Tarptautinės buitinės aplinkos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar norite sužinoti, kaip galite išsaugoti savo šalį ir miestus ateityje? Norite išsiaiškinti problemas nepalankioje padėtyje esančiuose rajonuose? Ar norėtumėte sukurti idealią ateities gyvenamąją erdvę? Pastatyta aplinka yra programa jums.

Tarptautinė erdvinė plėtra

Mūsų globalizuotame ir urbanizuojančiame pasaulyje vis didesnė reikšmė teikiama miestams, pastatytiems žmonių gerovei, patrauklia gyvenimo ir darbo aplinka, eismo prieinamumu, eismo saugumu ir tvarumu. Studijų programoje „Tarptautinė erdvinė plėtra“, „Built Environment“ diferenciacijos sritis, išnagrinėsite erdvinį vystymąsi iš integruotos perspektyvos, pagrįstą miestų planavimu, miestų planavimu ir mobilumu - ieškodami skirtingų šalių sienų.113637_BuiltEnvironment_shutterstock_13301665.jpg

Studijų programa

Ši programa prasidės plačiu žinių apie pastatytą aplinką pagrindu. Savo studijų metu turėsite įvairių specializacijos galimybių. Bus nagrinėjami įvairūs su kosmosu ir mobilumu susiję aspektai: elgesys, projektavimas, planavimas ir moksliniai tyrimai. Jūs išmoksite, kaip kurti saugius kelius, efektyviai valdyti miestų planavimą, daryti įtaką žmonėms, kad jie taptų protingais transporto pasirinkimais ir mąstytų bei dizainuotų strategiškai.

Jūs taip pat išmoksite planuoti ir projektuoti, nuo teritorijos plėtros perspektyvos plačiausia šio žodžio prasme. Jūs gaminsite eskizus ir dizainus, skirtus žemės naudojimui, ir jūs sukursite masto modelius. Šiame procese atsižvelgsite į įvairius išorinius veiksnius: ar viskas yra finansiškai gyvybinga; kaip suinteresuotosios šalys reaguoja; yra viskas pagal atitinkamus įstatymus ir kitus teisės aktus?

Dizaino dirbtuvėse dalyvausite šios srities specialistų pristatytose klasėse, kurios jus išmokys apie būtinus dizaino įgūdžius. Dirbate su kitais studentais. Sekite kursus ir mokymus mažose grupėse. Išsamią informaciją apie planavimą, kursus ir projektus galite rasti „Built Environment“ kurso kataloge.

1 metai

Pirmieji metai yra susiję su žvalgymu ir integravimu. Sužinojote apie išsamią discipliną. Kursai ir projektai yra sutelkti į šias temas:

 • Olandų dizainas
 • Subalansuotas (urbanistikos) mobilumo planavimas
 • Pažangūs miestai ir draugijos
 • Vandens valdymas
 • Neaiškios ateities planavimas: lankstus kosmoso naudojimas
 • Energija

2 metai

Per antrus metus tęsite pirmųjų metų kursus ir projektus. Metų pabaigoje galite pasirinkti tapti specialistu:113638_AvT022019-26.jpg

Strateginis dizaineris
Šiame vaidmenyje jūs sutelksite dėmesį į strateginio dizaino integravimą su visuomenės formavimo procesu. Jūsų tikslas šiame procese bus būsimų miestų projektavimas.
Projektai ir kursai: urbanizmas, dizainas, sociologija, piešimo ir vizualizavimo įgūdžiai (naudojant „Illustrator“ ir „Photoshop“).

Miesto planuotojas
Šis vaidmuo susijęs su ilgalaikės planavimo vizijos kūrimu, tuo pačiu metu suteikiant galimybę visiems suinteresuotiesiems subjektams bendradarbiauti ir įgyvendinti savo idėjas. Jūs optimizuosite ir suderinsite gyvenimo, darbo, mobilumo ir rekreacijos sąlygas.

Projektai ir kursai: mokslinių tyrimų metodai, gyvenimo kokybė, finansinė kontrolė, tvarumas ir aplinka, valdymas ir projektų valdymas.

Tvarus miesto judumo vadybininkas
Pagrindinis dėmesys skiriamas elgesio pokyčiams mobilumo srityje. Pagalvokite apie aktyvių transporto rūšių, pvz., Pėsčiųjų ir dviračių, skatinimą. Jūs optimizuosite viešojo transporto naudojimą ir įtraukiate protingus darbo ir mobilumo sprendimus į kasdienį žmonių gyvenimą.
Projektai ir kursai: kelionių elgsena ir saugumas, mobilumo valdymas ir jų ryšys su miestų planavimu ir dizainu (įskaitant kelio projektavimą).

3 metai

Trečiaisiais metais sekite dideliu dėmesiu, sutelkiant dėmesį į erdvinį projektavimą, technologijas / inžineriją, energiją ir valdymą. Jūs taip pat atliekate dvi vietas, kurios trunka tris mėnesius. Šios paskirties vietos suteikia jums patirties darbo vietoje ir leidžia mokytis, kai dirbate įmonėje, kuri atitinka jūsų interesus ir siekius. Jūsų vieta gali būti tarptautinėje kompanijoje Nyderlanduose arba užsienyje. Daugiašalės įmonės, konsultacinės įmonės ar vyriausybės paslaugos yra tinkamų įmonių pavyzdžiai.

