Tarpkultūrinio valdymo ir komunikacijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

58821_ScreenShot2017-10-18at4.27.22PM.png

Aš įsivaizduoju sienas egzistuoja tik mūsų protuose!

Ši programa patvirtina faktą, kad nors globalizacija, atrodo, perimta, vietos kultūros vis dar yra svarbios, nes jos daugiau integruojamos į tinklą. Tai gali atrodyti neįprasta, tačiau tai taikoma įmonėms ir organizacijoms. Jei jus domina laipsnio programa, kuri mano, kad ši nuomonė yra vadybos teorija, tada prisijunkite prie mūsų, nes mes numatome, kad rytdienos tarptautinės bendrovės bus kitokios.

58822_ScreenShot2017-10-18at4.27.34PM.png

Vertinant besikeičiančias aplinkybes:

Norėdamas visiškai suvokti šias besikeičiančias aplinkybes, Karlas šią klasių programą išplėtė iš klasikinės ekonomikos teorijos, įtraukdamas temas, kurios nagrinėja tarpkultūrinę rinkodarą ir komunikaciją, kultūros teoriją, tarptautinį bendradarbiavimą ir tarpkultūrinę kompetenciją. Pasibaigus studijoms, galėsite tarpininkauti tarp skirtingų kultūrų ir generuoti naudingą sinergiją. Ne tik turėsite galimybę mokytis naujos kalbos "Karls", bet taip pat suprasite, kaip bendrauti tarptautiniu mastu su tarpkultūrine kompetencija.

Auklejas Hauke ​​Pflüger sakė: "Man labiausiai įdomus" Karlshochschule "aspektas yra įvairios prognozės, kurias aš parodžiau kiekvienam klausimui ar kultūrai. Tai tiesa, kad čia daugiausia dėmesio skiriama žmogui. Aš moku kovoti su žmogaus įvairove ir matyti pasaulį skirtingomis akimis. Čia mes niekada nebenaudojame naujų dalykų atradimo. "

Karlas - Universitetas su tarptautiniu impulsu

Tarpkultūriškumo ir idėjų įvairovės patyrimas yra natūrali Karlių kasdienio gyvenimo dalis. Mūsų bendruomenę sudaro studentai, dėstytojai ir darbuotojai iš daugiau nei 50 šalių iš viso pasaulio. Jūs mokysite kitą kalbą mokydamiesi Karls. Jūs pradėsite studijas vokiečių kalba, kai mokysite anglų kalbą. Per savo semestrą užsienyje galite įgyti galimybę praktikuoti savo kalbos įgūdžius. Mes turime partnerystę su daugiau nei 100 universitetų visame pasaulyje. "Karls" mes matome save kaip tarptautinį ir tarpkultūrinį bendradarbiavimo patirtį centras. Mes įtraukiame įvairovę ir yra socialiai įtrauki.

Annika Storckas, absolventas, sakė: "Aš studijuoju tarpkultūrinį valdymą ir komunikaciją, nes aš labai domiuosi kitomis kultūromis ir šalimis. Vėliau norėčiau dirbti užsienyje. Įdomu sužinoti, kaip žmonės iš skirtingų pasaulio vietų "pažymi" ir gyvena. Ir tada atrasti, kaip šie skirtumai daro įtaką tarpkultūriniam bendradarbiavimui kasdieniniame verslo gyvenime! Žinoma, mes taip pat išmokti sprendimų, kaip spręsti šią problemą. Mokymasis ir kalbėjimas užsienio kalbomis yra labai įdomus - ispanų, kinų ar prancūzų. Čia siūlomi įvairūs kalbų spektrai Karlshochschule atveria daugybę galimybių man vėliau. Aš taip pat labai laukiu penktojo semestro: mūsų studijų kursą turime praleisti šį laiką užsienyje. Taigi tikiuosi, kad įgysiu dar daugiau tarpkultūrinės patirties! "

Rasti žalingus kompleksinių problemų sprendimus

"Karls" mes neuždengsime jums tik faktinėmis žiniomis ar "visuotine tiesa". Vietoj to, mūsų studentai mokosi kritiškai mąstyti apie šiuolaikines realijas, ieškoti atsakingų ir f įveikiančių sudėtingų problemų sprendimų.

"Karls" pasižymi mažomis klasėmis (20-30 moksleivių) ir remia stiprią mūsų profesorių, dėstytojų ir įvairių pramonės šakų bei akademinių sričių darbuotojų tinklą. Mes naudojame tarpdalykinę perspektyvą valdyti ir struktūrizuoti realią praktiką ir spręsti problemas į visas mūsų programas. Mūsų studentai yra pasirinkti, nes jie nori kurti tvarius pokyčius, nori prisiimti atsakomybę ir manyti, kad vadovybė yra galimybė tarnauti kitiems ir visuomenei. Mūsų supratimas apie švietimą atitinka "Responsible Management Education" principus, kurie buvo pradėti 2007 m. JT Pasaulinio susitarimo lyderių susitikime.

