University of Canberra turi stipendijas, skirtas tarptautiniams studentams.

Perkelkite savo karjerą į naujas aukštumas

Jei norėtumėte tapti profesionalu statybų pramonėje, statybos ir statybos vadybos bakalauras gali suteikti jums būtinų įgūdžių tapti pasitikinčiu lyderiu. Sužinokite valdymo ir priežiūros būdus, kurdami išsamias žinias apie statybos procesus ir medžiagas. Ši patirtis kartu su realaus pasaulio derybomis, pristatymu ir bendravimo įgūdžiais padės pasiruošti sėkmingai plėtoti pastatų valdymą.

Per savo paskutinius metus galite pasirinkti ar pagyrimu, ar profesionalumo kryptimi:

 • Apdovanojimai: jei esate aukštąjį moksleivį (turint minimalų 5,0 balo vidurkį), per paskutinius du semestrus jūs galite nuspręsti atlikti ne tik pasirenkamuosius, bet ir apdovanojimų projektą. Norint patekti į šį srautą, turite patvirtinti savo kursų rengėjo patvirtinimą. Šis laipsnio aspektas matys, kaip sukursite pažangias profesinio darbo, kritinio mąstymo ir tolesnio mokymosi žinias ir įgūdžius, atitinkančius AQF 8 lygio kvalifikacijas.
 • Profesionalus: jei pasirenkate profesionalų srautą, galite pasirinkti užpildyti nepilnametį tokiose srityse, kaip kiekybiniai tyrimai, architektūra ar smulkaus verslo valdymas. Šis srautas suteiks jums plačias ir nuoseklesnes profesines žinias ir įgūdžius, atitinkančius AQF 7 lygį.

Studijuokite statybos ir statybos vadybos bakalaurą UC ir būsite:

 • taikyti teorines žinias apie dabartinę statybos praktiką, statybos ir statybos ekonomiką ir teisines sistemas, reikalingas būti vadybininku statybos ir statybos pramonėje
 • pripažinti tinkamų statybos ir statybos technologijų ir procesų naudojimą, siekiant išspręsti tiek paprastus, tiek sudėtingus pramonės klausimus
 • bendrauti kaip profesionalus visiems suinteresuotiems asmenims statybos ir statybos pramonėje
 • dirbti savarankiškai arba kaip projekto komandos dalis sėkmingai užbaigti pramonės projektus
 • parodyti etišką, socialinę ir aplinkosauginę atsakomybę sprendžiant realaus pasaulio pramonės klausimus, jautrius kilnojamosioms teisėms statybos pramonėje
 • taikyti kūrybingą, novatorišką ir kritinį mąstymą, įsipareigoti mokytis visą gyvenimą, spręsti problemas ir rasti sudėtingų statybos problemų sprendimus.

Darbo integruotas mokymasis

Darbo integruotas mokymasis yra pagrindinis Statybos ir statybos vadybos bakalauro elementas, kai studentai sprendžia realių pramonės projektų ir konkursų sprendimus ACT ir tarpvalstybiniame sektoriuje. Šis laipsnis nuolat palaiko ryšius su pramone, įskaitant sąveiką su pramonės organizacijomis, pvz., "ACT" pagrindinių statybininkų asociacija, nuolatiniais svečių pranešėjais ir dėstytojais iš pastatų ir statinių. Per pirmuosius savo profesinių pažymėjimų, skirtų svetainės parengtumui, įtraukiami įvadiniai vienetai. Iš tiesų, mūsų studentai yra tokie reikalingi, kad dauguma jau dirba antrus studijų metus.

Visoje savo studijų pakopoje galėsite dirbti iki 40 darbo dienų. Mūsų studentai pradėjo stažuotes su tokiomis bendrovėmis kaip Manteena, GE Shaw, Hindmarsh, Geocon, SHAPE, Xact ir daugybe žvalgymo firmų, taip pat mokėdavo mokymus su tokiomis organizacijomis kaip Brookfield Multiplex, dirbantys naujame University of Canberra viešosios ligoninės University of Canberra su "ACT Health".

Karjeros galimybės

 • Statybininkas
 • Programuotojas
 • Statybų vadovas
 • Projekto vertintojas
 • Statybos projektų vadovas
 • Svetainės vadovas

Kurso turima informacija

Šis laipsnis yra akredituotas Australijos statybos instituto (AIB) ir atitinka kvalifikacinius reikalavimus, norint gauti "A" (neribotą) statybininko licenciją ACT. Australijos investicinių vienetų akreditavimo instituto (AIQS) akreditacija reikalauja, kad atliktumėte tam tikrus University of Canberra dalykus.

Priėmimo sąlygos

Normalus UC priėmimo reikalavimai bakalauro studijoms.

Anglų kalbos reikalavimai

Akademinis IELTS 6,0 arba lygiavertis, be juostos rezultatas žemiau 6,0

Programa mokoma:
 • Anglų
University of Canberra

Peržiūrėti 9 daugiau kursų University of Canberra »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 24, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
8 semestrus
Dieninės
Price
27,800 AUD
Tarptautiniai studentai, per metus. Ukrainoje: CSP.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date