Tarptautinių santykių ir diplomatijos bakalauras

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Politinės ir ekonominės problemos šiandien peržengia tarptautines ribas. Schiller International University tarptautinių ryšių ir diplomatijos programa suteikia studentams žinių, reikalingų gyvenimui vyriausybėje, versle ir žurnalistikoje bei tarptautinėse organizacijose ir advokatų kontorose arba tęsti bakalauro studijas politologijoje ir tarptautiniuose santykiuose.

Schiller International University studentai pradeda studijuoti laisvųjų menų studijas, kad suteiktų jiems pagrindą istorijoje, ekonomikoje, politologijoje ir tarptautiniuose santykiuose.

Per paskutinius dvejus studijų metus studentai toliau taikys savo analitinius įgūdžius, kad būtų galima išnagrinėti atvejus, diskusijas ir apsilankymus vietoje.

Tarptautinių santykių programa suteikia studentams žinių, reikalingų tęsti karjerą su tarptautinėmis organizacijomis, teisės, vyriausybės, verslo ar žurnalistikos srityse, ir, jei pageidaujama, pereiti į politikos mokslų ir tarptautinių santykių magistrantūros programas.

Politinės ir ekonominės problemos dažnai peržengia valstybių sienas ir apima mokslines, technologines, kultūrines ir humanitarines problemas. Tarptautinių santykių ir diplomatijos SIU programa parengia studentą siekti karjeros vyriausybėje, tarptautinėse organizacijose, teisėje, versle, žurnalistikoje arba baigti studijas politologijoje ir susijusiose srityse. Šis laipsnis galimas visuose SIU miestuose ir per internetinį mokymąsi.

Tarptautinių santykių ir diplomatijos programos absolventai galės:

  1. Parodyti tarptautinių santykių koncepcijų ir idėjų supratimą.
  2. Parodykite kompetenciją žodžiu ir raštu kaip tai susiję su tarptautiniais santykiais.
  3. Taikyti analitinius ir kritinio mąstymo įgūdžius, susijusius su tarptautiniais santykiais ir diplomatija.
  4. Analizuoti pagrindinius klausimus, susijusius su tarptautinėmis organizacijomis, daugiašaliais procesais ir nevyriausybiniu sektoriumi, veikiančiu tarptautinėje politikoje.
  5. Parodos dėkingi už daugiakultūriškumą ir pasaulinę įvairovę.

110231_110196_SchillerGrad_30Apr2015_50_3941.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, inter ... Skaityti daugiau

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, international programs, cosmopolitan locations and experienced faculty continue to attract students from around the world. Skaityti mažiau
Paryžius , Heidelbergas , Madridas , Tampa + 3 Daugiau Mažiau