Tarptautinės laivybos ir transporto logistikos verslo administravimo bakalauras (pagyrimai)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Ši programa siūloma pagal BBA (Hons) schemą. Šios programos kredito reikalavimai yra tik orientaciniai. Jie gali būti peržiūrimi. Visi BBA („Hons“) studentai studijų metu privalo atlikti trumpą praktiką vasarą arba semestro metu. Departamentas teikia pagalbą ieškant tinkamų vietų.

Programos tikslai

Ši programa suteikia visapusišką verslo išsilavinimą, kartu su galimybe specializuotis tarptautinės laivybos ir logistikos vadyboje. Tai leidžia studentams įgyti plačių žinių apie jūrų transportą ir logistiką, remiantis plačia tarptautinio transporto ir prekybos sistema.

Programa ugdo tvirtus vadybos įgūdžius tokiose srityse kaip komunikacija ir pristatymas, vadovavimas ir darbas komandoje, problemų sprendimas ir efektyvus informacinių technologijų naudojimas. Absolventai turi įgūdžių, reikalingų suprasti ir valdyti jūrų organizacijas ir personalą.

Charakteristikos

Tarptautinis laivybos ir transporto logistikos valdymas yra gyvas ir įdomus dalykas, kurio tikslas - ugdyti praktinius įgūdžius ir akademines bei profesines žinias.

Didelis dėmesys skiriamas interaktyviems ir į studentą orientuotiems mokymosi metodams, įskaitant atvejų analizę ir modeliavimo pratimus. Organizuojami vietiniai ir tarptautiniai vizitai į įmones ir kitas organizacijas, o vyresnieji praktikai kviečiami kaip kviestiniai pranešėjai pasidalinti savo praktine patirtimi su studentais.

Visi Verslo fakulteto studentai yra skatinami dalyvauti „Viso asmens ugdymo programoje“ (WPDP), į kurią įeina įvairi popamokinė veikla, pavyzdžiui, lyderystės mokymo stovyklos, bendraamžių auklėjimas, mentorystė, užsienio ir Kinijos mainai.

Kiekvienam studentui gali būti paskirtas mentorius, kuris yra patyręs vadovas ar vadybininkas verslo pasaulyje ir kuris gali suteikti patarimų ir palaikymo bei padėti studentams planuoti savo karjerą ir pasiruošti pirmiesiems darbams baigus studijas.

Jei nori, ir atsižvelgiant į galimybes, bakalauro laipsnio studentai gali praleisti semestrą studijuodami kitame užsienyje ar žemyninėje Kinijos dalyje esančiame universitete ir įskaityti kreditus į savo PolyU laipsnį.

Integruotas darbas (WIE)

Norėdami baigti studijas, kiekvienas studentas turi atlikti 100 valandų (3 mokymo kreditai) WIE. Departamentas sukūrė studentų galimybes dirbti įmonėse per vasaros atostogas ar ne visą darbo dieną. Vasaros vietų galima rasti Honkonge, žemyninėje Kinijos dalyje ar užsienyje. Šios ir kitos darbo patirties formos gali būti įskaitomos į WIE reikalavimą.

Shot with @expeditionxdrone

Mokymo planas

Tai labai lanksti programa, siūlanti platų dalykų pasirinkimą tarptautinės laivybos ir logistikos valdymo srityje.

Pirmieji metai apima pagrindines universiteto mokymo programas ir pagrindinius verslo dalykus, tokius kaip Vadovavimas ir asmeninis ugdymas, Sveikas gyvenimo būdas, Psichologijos įvadas, Ekonomikos įvadas ir Verslo statistikos įvadas, taip pat dalykų, besiplečiančių dalykus, kalbos ir bendravimo reikalavimų dalykai.

Nuo antrųjų metų studentai tęsia bendrąjį verslo išsilavinimą mokydamiesi tokių dalykų kaip Verslo analizė ir Strateginis valdymas, taip pat giliau studijuoja tarptautinę laivybos ir logistikos vadybą per tokius dalykus kaip Laivybos logistika, Prekių gabenimo įstatymai, Jūrų draudimas, Laivų brokeriai ir kt. Frachtavimo valdymas ir laivybos finansai. Studentai turi galimybę rinktis iš įvairiausių pasirenkamųjų dalykų tarptautinėje laivyboje ir logistikoje. Paskutiniais studijų metais jie taip pat turi galimybę integruoti savo žinias per vienerių metų trukmės projektą.

