Svetingumo ir turizmo vadybos bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Paspartinkite savo karjerą naudodamiesi nauja SAIT svetingumo ir turizmo vadybos bakalauro programa. Turėdami svetingumo ir turizmo laipsnį, galite paspartinti savo karjerą pereidami prie vadybinių, vykdomųjų ar verslumo galimybių klestinčiame ir įvairiapusiame sektoriuje. Sukurtas konsultuojantis su pramone ir mokant svetingumo profesionalų, jūs paliksite programą su visuotiniu įgūdžių rinkiniu, kuris gali nukeliauti į visas pasaulio vietas.

Šiame podiplominiame laipsnyje mes suteikiame individualizuotą požiūrį į mokymąsi kartu su mažomis klasėmis ir profesine mentoryste. Jūs praplėsite savo žinias įvairiose disciplinose, studijuodami pagrindines sritis, įskaitant lyderystę ir projektų valdymą, tarpkultūrinę komunikaciją, pasaulinį turizmą, pardavimus ir rinkodarą, svetingumą svetingumo ir turizmo srityse ir dar daugiau.

„SAIT“ didžiuojamės glaudžiu ryšiu su pramone, nes teikiame svarbų, į įgūdžius orientuotą išsilavinimą - ir ši programa nėra išimtis. Savo „capstone“ kurso metu turėsite galimybę bendradarbiauti su pramonės partneriais, strategiškai spręsdami realaus pasaulio iššūkį su išsamiu verslo planu.

Žurnalas „CEOWORLD“ svetingumo ir turizmo mokyklą paskelbė viena iš 50 geriausių svetingumo ir viešbučių vadybos mokyklų pasaulyje - įsijunkite į gretas ir perkelkite savo karjerą į kitą lygį su išsilavinimu, kuris peržengia sieną.

134604_pexels-photo-3801690.jpeg

Jūsų karjera

Baigę svetingumo ir turizmo vadybos bakalaurus, galite tęsti karjerą viešbučių ir kurortų valdymo, restoranų valdymo, renginių ir atrakcionų valdymo, turizmo vadybos ir svetingumo verslumo srityse.

Studentų sėkmė

Norėdami sėkmingai naudotis šia programa, turėtumėte:

 • Lankyti ir aktyviai dalyvauti visuose užsiėmimuose
 • Nori dirbti bendradarbiaujančioje komandoje
 • Būkite pasirengę akademiškai sudėtingai programai
 • Turėti stiprius bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžius

Jei įsitraukiate į universiteto gyvenimą ir pasinaudosite SAIT paslaugomis ir ištekliais, jums gali būti didesnė sėkmė įgyvendinant SAIT programas. Programa gali dalyvauti ne tik neseniai baigę vidurinę mokyklą, bet ir ieškantys karjeros pokyčių.

Progresija

Kiekvieną semestrą studentai turi įgyti PGPA ir (arba) CGPA, lygią 2,0 ar geresnę, ir išlaikyti būtinas išankstines prielaidas, kad galėtų pereiti per programą. Norėdami pretenduoti į studijų baigimą, studentai turi praeiti visus kursus, įgyti CGPA, lygų 2,0 ar geresnį, ir įvykdyti kurso reikalavimus per nustatytą laiką.

Kvalifikacija

Sėkmingai baigę šią programą, absolventai gaus SAIT svetingumo ir turizmo vadybos bakalauro laipsnį.

134673_46790082.jpgSAIT / SAIT

Priėmimas ir atranka

 • 2019 m. Rudens pradžia: paraiškos atidaromos 2019 m. Spalio 2 d. Ir priimamos iki programos pradžios dienos.

Pagrindinė informacija

 • Pradėjimo datos: 2020 m. Rugsėjo 8 d
 • Ilgis: 2 metai
 • Studijos ir rinkliavos per metus:
  • 3 metai: 7 358 USD (vietiniai) / 21 317 (tarptautiniai)
  • 4 metai: 7 358 USD (vietiniai) / 21 317 (tarptautiniai)
   * Mokestis, mokesčiai, knygos ir tiekimo išlaidos gali keistis
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Established in 1916, SAIT in Calgary, Canada is a global leader in applied education and offers 100+ career programs, 1,300+ continuing education courses and corporate training courses to more than 20 ... Skaityti daugiau

Established in 1916, SAIT in Calgary, Canada is a global leader in applied education and offers 100+ career programs, 1,300+ continuing education courses and corporate training courses to more than 200 companies annually. SAIT students study within eight academic schools — Business, Construction, Energy, Health and Public Safety, Hospitality and Tourism, Information and Communications Technologies, Manufacturing and Automation and Transportation. Hands-on learning in unique labs and classrooms, solution-focused research and enterprising collaborations with industry partners ensure SAIT students are career-ready when they graduate. Skaityti mažiau