Taikomosios matematikos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pagrindinis „BSc Honors“ kvalifikacijos tikslas yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir kompetencijas taikomosios matematikos bakalaurantams ir plėtoti jos metodologijos ir metodų tyrimų gebėjimus. „BSc Honors“ iš esmės yra kursinis laipsnis, kurio mažiausiai 25% (30) kreditų skiriama mokslinių tyrimų projektui ir atskaitomybei prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinio įsitraukimo ir intelektualinio savarankiškumo ir yra pradinė mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikacija, suteikianti studentams išsamių mokslinių žinių ir įgūdžių, paruošiančių juos moksliniais tyrimais pagrįstoms doktorantūros studijoms.

Taikomosios matematikos studijų programą „BSc Honors“ sudaro devynių semestrų moduliai (pasirenka patys) ir trumpas rašytinis projektas (APM0167) (privaloma). Semestro moduliai nagrinėjami semestro, kuriame jie pristatomi, pabaigoje. Projektą prižiūri dėstytojas, o studentas jį pristato kaip paskaitą iš anksto nustatytu laiku.

Projekto svoris yra vieno semestro modulis, nagrinėjamas iš vidaus. Semestro moduliai pasirenkami konsultuojantis su katedros vedėju. Į pagyrimų programą gali būti įtraukti patvirtinti moduliai iš susijusių studijų krypčių, ne ilgesnių kaip vienų metų programa, arba dviejų semestrų moduliai.

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau