Tarptautinių santykių bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Inovacijos šiuolaikinėje komunikacijoje ir transporte padidino ir sustiprino santykius tarp šalių, tarptautinių institucijų ir asmenų.

Šiandien mes susiduriame su daugybe problemų, susijusių su globalizacijos procesu ir tarptautinių santykių plėtra. Tarptautinių santykių departamentas buvo įsteigtas, siekdamas plėtoti savo srities specialistus, kurie galėtų išspręsti šias problemas.

Šiandienos pasaulyje nuolat atsiranda nauji atradimai ir naujovės, todėl labai svarbu sugebėti galvoti savarankiškai ir kūrybiškai. Tarptautinių santykių katedra moko studentus mąstyti, daryti mokslinius tyrimus ir išreikšti savo mintis, reikalaujant pasitikėjimo savimi, kad galėtų konkuruoti besiplečiančioje pasaulinėje rinkoje.

Kai kurie studentai ne tik ugdo asmenis karjerai užsienio reikaluose, bet ir bus mokomi kaip verslo santykių patarėjai verslo sektoriuje. Mūsų programa skirta suteikti ekspertams kritines sritis, pvz., Tarptautines institucijas, tarptautinę korespondenciją ir tarptautines bendravimo procedūras.

Prof. Dr. Serhat GÜVENÇ

Katedros vedėjas

Informacija apie įstaigą

Programa buvo įkurta 2003 metais.

Gauta kvalifikacija / Kvalifikacijos lygis

Asociacijos ir bakalauro laipsnis (6 lygmuo)

Priėmimo sąlygos

Pareiškėjai turėtų gauti reikiamus balus iš pervedimo į aukštojo mokslo egzaminą (YGS), pirmojo ciklo išdavimo testą (LYS / TM 2) ir tiesioginio pervedimo testą (DGS). Paskirties vietas centralizuotai organizuoja Studentų atrankos ir įdarbinimo centras (ÖSYM). Tarptautiniai studentai, besikreipiantys už programą, privalo laikytis Kadir Has University nustatytų priėmimo kriterijų. Studentai gali pereiti į programą, vadovaudamiesi " Kadir Has University nuostatomis dėl horizontalaus perdavimo.

Išankstinio mokymosi pripažinimas

Studentai gali būti atleisti nuo tam tikrų kursų pagal atitinkamus įstatymus. Jei anksčiau kitoje institucijoje priimto kurso turinys yra lygiavertis Kadir Has University siūlomam kursui, studentas gali būti atleistas nuo šio kurso su atitinkamo fakulteto sutikimu po kursų turinio įvertinimo.

Baigimo reikalavimai

Studentai privalo sėkmingai užpildyti visus Senato priimtus mokymo kursus (240 ECTS kreditai), o minimalus kaupiamasis balų vidurkis yra 2,00 / 4,00.

Programos apibrėžimas

Remiant ir aptarnaujant šalies plėtrą ir veikiančią kaip langas pasaulinių reikalų sektoriuje, mokydamas būsimus tarptautinių santykių specialistus ir lyderius, kurie galės atidžiai sekti technologijų plėtrą, turėsite praktinių žinių ir teorinių pagrindų.

Programos rezultatai

  1. Suprasti pagrindines tarptautinių santykių koncepcijas, kai jos atsiranda ir veikia pasauliniu / regioniniu kontekstu.
  2. Suprasti ir kritiškai vertinti ginčijamas teorijas ir požiūrius į tarptautinius santykius iš tarpdisciplininės perspektyvos
  3. Nustatyti pagrindinius tarptautinių santykių veikėjus - įskaitant valstybes, tarpvyriausybines organizacijas, nevyriausybines organizacijas, tarptautines korporacijas, pasaulinę pilietinę visuomenę, neteisėtas grupes ir asmenis - ir suprasti, kaip šie veikėjai sąveikauja, kad išreikštų tarptautinius santykius.
  4. Pademonstruoti žinias apie pagrindinius tarptautinių santykių aspektus, įvykius ir procesus jų teoriniame ir istoriniame kontekste.
  5. Perskaitykite ir apmąstykite apie disciplinines medžiagas ir literatūrą, daugiausia anglų kalba - kruopščiai, kritiškai ir įžvalgiai.
  6. Rašykite gerai organizuotus, informuotus, logiškai pagrįstus, aiškius esė ir dokumentus, atitinkančius akademinės etikos ir vientisumo standartus.
  7. Aktyviai dalyvauti diskusijose ir diskusijose dėl tarptautinių santykių, aiškiai, logiškai ir įtikinamai žodžiu išreikšdami idėjas.
  8. Veiksmingai dirbti nacionalinėse ir tarptautinėse komandose bei projektų grupėse.

Profesijų profiliai absolventams

Mes siekiame ugdyti žmones giliai susipažinti su pasauliniais reikalais, tarptautine teise ir politika bei turėti patirties visose studijų srityse ir konkrečiose šakose. Šie asmenys bus paklausūs tiek Turkijos viešajame, tiek privačiame sektoriuje, taip pat tarptautinėse institucijose ir pilietinės visuomenės organizacijose

Prieiga prie tolesnių studijų

Studentai gali kreiptis dėl studijų su susijusiomis studijomis.

Vertinimo klausimynai

Kursų ir instruktorių vertinimo klausimyno baigimo klausimyno patenkinimo klausimynas.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Žr. Http: // www. KHAS .edu.tr / uluslararasi2 / uluslararasi-oegrenciler-22 / uluslararasi-programlar-9 / uluslararasi-programlar-12.html

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Kadir Has University (KHU) was founded in 1997, in Istanbul. The university, with its five faculties of Engineering and Natural Sciences, Economics and Administrative Sciences, Communication, Law and ... Skaityti daugiau

Kadir Has University (KHU) was founded in 1997, in Istanbul. The university, with its five faculties of Engineering and Natural Sciences, Economics and Administrative Sciences, Communication, Law and Fine Arts, as well as its several vocational schools, is dedicated to becoming a leader in educational and cultural fields in Turkey, as well as establishing itself as an international center for research and scientific development. Skaityti mažiau