Tarptautinės civilinės inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

7 semestro studijų programa

(Būtina B2 vokiečių kalba)

Reikalingi statybos inžinieriai keičiasi. Projektus įsigyja bendrovės visame pasaulyje ir tvarko tarptautinės komandos. Darnus planavimas ir statyba tapo pagrindiniu vis didėjančios tarptautinės reikšmės tikslu. Todėl 21-ajame amžiuje svarbu konkrečiai parengti civilius inžinierius šioms užduotims. Tarptautinės civilinės inžinerijos bakalauro studijų programa užsiima struktūriniais pokyčiais statybos sektoriuje.

Mes suteikiame Jums kuo platesnę žinių bazę ir pasiruošti jums studijuoti užsienyje su statybos sektoriaus anglų kalbos žodynu. Ši bakalauro studijų programa jums traukina dirbti tarpvalstybinėse inžinerijos ir statybos bendrovėse, taip pat vyriausybės ir tarptautinėse institucijose bei organizacijose.

Vokietijos statybos pramonė dirba tarptautiniu mastu kaip planuotojai ir statybos bendrovės tiesiogiai ar per filialus ir filialus užsienyje. Ir užsienio kompanijos ir statybininkai atvyksta į Vokietiją teikti planavimo ir statybos paslaugas arba juos pateikti čia.

Inžinerijos bakalauro (B.Eng.) Akademinis statybos sektoriaus laipsnis yra suteikiamas baigus septynių semestrų studijų programą.

7 semestrui bakalauro programos B2 lygis reikalauja vokiečių kalbos.

Pagrindinio ir aukštesniojo lygio studijų moduliai

Pirmojo-ketvirtojo semestro moduliai yra privalomi moduliai, kuriuose dalyvauja visi civilinės inžinerijos ir tarptautinės inžinerijos bakalauro studijų programos studentai. Šeši moduliai kiekviename semestre uždirba penkis ECTS taškus ir turi būti vienodi mokymosi pastangų požiūriu. Pirmojo ketvirto semestro moduliai siūlomi kiekvieną semestrą.

Pirmame skyriuje (pirmas ir antras semestras) mokate matematinius ir techninius civilinės inžinerijos pagrindus.

Antroje dalyje (trečias ir ketvirtasis semestrai) bus nagrinėjamos pagrindinės civilinės inžinerijos temos. Tai yra statybos, konstrukcinės inžinerijos, planavimo ir aplinkosaugos sritys.

Būtina sėkmingai išlaikyti visus modulius nuo pirmojo iki ketvirtojo semestrų, kad galėtumėte pradėti studijuoti universitete ar užsienio įmonėje penktame ar šeštajame semestre. Be to, modulio užbaigimas reikalingas statybos projektų valdymui anglų kalba.

Vienerių metų studijavimas užsienyje

Trečias skyrius (penktasis ir šeštasis semestrai) susideda iš vienerių metų universitete dirbančių universitetų studentų iš viso pasaulio.

Čia gausite vertingos patirties kitoje kultūroje, pritaikykite tai, ką per pirmąsias dvi dalis išmokote projektuoti darbą ir parašykite savo mokslinį bakalauro darbą.

Studijų turinys studijose užsienyje skiriasi priklausomai nuo universiteto partnerių. Mes turime mokymosi sutartį su kiekvienu partnerių universitetu, grindžiamą penktojo ir šešto semestro moduliais (žr. Studijų plano lentelę). Lentelėje pavaizduoti moduliai yra lygiaverčiai partnerių universitetų atvykstančių studentų moduliai.

Praktinis projektas ir bakalauro darbas

Ketvirtoji dalis (7 semestras) susideda iš praktinio projekto, kurį galite užbaigti arba Vokietijoje, arba užsienyje. Studentai dažniausiai pirmą kartą susisiekia su savo vėlesniu darbdaviu čia.

Bakalauro egzaminas yra baigiamoji bakalauro studijų programa, kuriai suteikiama kvalifikacija tiems, kurie ją įdarbina profesijoje. Jis susideda iš kursinių darbų ir egzaminų, atliktų per studijas ir bakalauro baigiamąjį darbą, kurį gaminai užsienyje, kaip dalį mokymosi sutarties.

Baigiamajame bakalauro darbe patvirtinama, kad per tam tikrą laiką galite savarankiškai tvarkyti konkrečią praktinę užduotį naudodamiesi moksliniais metodais.

Baigę egzaminus, kreditai suteikiami naudojant Europos kreditų perkėlimo sistemą (ECTS), leidžiančią jums pereiti į kitus universitetus Vokietijoje ir užsienyje.

1 ar 2 semestro keitimo programa

(Reikalaujama anglų kalba B2)

Studentai iš partnerių universitetų arba nemokamų studentų, atvykstančių iš 2 ar 3 lygio savo namų programoje, gali studijuoti su mumis 1 ar 2 semestrais.

Mūsų programa apima visą 30 ECTS semestro darbo krūvį ir yra visiškai mokoma anglų kalba. Yra keletas Pathways , pavyzdžiui:

·Civilinė inžinerija

·Statybos valdymas

· Tarptautinė sukurta aplinka

Išsami informacija apie dalykus, kuriuos mokoma, išankstines sąlygas, gyvenimą ir mokymąsi Maincoje galima rasti vadove.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2018

Apie mokyklą

Practical and theoretically sound, international and future-oriented - studying at Mainz University of Applied Sciences prepare students for their careers and their future in the best sense of the wor ... Skaityti daugiau

Practical and theoretically sound, international and future-oriented - studying at Mainz University of Applied Sciences prepare students for their careers and their future in the best sense of the word. We are known for the interdependence of teaching, research and practice. The cooperation between the university and industry is particularly close here: the on-the-job degree programs alone cultivate 450 cooperative partnerships, mainly in the business sector of the Rhine-Main region. Skaityti mažiau