Tarptautinės logistikos inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar esate atsakingas už efektyviausią sandėlio tiekimą? Ar norite organizuoti grandinę nuo žaliavų iki galutinio produkto efektyvaus ir efektyvaus? Ar norite būti atsakingas už logistikos procesus uosto teritorijoje?

Logistika susijusi su prekių, informacijos ir žmonių srauto organizavimu ir planavimu kuo greičiau už mažiausias sąnaudas, o tvarumas taip pat atlieka svarbų vaidmenį. Studijų programoje „Logistikos inžinerija“ akcentuojamas logistikos techninis ir IT orientuotas aspektas.

Tyrimo apžvalga

Be specialių žinių įgijimo, programos metu jūs sukursite įvairias kompetencijas, kurių jums reikės vėliau, kad galėtumėte gerai atlikti savo darbą. Jūs tai padarysite, be kita ko, dirbdami su projekto pagrindu „pramonės realaus gyvenimo užduotimis“. Kartu su projektais vadovausitės paskaita, paskaitos ir seminarai, kursai, mokymo ir instruktavimo sesijos. Jūs taip pat atliksite keletą darbo vietų ir dalyvausite ekskursijose ir kelionėse. Visa studijų programa yra labai praktiška. Bendras paketas yra optimaliai susietas su profesijos reikalavimais ir galimybe tęsti studijas.

Daugiau informacijos apie planavimą, mokymo programas ir dalykus galite rasti pilnoje programoje.

1 metai

Pirmaisiais metais sužinosite, kokią logistikos priemonę galima naudoti įvairioms įmonėms, kokie yra skirtumai tarp įmonių ir kaip galite stebėti visus logistikos procesus įmonėje ar organizacijoje. Taigi susipažinsite su tokiais klausimais kaip tiekimo ir pirkimo valdymas, teisė ir transporto valdymas. Šiuo tikslu paskaitos, seminarai, mokymai ar svečių paskaitos, kurios dažnai susietos su grupės užduotimi, bus vykdomos.

Pirmaisiais ekskursijų savaitėmis pamatysite, kaip logistika yra taikoma visose įmonėse; jūs matysite teoriją iš ankstesnių savaičių faktinėje praktikoje - akių atidarymo! Kadangi logistika yra tarptautinė specializacija, tarptautiniame kontekste daug dėmesio skiriama logistikai.

2 metai

Antraisiais metais yra daugiau pasirinkimo laisvės. Išplėsite savo žinias apie logistiką susipažinę su intermodaliniu transportu, gamybos sistemomis ir automatizavimo metodais. Be šių žinių išplėtimo, metų pabaigoje galite įgyti išsamių žinių su konkrečiu akcentu:

 • Tiekimo valdymas: tinkamas prekių ir paslaugų skaičius tinkamu metu.
 • Gamybos logistika: gamybos proceso koordinavimas, stebėjimas ir optimizavimas.
 • Transportas: produktų ar paslaugų vežimas saugiu, greitu, tvariu ir pigiu būdu nuo tiekėjo iki kliento.
 • Sandėliavimas: sandėlių įrengimo optimizavimas.
 • Priežiūros logistika: procesai priežiūros sektoriuje, susiję su optimaliais prekių srautais (įranga ir vaistai), informacija ir žmonėmis (pacientais ir lankytojais).
 • Renginių logistika: koordinuoti, stebėti ir optimizuoti renginių logistikos procesus.

3 metai

Trečiaisiais metais, dirbant profesinėje praktikoje ir studijuojant Breda University of Applied Sciences pakaitomis. Per tris mėnesius, pavyzdžiui, gamybos įmonėje, prekybos įmonėje, ligoninėje ar transporto kompanijoje, įsidarbinsite du kartus. Dėl darbo vietos jūs galite pasirinkti tą patį akcentą, kaip ir konkrečiai temai, antraisiais metais, bet jūs taip pat galite ištirti kitą logistikos sritį. Darbo vietų užduočių pavyzdžiai:

 • Transporto įmonės klientų aptarnavimo tobulinimas.
 • Transporto priemonių parko analizė.
 • Atlikti prekių ar lankytojų srautų analizę.
 • Pirkimo plano sudarymas.
 • Sandėlio nustatymo projektavimas.