4 metai

Ketvirtus metus pradėsite su nepilnamečiu. Galite rinktis iš: Visuomenė ir Erdvė, Erdvė ir Mobilumas arba Dizainas.

Antrąjį ketvirčio semestrą vykdomas 20 savaičių baigimo projektas. Kaip ir jūsų paskirties vietoje, baigimo užduotis bus tarptautinėje kompanijoje Nyderlanduose ar užsienyje.
Galimų baigiamųjų darbų pavyzdžiai:

 • Eismo kamščių kelio laiko įvertinimų tyrimas naudojant GSM signalus;
 • Su laisvalaikiu susijusio eismo tyrimas erdvėje;
 • Geresnės gyvenimo kokybės spontaniškose gyvenvietėse projektavimas.

Šiais metais taip pat galite rinktis prieš magistro strateginį strateginį verslo valdymą ir rinkodarą (SBM). Sėkmingai užbaigus šią trasą, po Breda University of Applied Sciences galėsite tiesiogiai patekti į įvairias magistrantūros programas, susijusias su verslo studijomis Breda University of Applied Sciences universiteto partnerių universitetuose. Keletas pavyzdžių yra Mastrichto, Tilburgo, Briuselio (B) ir Warwick (JK) universitetai. Ši magistrantūros programa taip pat tiesiogiai susieta su Breda University of Applied Sciences mokslo bakalauro magistro laipsniu. Tokiu būdu galėsite per penkerius metus užsidirbti akademinį magistro laipsnį arba, praėjus trejiems metams, net per ketverius metus.

Studijų apkrova

Vidutinės studijų valandos yra 32 valandos per savaitę. Kiek valandų per savaitę iš tikrųjų praleidžiate, labai priklauso nuo asmens ir skiriasi per savaitę. Paskutinės blokų savaitės ir egzaminų savaitės yra gana užimtos.113636_Facility_shutterstock_671100625.jpg

Priėmimo sąlygos

Be teisėtai nustatytų priėmimo reikalavimų, prašome daugybės savybių, kurios gali padėti jums tapti sėkmingu žaidimo dizaineriu.

Jūs turite būti:

 • Kūrybingas
 • Problemų sprendimas
 • Verslumas
 • Komandinis darbas
 • Daugialypis komunikatorius
 • Mylėk žaidimus (ne tik žaisdami juos!)

Šios programos priėmimo reikalavimai yra:

Breda University of Applied Sciences studijų programai paprastai reikia prilyginti Nyderlandų aukštojo vidurinio išsilavinimo (havo) ar ikimokyklinio lygio (vwo) diplomai.

Palyginus su Nyderlandų švietimo sistema, suraskite savo išsilavinimo lygį ne Olandijos diplomų sąraše.

Gavę jūsų paraišką, informuosime, jei tenkinsite švietimo reikalavimus. Jei kyla abejonių, mūsų diplomą įvertins „Nuffic“ (Nyderlandų tarptautinio bendradarbiavimo aukštojo mokslo organizacijoje) patarimas.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas

Taip pat turėsite įrodyti, kad vienas iš šių testų yra pakankamas:

 • CAE ("Cambridge Advanced Certificate") arba CPE (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas)
 • IELTS testas (minimalus bendras diapazono rezultatas - 6,0 ir minimalus pokalbis - 6,0)
 • TOEFL testas (minimalus balas 80 internetinių ir mažiausiai 20 pokalbių)

Atleidimas nuo anglų kalbos testo

Jums nereikia pateikti anglų kalbos testo rezultatų, kad būtų leista dalyvauti anglų kalbos programoje, jei:

 • tu esi olandų havo arba vwo absolventas
 • vidurinės mokyklos ar universiteto, kuriame lankėtės ar lankotės, instruktažo kalba anglų kalba yra gimtoji angliškai kalbančioji šalis (ty viena iš šių šalių: Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė arba Jungtinės Amerikos Valstijos)
 • Jūs gavote diplomą, kuris yra įtrauktas į "Nuffic" sudarytą diplomų sąrašą, o vienas iš jūsų egzamino buvo anglų kalba.

3 metų trasa

Jei jūsų vidurinės mokyklos diplomas yra panašus į olandų vokiečių diplomą, jums gali būti leista atvykti į trejų metų trasą.

Po bakalauro

Ši programa pasiruošia karjerai kuriant ir optimizuojant tarptautinę gyvenimo aplinką bei teritorijų ar vietovių projektavimą, funkcijas ir prieinamumą. Jums bus išmokyti tapti profesionalu, galinčiu veikti tarptautinėje rinkoje. Jūs dirbate kaip strateginis dizaineris, miesto planuotojas ir tvaraus (miesto) mobilumo vadovas (tarp) nacionalinių bendrovių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our insti ... Skaityti daugiau

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our institute. Skaityti mažiau