58823_ScreenShot2017-10-18at4.27.45PM.png

Realaus pasaulio patirtis ir visą gyvenimą trunkantys tinklai

"Karls" praktikoje įgyja žinių ir įgūdžių, kuriuos mokate, nuo pirmojo pusmečio. Galite susitikti su specialistais, aplankyti ekskursijas su savo profesoriais ir kitais moksleiviais, patirti patrauklių verslo vietų ir užbaigti projektus, kurie yra jūsų studijų dalis realioms organizacijoms. Tai sukuria jūsų profesinę patirtį ir plėtoja realiosios kompetencijos.

Karlso universitetas tampa idėjine gamykla, kuria siekiama įkvėpti skirtingas studentų grupes rimtai nustebinti savo klientus. Kai kurie iš mūsų absolventų dirbo "Lufthansa", "Daimler AG", "BMW Group", "1 & 1 Internet AG", "Unilever", "BASF". Jie paprastai dirba žmogiškųjų išteklių skyriuje (įvairovės valdymas, organizacinis bendravimas arba tarpkultūrinis mokymas) strategijoje arba ne pelno sektoriuje (pvz., Pabėgėlių valdymas).

Tarptautinis tyrimo tikslas

Ar tikrai žinojote, kad Vokietija yra trečioji labiausiai ieškoma tarptautinė studijų vieta visame pasaulyje?

Įsikūręs miesto centre, Karlsruhe yra jaunas, energingas, daugiakultūris studentų miestas pietuose. Mūsų miestas yra laikomas šilčiausias iš visų Vokietijos, taip pat žinomas kaip jo interneto sostinė su ryškia pradine bendruomene. Mes esame Europos gyvenimo kokybės impulso: kultūros, ekonomikos, miesto gyvenimo būdo ir gamtos. Kitas svarbus aspektas žinoti yra tai, kad kelionė aplinkui yra greita ir paprasta, todėl visoje Europoje galima daug ištirti.

Galimybė mokytis anglų kalbos kursuose yra geriausias būdas pagerinti kalbos žinias kartu su semestru užsienyje. Tiek mūsų tarptautiniai tyrimai, tiek mūsų specifiniai "Platų tyrimai" suteiks jums puikią tarpkultūrinio supratimo kombinaciją. Nepamirškime, kad be jūsų anglų kalbos kursų jūs taip pat galite pasirinkti kitą kalbą ar net dvi kalbas, kad galėtumėte mokytis tęsdami studijas.

Pasirengę taikyti? Reikalavimai ir priėmimas

Ar matai save kaip Karls bendruomenės dalį? Ar norite pakeisti - sau ir kitiems? Ar vyksta transformacijos procesas ir reikia pagalbos? Mes norėtume išgirsti iš tavęs!

Bendrasis bakalauro studijų programos reikalavimai yra šie:

  • Vokietijos universiteto įėjimo kvalifikacija ar tarptautinis atitikmuo (daugiau informacijos)
  • Norėdami pradėti angliškai kalbančią programą, nereikia žinoti vokiečių kalbos; jūsų anglų kalbos mokėjimas turėtų atitikti C1 lygį arba aukštesnį lygį pagal Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą (angl. CEFR), kuri yra lygi 6,5 metų IELTS arba internetinio TOEFL balo, kuris yra 100 ar daugiau balų. Jei anglų kalba yra jūsų gimtoji kalba, jums nereikia įrodyti savo įgūdžių.

Galite rasti visą informaciją apie paraišką, reikiamus dokumentus ir priėmimo procesą mūsų svetainėje. Paraiškų pateikimo terminas ne ES studentams yra balandžio 15 d., O ES studentams - rugpjūčio 31 d. Priėmimas įmanoma tik rugsėjo mėnesį. Mūsų laiko tarpsnių skaičius yra ribotas, todėl nedvejodami, todėl prašau dabar ir išsaugokite savo vietą!

Norite daugiau sužinoti apie menų bakalauro programą "Karls", eikite į mūsų svetainę: https://bachelor.karlshochschule.de/

Ar negalima laukti, kol prisijungs prie mūsų? Atsiųskite mums el. Paštą: admissions@karlshochschule.de

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Karlshochschule International University (or as we call it: the Karls) is a foundation-owned, private, non-profit university. It is accredited by the Wissenschaftsministerium (Ministry of Science) of ... Skaityti daugiau

Karlshochschule International University (or as we call it: the Karls) is a foundation-owned, private, non-profit university. It is accredited by the Wissenschaftsministerium (Ministry of Science) of the Baden-Württemberg state and also has a Foundation for International Business Administration Accreditation (FIBAA) Systems Accreditation. Skaityti mažiau