Pageidautina, kad antrą darbo vietą atliktumėte užsienyje. Laikotarpiu tarp dviejų darbo stažuočių jūs dirbsite mokykloje, kad įgytumėte išsamių žinių, kiek turinys yra susirūpinęs dėl logistikos srities. Šiuo požiūriu dėmesys bus skiriamas įvairioms tiekimo grandinėms, elektroninei prekybai ir verslumui.

4 metai

Ketvirtaisiais metais pradėsite sekti nepilnamečius: išsamus nepilnametis, kuriame jūs toliau specializuosite dalykinę sritį, arba kitaip žiūrėsite ne tik į savo srities ribas, bet ir atliksite nepilnametis išplėsti savo perspektyvas. Antroje ketvirtojo pusmečio metu jūs atliksite baigiamąjį darbą kompanijai ar organizacijai, turinčiai sudėtingų logistikos srautų. Dar kartą galite pasirinkti sektorius, kuriuose trejus metus užsiėmėte savo darbo vieta, arba kitaip visiškai skirtinga logistikos sritis.

Baigiamųjų darbų pavyzdžiai - tai transporto rūšies keitimo tyrimas, tiekimo grandinės tobulinimas, automatizavimo procesų diegimas arba tiekimo modelių taikymas. Jūs parašysite baigiamąjį darbą apie šį užduotį, kurį ginsite egzaminą.

Iki magistro

Taip pat galite naudoti ketvirtus metus, kad gautumėte Pre-Master sertifikatą, kad galėtumėte tiesiogiai susipažinti su magistrantūros studijų programomis verslo studijose, susijusiose su partnerių institutais. Skaitykite daugiau apie šį anglų kalbos Pre-Master strateginį verslo vadybą ir rinkodarą.

Priėmimo sąlygos

Šios programos priėmimo reikalavimai yra:

Breda University of Applied Sciences studijų programai paprastai reikia prilyginti Nyderlandų aukštojo vidurinio išsilavinimo (havo) ar ikimokyklinio lygio (vwo) diplomai.

Palyginus su Nyderlandų švietimo sistema, suraskite savo išsilavinimo lygį ne Olandijos diplomų sąraše.

Gavę jūsų paraišką, informuosime, jei tenkinsite švietimo reikalavimus. Jei kyla abejonių, mūsų diplomą įvertins „Nuffic“ (Nyderlandų tarptautinio bendradarbiavimo aukštojo mokslo organizacijoje) patarimas.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas

Taip pat turėsite įrodyti, kad vienas iš šių testų yra pakankamas:

 • CAE ("Cambridge Advanced Certificate") arba CPE (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas)
 • IELTS testas (minimalus bendras diapazono rezultatas - 6,0 ir minimalus pokalbis - 6,0)
 • TOEFL testas (minimalus balas 80 internetinių ir mažiausiai 20 pokalbių)

Atleidimas nuo anglų kalbos testo

Jums nereikia pateikti anglų kalbos testo rezultatų, kad būtų leista dalyvauti anglų kalbos programoje, jei:

 • tu esi olandų havo arba vwo absolventas
 • vidurinės mokyklos ar universiteto, kuriame lankėtės ar lankotės, instruktažo kalba anglų kalba yra gimtoji angliškai kalbančioji šalis (ty viena iš šių šalių: Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė arba Jungtinės Amerikos Valstijos)
 • Jūs gavote diplomą, kuris yra įtrauktas į "Nuffic" sudarytą diplomų sąrašą, o vienas iš jūsų egzamino buvo anglų kalba.

3 metų trasa

Jei jūsų vidurinės mokyklos diplomas yra panašus į olandų vokiečių diplomą, jums gali būti leista atvykti į trejų metų trasą.

Po bakalauro

Užbaigus šią programą, tiksliai žinosite, kaip prekės ar paslaugos gali būti perduodamos iš A į B geriausiu, pigiausiu, saugiausiu ir greičiausiu būdu. Galite pradėti savo karjerą, pavyzdžiui, kaip logistikos analitikas, planuotojas, IKT konsultantas, pirkimo vadybininkas, tiekimo grandinės vadovas arba projekto vadovas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our insti ... Skaityti daugiau

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our institute. Skaityti mažiau