tarptautinės prekybos ir logistikos skyriaus bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinės prekybos ir logistikos departamento bakalauras
Net jei Tarptautinė prekyba ir tarptautinės logistikos suprantama dvi atskiru disciplinų, jie yra iš esmės vienas nuo kito priklausomi, papildomas ir prasme, būtinų studijų sričių tarpusavyje.

Šiandien kartu su ryšių ir informacijos technologijų pažangą visuose sektoriuose, daug prekių ir paslaugų apyvartą pasaulyje veido.

Todėl didėjančios užsienio prekybos apimtys, sąveika tarp rinkų ir šalių bei įmonės konkurencija nuolat transformuojant tradicinį prekybos suvokimą, taip pat logistikos drausmę, kuris negali būti vertinamas vien tik "transportavimo " su tuo, kad ji teikia prekių / Paslaugos / darbo / informacija tarp kilmės vietos ir suvartojimo taškų, iki efektyvumą ir optimizuoti ištekliai. Kitaip tariant, tendencija globalizacija ir / arba regionus paskirstyti 21-ojo amžiaus pasaulio ekonomikos raidos keliu, tiek įmonės ir pramonės masto internacionalizacijos sampratos prideda naują dimensiją į prekybos ir logistikos funkcijos yra gyvybiškai svarbus.

Taigi, tarptautinis prekių, paslaugų ir investicijų srautas tapo integruota ir klestinti, nuo prekybos ir logistikos buvo šiuolaikinės ekonomikos lokomotyvai.Trumpai tariant, kiekvienas, kuris yra pasirengęs specializuotis tarptautinių prekybos praktika turi know-how apie logistiką. Taigi, mūsų studentai bus apmokyti tiek Tarptautinės prekybos ir logistikos privalumas yra akivaizdus. Ir tai, kodėl mūsų departamentas nustato savo suvokimą apie švietimą, lanksčiai ir laipsniškai rėmo, kaip tų disciplinų, ji entreates, kurie atsisako szczerych metodus.
Misija

Pagrindinė Tarptautinės prekybos ir logistikos departamento misija yra plėsti švietimo ir mokslinių tyrimų su praktinių studijų ir gilinti žinias tarptautinės prekybos ir logistikos kurių vienas per kitas disciplinas.Nuosekliai atitikti mūsų departamentas susilieja sąvoka ir multi fokusavimo metodą švietimo strategijos įgyvendinimą tarptautinės prekybos ir logistikos srityse.
Vizija

Tarptautinės prekybos ir logistikos departamento, mes jau kuria siekiama mokyti mūsų studentus, kaip patenkinti sektoriaus poreikį ir sudaro aukštos kvalifikacijos darbo jėgą, kuri yra pakankama nacionalinės ir tarptautinės arenos, įrengta plati ir pagrindinės kompetencijos, eidamas savo efektyvumą, bendrauti užsienio kalba ir kad gebėjimas analizuoti / sintetinti sektorių nacionalinės ir tarptautinės stažuotės ir mokslinių tyrimų programas, tarp mūsų departamento ir privataus sektoriaus bendradarbiavimas leido su srityje.
 
  
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Atilim universitetas buvo įkurtas 1997 liepos 15 d. Atilim fondo tarnauti kaip fondo universitete, pagal teisės nuostatas be juridinio asmens pajėgumo. 2547 dėl aukštojo mokslo institutų fondo. Atılı ... Skaityti daugiau

Atilim universitetas buvo įkurtas 1997 liepos 15 d. Atilim fondo tarnauti kaip fondo universitete, pagal teisės nuostatas be juridinio asmens pajėgumo. 2547 dėl aukštojo mokslo institutų fondo. Atılım "tikslas yra plėtoti asmenims pasiekti ir pradėti naudoti, universalų informacijos technologijų amžiuje reikalaujamą pajėgumų; - asmenys, kurie yra žinių ir patyrę jų atitinkamų kompetencijos sričių, gali dirbti kaip komandos nariai, ir yra ne bijoti konkurenciją. Be to, jie veiks glaudžiai bendradarbiaudama su tarptautine bendruomene, o kad galėtų apsaugoti ir išsaugoti meno, kultūros ir istorijos vertybes, jautriai reaguoja į aplinkos apsaugos klausimais, o dinamiška, smalsus ir žino savo šalies problemų.Atılım universitetas įsikūręs 250 ha žemės naujausią İncek ir sparčiausiai besivystanti gyvenamųjų vietovių Ankara, 20 km nuo miesto centro ir 7 km nuo greitkelio. Campus yra fakulteto pastatų, laboratorijų, konferencijų salės, krepšinio ir tinklinio aikštelėmis, gimnazijos, teniso kortai, sąlyga salė, baseinas, poilsio zonos, kur lauko veikla taip pat vykdoma, kavinės ir restoranai. &nbsp Iki, praleisti universitetų dienų ATILIM universiteto, jūs gausite: ◦ galimybė turėti savo universitetinį išsilavinimą užsienio kalba ◦ fizinis ir sistemingai infrastruktūra, reikalinga trijų pagrindinių aspektų, ty "švietimas ", "mokslinių tyrimų " ir "kultūra ", kurie sudaro "universitetinį" koncepciją sintezės ◦ mokymo programas tarptautinius standartus (pvz.,Abet 2000) ◦ kompetentinga akademinės komanda ◦ galimybė paskaitų, mažose klasėse ir taip aktyviau dalyvauti mokymosi procese, ◦ Modernios laboratorijos, įrengtos su naujausiomis technologijomis ◦ galimybę bendrauti su fakulteto nariai vienas su vienu "ir turėti tikrą išsilavinimą ir diskusijų atmosferą, paremtą įvairių socialinės veiklos, Skaityti mažiau