Programos detalės

  • Mokymo kalba: rusų
  • Trukmė: 4 metai
  • ECTS: 240 ECTS
  • Egzaminai: Rusų, Istorija
  • Padalinys: Istorijos ir politikos mokslų fakultetas

Tarptautinių santykių bakalauro programa Tomsko valstybiniame universitete suteikia visapusišką supratimą apie sudėtingus šiandienos pasaulį apibrėžiančius dalykus, suteikiančią puikią platformą karjerai tarptautinėje arenoje.

Kodėl verta studijuoti tarptautinius santykius Tomsko valstybiniame universitete?

Su plataus mokymo programa ir lanksčiu dizainu, tarptautinių santykių bakalauro laipsnis leidžia jums pritaikyti savo laipsnį, kad jis atitiktų jūsų karjeros tikslus. Yra keletas specializacijų, kurių kiekvienas turi savo teminį dėmesį. Jūs galėsite specializuotis srityse, kurios pradedamos nuo Europos integracijos proceso iki pasaulio politinės ekonomikos.

4 metų programa siūlo įdomų ir sudėtingą teorinių žinių ir praktinės patirties derinį.

Karjeros galimybės

Tarptautinių santykių programos bakalauras yra sudėtingas, skatinantis ir praktiškas. Keturių metų programa siekiama supažindinti studentus su plataus tarptautinių santykių sritimi, jos pagrindinėmis sąvokomis, teorijomis ir metodais, taip pat specializuotomis ir tarpdisciplininėmis sritimis. Studentai bus mokomi atlikti mokslinius tyrimus, analitinius ir pristatymo / bendravimo įgūdžius. Jūsų bakalauras suteiks jums daug įvairių vaidmenų beveik visuose darbo rinkos sektoriuose. Daugelis mūsų absolventų dirba viešųjų paslaugų, mokslinių tyrimų institutų, tarptautinių organizacijų, valdžios institucijų, NVO, švietimo, ryšių, politikos formavimo, politinių institutų ir akademinės bendruomenės veikloje.

Programa mokoma:
Rusijos

Peržiūrėti 3 daugiau kursų National Research Tomsk State University »

Paskutinį kartą atnaujinta July 4, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
171,400 RUB
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Birželis 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 2023