Tarptautinių santykių bakalauro laipsnis - Amerikos universitetas - Ritsumeikan University Joint Degree Program (JDP)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

2018 m. Balandžio 30 d. Tarptautinių ryšių kolegija sukūrė jungtinę studijų programą su Amerikos universiteto (AU) tarptautinės tarnybos mokykla. Būdama pirmoji bendrojo laipsnio bakalauro studijų programa tarp JAV ir Japonijos, ši programa labai pabrėžia, kaip svarbu sužinoti apie Vakarų ir ne Vakarų perspektyvas artėjant tarptautinėms studijoms pasaulio mastu. Jis sukurs pasaulinio masto lyderius, kurie gali aktyviai dalyvauti tarptautinėje arenoje.

Programos apžvalga:

Bendros studijų programos yra bendri laipsniai, kuriuos siūlo du skirtingi universitetai, turintys švietimo ir studentų paramos sistemas, skirtas ugdyti absolventus, kurių įgūdžiai ir žinios yra paklausios. Ši nauja ir įdomi programa suteikia studentams galimybę visiškai pasinerti į Japonijos ir JAV, Rusijos ir Afrikos kultūrą bei mokymosi aplinką. Nors dalijamasi GS gebėjimų turiniu RU ir IR kursuose AS, studentai taip pat dalyvaus koorto klasėse kartu su AU namuose studentais tiek GĮ, tiek AU.

Raktiniai žodžiai: JAV ir Japonijos santykiai, pasaulinis ir lyginamasis valdymas, taika, pasaulinis saugumas, konfliktų sprendimas, tapatybė, rasė, lytis ir kultūra, pasaulinė IR, mokslininkai Sakura

  • Suteikiamas laipsnis: Tarptautinių santykių menų bakalauro laipsnis (kartu suteiktas GĮ ir AS)
  • Trukmė: 4 metai dieninės (2 metai Kioto ir 2 metai Vašingtone)
  • Kalba: Anglų
  • Metinis įsisavinimas: 25 studentai
  • Registracija: balandžio mėn
  • Vieta: Kiotas, Japonija ir Vašingtonas, JAV

Patekimo reikalavimai:

Reikalavimams patekti ir kitos programos informacijos ieškokite žemiau esančioje svetainėje:

href = "http://en.ritsumei.ac.jp/e-ug/apply/download/download.html/#jd_dl

Pagrindiniai bruožai:

- mokymosi grafikas

Programa susideda iš AU ir GĮ studentų, kurie studijuos kursus iš abiejų institucijų. Studentai praleidžia du pilnus mokslo metus savo gimtąja institucija ir dvejus metus priimančiojoje institucijoje. Jie pasinaudos tiek savo šalies, tiek priimančiosios institucijos privalumais.

- Bendrai suplanuota mokymo programa

Tarptautinių santykių kolegija (RU) yra pripažinta viena iš aukščiausių institucijų Japonijoje tarptautinių santykių srityje. Tarptautinių paslaugų mokykla (AU) yra 10 geriausių tarptautinių reikalų mokyklų JAV. Šios programos studentai studijaja nuoseklią akademinę anglų kalbos mokymo programą, suteikiančią jiems galimybę įgyti jungtinį laipsnį iš Japonijos ir JAV institucijos.

- Karjeros galimybės

Šis laipsnis suteikia galimybę siekti karjeros galimybių JAV ir Japonijoje. RU siūlo tiek daug rūšių karjeros planavimo renginių ir praktikos palaikymo sistemų tiek Japonijos, tiek užsienio studentams. Tarptautinių santykių koledžo absolventai įsidarbino įvairioms įmonėms (prekybos įmonėms, gamybos įmonėms, didžiosioms aviakompanijoms), institucijoms (pvz., Ambasadoms, vyriausybėms) ir pan., Taip pat siekė aukštojo mokslo institucijų, tokių kaip antrosios pakopos mokyklos kaip Oxford, LSE, UBC, Tokijo universitetas ir pati RU. GD ir AU kiekvienoje šalyje pasiūlys bendrą karjeros patarimą visiems JDP studentams.

Stipendijos:

Tarptautiniai studentai (studentai, turintys "studento" gyvenimo statusą, studijuodami Ritsumeikan University ) gaus mokestį už atlyginimą per GĮ Mokesčių mažinimo schemą. Anglų ir vidutinių bakalauro programų studentams paprastai užtikrinamas mažiausiai 20% sumažinimas, nes 50% ir 100% mokesčių sumažinimai siūlomi labiausiai neįvykdytoms paraiškų teikėjoms.

Daugiau informacijos apie stipendijas rasite čia.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Conducting all courses in English, the programs in Ritsumeikan University enable access to the variety of academic courses for students without or limited Japanese ability. International students also ... Skaityti daugiau

Conducting all courses in English, the programs in Ritsumeikan University enable access to the variety of academic courses for students without or limited Japanese ability. International students also have opportunities to learn Japanese in regular courses after entering these programs in order to make the most of their student life in Japan. Skaityti mažiau
Kiotas , Osaka , Kusatsu , Vašingtonas + 3 Daugiau Mažiau