Tarptautinių studijų menų bakalauro laipsnis - koncentracija tarptautiniuose santykiuose

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

The

Sparčiai besivystančiose ir besikeičiančiose visuomenėse, tokiose kaip Jungtiniai Arabų Emyratai, žmonės, kurie supranta dinamišką visuomenių globalizacijos pobūdį, jų institucijas, problemas ir galimybes, labiausiai kompetentingai gali tobulinti socialinius, ekonominius ir politinius pokyčius.

Remiantis fakulteto stipriu pagrindu socialinių ir humanitarinių mokslų disciplinose (antropologijoje, kino ir literatūros studijose, istorijoje, tarptautiniuose santykiuose, politologijoje ir sociologijoje), tarptautinių studijų studentams suteikiama galimybė specializuotis vienoje iš trys koncentracijos po to, kai baigė ne mažiau kaip 57 kreditų valandos pagrindinių kursų. Koncentracija tarptautiniuose santykiuose, politinėje ekonomikoje

Tarptautiniai santykiai: koncentracija tarptautiniuose santykiuose (IR) suteikia studentams išsamų vertinimą pagrindinių klausimų užsienio politikoje ir kompleksinio interneto sąveikos tarp valstybių ir tarptautinių organizacijų po hegemoninių ir daugiapolių pasaulio.

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

1. Drausmės ir tarpdisciplininės žinios:

Sėkmingai baigus programą, studentas parodys tvirtą pagrindinių idėjų, darbų, teorijų ir diskusijų humanitarinių ir socialinių mokslų supratimą, analizuos įvairius šių disciplinų ryšius ir taikys šias žinias, paaiškindamas santykius tarp valstybių ir ne - vietos veikėjai vietos, regiono ir tarptautiniu lygiu.

2. Kalba ir komunikacija:

Sėkmingai baigus programą, studentas demonstruos tvirtus rašytinės, žodinės ir vizualaus bendravimo įgūdžius anglų kalba, taikydamas griežtus akademinius standartus ir, jei reikia, pažangių informacinių technologijų įgūdžių pristatyti ir paaiškinti sudėtingus klausimus ir argumentus.

3. Kritiškas mąstymas:

Sėkmingai baigus programą, studentas kritiškai vertins ir vertina informaciją, kuriant loginius ir nuoseklius argumentus, pasveria alternatyvių idėjų privalumus ir rengia pagrįstas išvadas įvairiose studijų srityse ir tarp jų.

4. Visuotinis informavimas:

Sėkmingai baigus programą, studentas parodys supratimą apie politines, ekonomines, socialines ir kultūrines tendencijas, vykstančias pasaulyje, ir įvertins skirtumus nuo informuoto ir atsakingo požiūrio.

5. Tyrimų pajėgumai:

Sėkmingai baigus programą, studentas parodys didelį sugebėjimą tirti, įvertinti ir naudoti daugelio šaltinių duomenis, gerai išmanyti kokybinius ir kiekybinius tyrimo metodus ir gebėti atlikti kokybiškus mokslinių tyrimų projektus.

6. Profesinis kompetencija:

Sėkmingai baigus programą, studentas parodys aukštus etikos ir profesinius standartus bendraujant su kolegomis, atskirai arba kaip komandos dalis, ir parodys atsakomybę bei savarankiško nepriklausomumo ir vadovavimo jausmą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Su ... Skaityti daugiau

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan. This flagship institution is notable for encompassing two stunning modern campuses in Abu Dhabi and Dubai. The University offers a diverse range of academic programs taught by a qualified, highly experienced faculty and supports a lively study body of both national and international students. Skaityti mažiau
Mohammedas bin Zajedo miestas , Dubajus + 1 Daugiau Mažiau