Statybos inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

civilinė inžinerija

Civilinės inžinerijos fakultetas steigimas pirmojo semestro akademinių 2008-2009 metų pradžioje. Dėstytojų A fakulteto nariai, kurie turi patirties ir mokslinę kompetenciją įeina ir turėti galimybę ir grupės departamento žinau, kaip suteikti studentams su žymiais mokslo kompetencijos. Be to, įvairių ir aprūpintos naujausia techninės įrangos ir įrankių Tovralmokhtbrat.

žinutė

Pagerinti švietimo civilinės inžinerijos srityse kokybę ir pereiti kvalifikacijos kadrų informuoti ir konkuruoti vietos ir regionų lygiu ir skatinti mokslinius tyrimus.

tikslai

  • Inžinerinių kadrų rengimas ir kvalifikuotu patenkinti vietos arabų darbo rinkos poreikius.
  • Pritraukti talentų iš iškilių fakulteto nariai.
  • Pateikite akademinę aplinką, kuri skatintų fakulteto nariai su moksliniais tyrimais ir ryšių su pramone ir viešaisiais darbais.
  • Gilinti teigiamą požiūrį į komandinį darbą.
  • Studijų planas plėtra atsižvelgiant į mokslo ir technikos pažangą darbo rinkoje poreikius.
  • Bendradarbiavimas su vietos bendruomene institucijoms.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan.

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan. Skaityti mažiau