Tarptautinių santykių ir diplomatijos bakalauras

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Apie

Politinės ir ekonominės problemos šiandien peržengia tarptautines ribas. Schiller International University “ tarptautinių santykių ir diplomatijos programa suteikia studentams reikiamą patirtį, kad galėtų gyventi vyriausybėje, versle ir žurnalistikoje bei tarptautinėse organizacijose ir advokatų kontorose, arba tęsti politologijos ir tarptautinių santykių studijas.

Schiller International University studentai pradeda studijuoti laisvųjų menų studijas, kad suteiktų jiems pagrindą istorijoje, ekonomikoje, politologijoje ir tarptautiniuose santykiuose.

Per paskutinius dvejus studijų metus studentai toliau taikys savo analitinius įgūdžius, kad būtų galima atlikti atvejų tyrimus, diskusijas ir apsilankymus vietoje.

Tarptautinių santykių programa suteikia studentams žinių, kurių jiems reikia norint siekti karjeros su tarptautinėmis organizacijomis, teisės, vyriausybės, verslo ar žurnalistikos, ir prireikus pereiti prie politologijos studijų programų ir tarptautinių santykių.

Politinės ir ekonominės problemos dažnai viršija valstybių sienas ir apima mokslinius, technologinius, kultūrinius ir humanitarinius klausimus. Tarptautinių santykių ir diplomatijos SIU programa rengia studentą siekti karjeros vyriausybėje, tarptautinėse organizacijose, teisės, verslo, žurnalistikos ar studijų pakopose politologijos ir susijusiose srityse. Šis laipsnis yra prieinamas visuose SIU miesteliuose ir internetu.

Tarptautinių santykių ir diplomatijos programos absolventai galės:

  1. Parodyti tarptautinių santykių koncepcijų ir idėjų supratimą.
  2. Parodykite kompetenciją žodžiu ir raštu kaip tai susiję su tarptautiniais santykiais.
  3. Taikyti analitinius ir kritinio mąstymo įgūdžius, susijusius su tarptautiniais santykiais ir diplomatija.
  4. Analizuoti pagrindinius klausimus, susijusius su tarptautinėmis organizacijomis, daugiašaliais procesais ir nevyriausybiniu sektoriumi, veikiančiu tarptautinėje politikoje.
  5. Parodos dėkingi už daugiakultūriškumą ir pasaulinę įvairovę.110231_110196_SchillerGrad_30Apr2015_50_3941.jpg
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, inter ... Skaityti daugiau

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, international programs, cosmopolitan locations and experienced faculty continue to attract students from around the world. Skaityti mažiau
Paryžius , Heidelbergas , Madridas , Largo , Tampa + 4 Daugiau Mažiau