Tarptautinės laisvalaikio bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši anglų kalbos profesinė bakalauro programa rengia jus už karjerą tarptautinėje laisvalaikio industrijoje. Per 3 ar 4 metus jūs tapsite profesionalu šioje kūrybingoje ir dinamiškoje industrijoje. Šioje studijų programoje jūs sužinojote, kaip sukurti įsimintiną ir prasmingą patirtį, kuri prisideda prie gražesnio pasaulio.

Studijų programa

Laisvalaikis

Laisvalaikis

1 metai

Laisvalaikis

2 metai

Laisvalaikis yra labai platus terminas. Antrus metus turite galimybę susikoncentruoti į:

  • Renginio vadyba
  • Lankytinos vietos
  • Socialinės inovacijos
  • Laisvalaikis

3 metai

Daugumą trečiųjų metų užima darbo vieta. Savo darbo vietą galite atlikti ir įmonei, pageidautina užsienyje. Šiais metais jūs taip pat turėsite galimybę sekti pusmetį mainų programą viename iš mūsų partnerių universitetų, po kurio eina arba prieš tai eina trumpesnė darbo vieta.

4 metai

Pirmajame ketvirtųjų metų pusmetyje studentai dirba su vienu didelio masto projektu arba įvairiais mažesniais projektais, kuriuos užsakė laisvalaikio pramonė savo mažo kelio ribose. Pavyzdžiui, galite organizuoti festivalį, rašyti politikos planus ar ištirti sporto klubo rinkodaros veiklą. Antroji ketvirtojo pusmečio pusė skirta jūsų individualiam darbui. Pramonės organizacijos prašymu atliksite mokslinius tyrimus savo specializuotoje srityje, patarsite ir parengsite įgyvendinimo planą.

Studijų apkrova

Vidutinė šios programos apkrova yra 40 valandų per savaitę per 40 savaičių. Kiek valandų per savaitę iš tikrųjų praleidžiate, labai priklauso nuo asmens ir skiriasi per savaitę. Jūs galite turėti tam tikrus terminus ir testus tam tikrais momentais, todėl jūsų planavimo įgūdžiai turi būti tobuli.

Priėmimo sąlygos

Ar norite pradėti nuo laisvalaikio

Breda University of Applied Sciences studijų programai paprastai reikia prilyginti Nyderlandų aukštojo vidurinio išsilavinimo (havo) ar ikimokyklinio lygio (vwo) diplomai.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas

Taip pat turėsite įrodyti, kad vienas iš šių testų yra pakankamas:

  • CAE ("Cambridge Advanced Certificate") arba CPE (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas)
  • IELTS testas (minimalus bendras diapazono rezultatas - 6,0 ir minimalus pokalbis - 6,0)
  • TOEFL testas (minimalus balas 80 internetinių ir mažiausiai 20 pokalbių)
Atleidimas nuo anglų kalbos testo

Jums nereikia pateikti anglų kalbos testo rezultatų, kad būtų leista dalyvauti anglų kalbos programoje, jei:

  • tu esi olandų havo arba vwo absolventas
  • vidurinės mokyklos ar universiteto, kuriame lankėtės ar lankotės, instruktažo kalba anglų kalba yra gimtoji angliškai kalbančioji šalis (ty viena iš šių šalių: Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė arba Jungtinės Amerikos Valstijos)
  • Jūs gavote diplomą, kuris yra įtrauktas į "Nuffic" sudarytą diplomų sąrašą, o vienas iš jūsų egzamino buvo anglų kalba.
3 metų trasa

Jei jūsų vidurinės mokyklos diplomas yra panašus į olandų vokiečių diplomą, jums gali būti leista atvykti į trejų metų trasą.

Po bakalauro

Kaip laisvalaikio vadybininkas, galite pradėti karjerą - pavyzdžiui, teatruose, muzikos etiketėse, sporto centruose ar miesto rinkodaroje. Jūs galite būti atsakingas už įmonės veiklos valdymą, naujų laisvalaikio produktų kūrimą ar parodų, konferencijų ar renginių organizavimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our insti ... Skaityti daugiau

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our institute. Skaityti mažiau