Kartu su tarptautinės laivybos ir transporto logistikos specialybe studentai gali priimti nepilnamečius pagal kitą verslo arba ne verslo programą.

Profesinis atpažinimas

Absolventams suteikiama visuotinė atleidimas nuo Honkongo užsakomojo logistikos ir transporto instituto (CILTHK) profesinio kvalifikacinio egzamino (PQE) (logistikos srautas).

Absolventai taip pat iš dalies atleidžiami nuo šių profesinių organizacijų kvalifikacinių egzaminų:

  • Prenumeruojamų laivų brokerių institutas (ICS)
  • HKSAR vyriausybės jūrų departamentas - jūrų paslaugų atsisakymas bandant 3 klasės kompetencijos pažymėjimo (denio pareigūno) egzaminą.

Absolventai taip pat turi kvalifikaciją registruotis kaip asocijuotas narys Honkongo pirkimų ir tiekimo institute (IPSHK).

Karjeros galimybės

Tarptautinės laivybos ir transporto logistikos bakalauro laipsnį įgiję absolventai yra kvalifikuoti dirbti ir ieškoti daugelio laivybos ir logistikos pramonės sektorių, įskaitant laivų savininkus, laivų brokerius, frachtuotojus, laivybos agentūras, oro ir (arba) jūrų ekspeditorius. , tarptautiniai greitojo pašto operatoriai, trečiųjų šalių logistikos operatoriai, konteinerių terminalų operatoriai, sandėlių operatoriai, advokatų kontoros, krovinių oro linijų bendrovės, linijinės laivybos operatoriai, draudimo brokeriai, jūrų draudimo bendrovės ir tarptautiniai apsaugos ir draudimo klubai.

Įėjimo reikalavimai

„PolyU“ laukia kvalifikuotų kandidatų iš viso pasaulio paraiškų. Šios rekomendacijos yra skirtos studentams, norintiems gauti priėmimą į PolyU remiantis ne vietine kvalifikacija. Kvalifikacijos, kurių nėra žemiau, bus svarstomos kiekvienu atveju atskirai.

GCE A lygis / Tarptautinis A lygis

GCE aukštesnio lygio arba tarptautinis aukštesnis lygis su 3 AL, OR 2 AL ir 2 AS dalykų išlaikymu

(Tai yra tik minimalūs tinkamumo kriterijai. Kandidatai, kurie gauna priėmimą, paprastai turi bent BBB 3 AL dalykuose.)

Tarptautinis bakalaureatas (IB)

Mažiausias 24 balų įvertinimas ne mažiau kaip 4 laipsniu 2 aukštesnio lygio dalykuose

(Tai yra tik minimalūs tinkamumo kriterijai. Kandidatai, kurie gauna priėmimą, paprastai gauna 30 ar daugiau balų, įskaitant papildomus taškus.)

SAT samprotavimo testas / ACT / išplėstinis praktikos testas / SAT dalyko testai

Vidurinės mokyklos (baigimo) diplomas (ne kinų kalbos mokymo programa) ir bet kuris iš šių dalykų:

  • bendras SAT samprotavimo testo balas - 1190; arba
  • Amerikos kolegijos testo (ACT) sudėtinis rezultatas yra 24;

ir

  • 3 klasė dviejuose pažangiosios praktikos (AP) dalykuose; arba
  • dviejuose SAT dalyko testuose balas buvo 600

[Anglų kalbos reikalavimas netaikomas tiems, kurie SAT įrodymais pagrįstu skaitymu ir rašymu pasiekia 590 ar daugiau balų]

Kandidatams, turintiems gerų rezultatų GCE A lygio / tarptautinio A lygio ar tarptautinio bakalaureato (IB) laipsniui, gali būti suteikta iki 25% kreditų pervedimo įstojus į 4 metų studijų programą.

