Tapyba ir vizualiosios kalbos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas vyksta italų kalba.

Kaip šiandien dirbti šiuolaikiniame mene? Trienaliais tapybos ir vaizdinių kalbų kursais siekiama mokyti pagrindinės vadinamosios meno sistemos profesionalus, kiekvienos disciplinos menininkus - kuratoriams, renginių organizatoriams, spaudos pareigūnams ir meno vadovams.

Kursas skirtas ne tik svarbiausių pastarojo meto meno istorijos tendencijų analizei, bet ir ekonominių santykių, kultūros ir visuomenės sistemų, apibūdinančių nuolat besikeičiančią industriją, tyrimui. Praktinės disciplinos ir pagrindinė teorinė teorija yra lydima rinkodaros , komunikacijos ir naujųjų žiniasklaidos priemonių , o galiausiai ir meno ekonomikos , įsigijimo.

Programos plane yra trys gairės: Kuravimas, Rinkodara ir komunikacija bei Šiuolaikinis menas , visų pirma plėtojantys analizės ir komunikacijos elementų, susijusių su renginių kuravimu, tyrimą, ypatingą dėmesį skiriant kritinių tekstų rengimui, dizainui ir parodų rengimas, komunikacija ir internetinis ryšys, redakcinių produktų kompozicija ir realizavimas.

Trejų metų tapybos ir vaizdinių kalbų kursai suteikia gerą pagrindinį mokymą ir tinkamą humanistinį bei mokslinį mokymą vaizdinių menų gamybos, organizavimo ir komunikacijos srityse. Visų pirma, kurso veikla siekiama įgyti išsamių bendrųjų žinių apie meno istorijos pagrindus - nuo šiuolaikinio iki šiuolaikinio - ir vaizdinių menų projektavimo metodikos ir komunikacijos, iš augalų, žinančių istorinį, literatūrinį pagrindą. ir meninė kultūra, kuri yra būtina tinkamo specialistų patikrinimo sąlyga.

Pamokomis siekiama pristatyti medžiagą projektavimo ir išdėstymo prasme atsižvelgiant į dinamiką ir naujas vertybes, kurios skatina šiuolaikinio meno rinką. Išryškėja profesionalas, galintis atlikti įvairius vaidmenis savo estetinėje ir socialinėje srityse. Be griežtai meninių įgūdžių, studentai skatinami plėtoti gebėjimą kurti ir reklamuoti save, kad būtų lengviau patekti į rinką ir kritiškai suvokti savo darbą.

Kursai yra sukurti taip, kad suteiktų tinkamų teorinių ir praktinių žinių vadinamosios meno sistemos specialistams (menininkams, kuratoriams, renginių organizatoriams, spaudos pareigūnams ir meno vadovams) , yra specialiai paruošti, tačiau pakankamai elastingi, kad galėtų išpildyti komunikaciją ir meninės medžiagos, susijusios su šiuolaikiniu menu, organizavimas įvairių padalinių, vykdančių šias užduotis, srityje: muziejaus įstaiga iki privačios galerijos, nuo leidybos iki specializuotų bibliotekų, nuo vietos valdžios institucijų atsakingų pareigų ir meninės-kultūrinės kompetencijos iki aukcionų rengėjų, meno komunikacijos.

Vienas iš pagrindinių kurso aspektų yra jo operacinis požiūris, kad iš visų studijų dalykų būtų sudarytas tikras mokymas, lankstumas spręsti realias problemas, susijusias su įvairiomis darbo galimybėmis.

Karjeros galimybės yra plačios - nuo tikrojo kuratoriaus iki koadjutoriaus organizacijos viešajame ar privačiame muziejuje, meninių renginių organizatoriaus ir planuotojo iki spaudos atstovo ir viešųjų ryšių, švietimo veiklos, remiančios meninius renginius, parodų katalogų sudarytojui. , specializuotų dailės bibliotekų ir vaizdo bibliotekų kuratorė leidybos ir dailės žurnalų redaktoriui, kvalifikuotam konsultantui, privačių meno galerijų vedėjui.

Kursas taip pat suteikia pakankamą specialų pasirengimą savarankiško darbo pradžiai, palyginti su aukščiau paminėtomis sritimis. Per trejus metus studentai turės galimybę dalyvauti įvairiuose laboratorijos projektuose ir užmegzti tiesioginius ryšius su menininkais ir meno sistemos profesionalais. Be to, jie dalyvauja tarpdalykinėje veikloje, paskaitose, seminaruose, seminaruose ir parodose siekdami prasmingų šiuolaikinio meno modelių.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Universally acknowledged for its great quality in manufacturing textiles – especially silk — this lakefront city was the epicenter of last century artistic and architectural avantgardes. A cultural in ... Skaityti daugiau

Universally acknowledged for its great quality in manufacturing textiles – especially silk — this lakefront city was the epicenter of last century artistic and architectural avantgardes. A cultural institution that is the pride of this city and one of Italy's finest schools of restoration, the Galli Academy joined the IED Group in 2009. Skaityti mažiau