūdžių supratimas bus plėtojamas studijų metu.

Studijų metu (plieno konstrukcijos) galima pasiekti A klasės klasės inžinieriaus kvalifikacijos reikalavimus:

 • Struktūrinė mechanika - 16 kreditų
 • Betono statyba ir technologijos - 8 kreditai
 • Betono konstrukcijų inžinerija - 8 kreditai
 • Plieno konstrukcijų inžinerija - 8 kreditai
 • Medinės konstrukcijos inžinerija - 12 kreditų
 • Statybinė fizika - 5 kreditai

Tarptautinių statybos ekspertų paklausa nuolat didėja tarptautiniuose statybos projektuose Suomijoje ir užsienyje. Be gyvenamųjų namų statybos, mūsų statyboje yra taikoma statybos inžinerija, pavyzdžiui, eismo koridoriai ir vandens bei atliekų tvarkymas.

Inžinierių absolventų uždaviniai gali būti susiję su naujų patalpų statyba ir esamų inžinerijos ar projektų valdymo struktūrų taisymu Suomijoje ir užsienyje. Kasdienės užduotys gali būti susijusios su projektavimu, produktų kūrimu, oficialios priežiūros priežiūra arba prekyba. Statybos specialistai nuolat stebi sektoriaus pokyčius, yra susipažinę su naujausiais projektavimo ir gamybos būdais ir gali valdyti šiuolaikinius valdymo metodus, jie gali juos pritaikyti praktinėms situacijoms darbe.

Statybos inžinieriai, be jų specialybės, turi turėti visą statybos procesą. Darbui reikia ne tik profesionalių žinių valdymo, bet ir problemų sprendimo gebėjimų, finansinio mąstymo, valdymo įgūdžių, bendradarbiavimo įgūdžių, IT įgūdžių ir kalbos įgūdžių.

Anglų kalbos laipsnis suteikia statybos inžinieriams gerų kalbos įgūdžių ir tarptautinės patirties, o tai leidžia dirbti bet kurioje pasaulio vietoje.

bscconst01

Yra papildomų galimybių studijuoti užsienyje, užpildant dvigubą laipsnį, iš dalies HAMK ir iš dalies Danijos VIA universiteto koledže. Studentai taip pat gali studijuoti dalį savo laipsnio suomių kalba HAMK suomių kalbos statybos inžinerijos programoje.

Struktūrinė inžinerija

1 metai 2 metai 3 metai 4 metai
Orientacija į inžinerijos studijas, 15 CR Konstrukcijų projektavimo pagrindai, 15 CR Renovacija, 15 CR Profiliavimo modulis, 15CR
Statybos pagrindai, 15 CR Gyvenamieji pastatai, 15 CR Plieninės konstrukcijos 1, 15 CR Darbo apimtis - 15 CR
Namo statyba, 15 CR Komerciniai pastatai, 15 CR Plieninės konstrukcijos 2, 15 CR Nemokama laikas
Statybos pagrindai, 15 CR Gelžbetoninės konstrukcijos, 15 CR Medinės konstrukcijos, 15 CR Praktika, 30 CR

Aplinkosaugos technologijos

1 metai 2 metai 3 metai 4 metai
Orientacija į inžinerijos studijas, 15 CR Konstrukcijų projektavimo pagrindai, 15 CR Monitoringas, 15 CR Profiliavimo modulis, 15CR
Statybos pagrindai, 15 CR Visame pasaulyje aplinkos inžinerija, 15 CR Vandens tiekimas, 15 CR Darbo apimtis - 15 CR
Namo statyba, 15 CR Energija statybų technologijoje, 15 CR Nuotekos, 15 CR Nemokama laikas
Statybos pagrindai, 15 CR Atliekų tvarkymas, 15 CR Pataisymas, 15 CR Praktika, 30 CR

Studijų režimai

Mūsų principas yra viskas, ką darome. Statybos inžinerijoje studentai kartu mokysis nuo pirmadienio iki penktadienio 8-16 val. Studijavimas yra lygus darbui darbe: studentas dalyvauja ir dirba kartu su kitais įvairiai. Kasdieninės mokymosi situacijos gali būti:

 • Tradicinis mokymasis klasėje.
 • Laboratoriniai darbai ir pratimai.
 • Mokymasis praktiniais pratimais, projektais ir kt.
 • Mokymasis darbo vietoje - projektai iš darbo, stažuotės ir kt.
 • E-mokymasis namuose ar bet kur.
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Häme University of Applied Sciences (HAMK) is a multidisciplinary higher education institution situated centrally in the most populated a??rea of southern Finland. HAMK offers inspiring higher educati ... Skaityti daugiau

Häme University of Applied Sciences (HAMK) is a multidisciplinary higher education institution situated centrally in the most populated a??rea of southern Finland. HAMK offers inspiring higher education and customer-oriented applied research. Häme University of Applied Sciences is authorised by the Government of Finland, and is situated centrally in the most populated area of the country, southern Finland, where about half Finland's population live. Skaityti mažiau
Hämeenlinna , Riihimäki , Valkeakoski , Forssa + 3 Daugiau Mažiau