Liudijimai

Tarptautinė laivybos ir transporto logistikos programa leidžia studentams žingsnis po žingsnio atrasti industriją. Per paskutinius ketverius studijų metus aš mokiausi pagrindinių verslo dalykų, taip pat su laivyba susijusių dalykų. Profesoriai, turintys skirtingą išsilavinimą, pateikia mums skirtingas perspektyvas. Iš savo mokytojų sužinojau naujausias akademines naujienas ir iš pramonės ekspertų sužinojau apie realius komercinius atvejus. Jų pasiūlymai neabejotinai padėjo man geriau planuoti būsimą plėtrą.

Programa taip pat paruošia mus plačiam karjeros pasirinkimui. Mes džiaugiamės didele laisve pasirinkti dalykus, atsižvelgiant į jų pačių karjeros planus. Mes galime pasirinkti pasirenkamuosius dalykus, susijusius su laivyba, logistika ar aviacija. Su laivybos pramone mes taip pat galime pasirinkti kelią jūrų finansų, draudimo, teisės, frachtavimo ar kitų šakų link. Galėjau pritaikyti savo dalyko planą, kad jis atitiktų mano paties poreikius, padėdamas pagrindą būsimai karjerai.

Hongzi Tao

Mano ketveri metai, kai studijavau „PolyU“ kaip tarptautinė studentė, buvau daugiau nei patenkinti. Tarptautinė laivybos ir transporto logistikos (ISTL) programa mane paruošė kaip kritiškai mąstantį daugeliu aspektų. Programa išmokė mane tapti savo studijos savininku, be to, lanksti suteikdama studentams galimybę pasirinkti labiausiai norimus pasirenkamuosius dalykus. Akademikai yra aistringi ir profesionalūs savo srityje, suteikdami man galimybę pasimokyti iš įvairių laivybos pramonės ekspertų.

Studijų metu turėjau galimybę aplankyti Kambodžą, Taivaną, Pekiną ir Meksiką dėl daugybės PolyU teikiamų galimybių ir Departamento skiriamų stipendijų. „PolyU“ sukaupta patirtis tikrai yra daugiau, nei galėjau norėti, ir nesigailiu pasirinkusi ISTL kaip laipsnį.

Joycelyn Poi


Studijos „PolyU“ man buvo įdomi patirtis. Per savo ketverių metų programą sutikau puikių žmonių - nuo studentų iki profesorių ir pramonės ekspertų, su kuriais sužinojau apie save, savo studijų discipliną ir ateities darbo perspektyvas. Įgytos žinios buvo praktiškos, kurios paaiškėjo pritaikius teorijas ir įgūdžius savo darbe. Universitetas taip pat padėjo man rasti tinkamas praktikas, kad galėčiau toliau tobulinti savo sugebėjimus.

Be to, kad plėtojau savo karjeros perspektyvas, „PolyU“ padėjo susipažinti su žmonėmis iš viso pasaulio. Buvo daug įvairių renginių, kurie man suteikė galimybę pažinti panašių pomėgių ir pomėgių turinčius žmones. Universitetas iš tiesų turi unikalią atmosferą, integruojančią tarptautinę ir vietinę patirtį. Aš buvau ne tik susipažinęs su vietine Honkongo kultūra, bet ir turėjau daug galimybių susitikti su žmonėmis iš viso pasaulio, padėdamas man tapti tikrai pasaulio piliečiu. Be to, universitetas yra pačiame miesto centre, lengvai pasiekiamas svarbiausiose vietose, o tai man padėjo pažinti Azijos pasaulio miestą.

Ivankinas Igoris

 
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

With 80 years of proud tradition, PolyU is a world-class research university, ranking among the world’s top 100 institutions. The Hong Kong Polytechnic University (PolyU) is a home for educating think ... Skaityti daugiau

With 80 years of proud tradition, PolyU is a world-class research university, ranking among the world’s top 100 institutions. The Hong Kong Polytechnic University (PolyU) is a home for educating thinkers, communicators, and discoverers in delivering positive impact. We are committed to training tomorrow’s leaders today, through a professionally-oriented education that delivers graduates unrivaled placements to thrive in businesses and industries. We strive for inter-disciplinary research and impactful innovations for discoveries to solve real-world challenges. Our researchers are developing breakthrough ideas, fostering sustainability, lifting economic outcomes, and improving communities’ lives for the benefit of Hong Kong, the nation, and the world. Skaityti mažiau