Aukštos kokybės specialistų mokymas informacinių technologijų srityje yra viena iš svarbiausių Voronezh State University švietimo ir mokslo veiklos sričių.

Programos „Taikomoji matematika ir informatika“ studentai studijuoja disciplinas, susijusias su mašinų mokymu, dirbtiniu intelektu, duomenų analize ir daugeliu kitų šiuolaikinių technologijų. Visi lygiagretūs programavimo kursai buvo sertifikuoti pirmaujančių tarptautinių mokymų ir tyrimų centrų, kurie naudojasi didelio našumo skaičiavimais.

111710_Glavnyjkorpus2.jpg

Švietimo programa įgyvendina visų formų bendradarbiavimą su profilio IT įmonėmis, pagrindiniais darbdaviais ir pirmaujančiais ekspertais. Universitete atidaromi įmonių mokymo centrai, mokomi vadovaujantys įmonių specialistai, mūsų studentai vyksta praktiniame mokyme IT įmonėse, taip pat naudojamos daug kitų sąveikos formų.

Fakultetas turi glaudžius švietimo ir mokslo ryšius su daugeliu Europos ir Amerikos universitetų fakultetų. Mūsų mokytojai ir studentai dalyvauja daugelyje tarptautinių programų.

Fakultetas turi unikalią, modernią įrangą, mašinų mokymosi ir duomenų analizės laboratorijas, mobiliųjų įrenginių programavimą - viską, kas reikalinga aukštos kvalifikacijos specialistų mokymui.

111711_9-jkorpus.jpg

IT pramonei trūksta specialistų, kurie yra susiję su matematine ir programine įranga bei jos diegimu, informacijos saugumu ar unikalia technologijų plėtra. Mūsų absolventai visada bus paklausūs ir galės sėkmingai realizuoti savo kūrybinį potencialą.

Programa mokoma:
  • Rusijos

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Voronezh State University »

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date