Programos aprašymas

Tarptautinės studijos suteikia studentams galimybę mokytis tarptautinės politikos, ekonomikos, kultūros ir visuomenės. Pagrindinis jungia intensyvų užsienio kalbos tyrimą su tarpdisciplinine studijų programa, kurią pasirinko studentas, konsultuodamasis su fakulteto patarėju.

Menų bakalauro studijų programą tarptautinėse studijose sudaro trys dalys: trejų metų vienos užsienio kalbos studijos; pagrindiniai pagrindiniai kursai, apimantys įvadinį darbą meno istorijos, ekonomikos, geografijos, istorijos, politologijos, religijos, moterų, lyties ir seksualumo studijose; ir dirbti specializuotame takelyje.

Kodėl verta rinktis tarptautines studijas?

Vis dar nežinote apie svarbų ir karjeros kelią? Apsvarstykite tarptautinius tyrimus (IS).

Su IS regioninės koncentracijos, mūsų didžiųjų absolventų giliai žinių apie Afriką, Aziją, Europą, Lotynų Ameriką ar Artimuosius Rytus. Tarptautinių studijų laipsnis padėjo jiems įsidarbinti su JAV vyriausybe, tarptautinėmis organizacijomis, pvz., Jungtinėmis Tautomis, ir nevyriausybinėmis organizacijomis, pvz., Gydytojais be sienų, tik kelioms.

Tyrimo metu, kaip kultūrinės, istorinės, politinės ir ekonominės jėgos daro įtaką tarptautiniams santykiams, gausite didesnį supratimą apie save ir kitus.

Pagrindinis skatina pilietinį įsitraukimą ir socialinę atsakomybę, skatina mokymąsi ir stipendiją, tarnaujant bendruomenei vietos, valstybiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, rengdamas jus būti informuotu pasaulio piliečiu.

Tarptautinių studijų pagrindinis siūlo įvairias mokymo programas ir suteikia jums galimybę pritaikyti studijų programą, kuri yra tarptautinio turinio ir pritaikyta Jūsų interesams. Ši daugiadalykė studijų programa susideda iš:

 • Ne mažiau kaip trejus metus (arba lygiavertį) užsienio kalbos
 • Penkių pagrindinių kursų pasirinkimas iš septynių disciplinų meno, humanitarinių, socialinių mokslų ir ekonomikos srityse
 • Galimybė pasirinkti vieną iš šešių takelių (arba koncentracijos sričių), pagrįsta jūsų akademiniais interesais ir karjeros tikslais:
  • Diplomatija ir taikos studijos
  • Vietos tyrimai (regioninės koncentracijos)
  • Palyginamosios kultūros
  • Tarptautiniai ekonomikos reikalai
  • Pasaulinės lyties studijos
  • Tyrimų žvalgybos analitikas
 • Jūs galite pasirinkti, kad baigtumėte studijas su katedrų pagyrimu, kuris yra pažymėtas antrašte ir pradžios programoje

Išeinantys interviu su absolventų ir absolventų apklausomis matyti, kad labai didelis pasitenkinimas pagrindiniais. Dauguma IS pagrindinių kursų yra nedideli (nuo 15 iki 30 studentų) ir daugelis mokomi seminarų stiliaus, kuriame dalyvauja diskusijos, bendradarbiavimas ir mokslinių tyrimų darbai. Jie vertina kursų įvairovę, iš kurių galima rinktis, ir duoti aukštus rezultatus savo profesorių mokymui. Neseniai atliktoje apklausoje kiekvienas respondentas sutiko, kad kursai, kurių jie ėmėsi dėl savo IS laipsnio, padidino jų gebėjimą suprasti pasaulio reikalus, suprasti kitas kultūras ir jų asmenines vertybes. Interviu pasitraukimo iš 100 proc. Taip pat išreiškė pasitenkinimą bendrąja programa ir 100 proc. Pranešė, kad jie jaučiasi pasirengę gauti priėmimą į magistrantūros ar profesinę mokyklą.

Karjera

Jei Jus domina karjera vyriausybėje, tarptautinėse organizacijose, versle, mokyme ar žurnalistikoje, turėtumėte susisiekti su tarptautinių studijų direktoriumi. Pagrindinė taip pat teikia patikimą pasirengimą, jei jus domina absolventas darbas teisės, humanitarinių mokslų ar socialinių mokslų srityje.

Wright State grads, turintys IS laipsnį, dirba privačiame ir viešajame sektoriuje, vyriausybinėse ir nevyriausybinėse organizacijose arba naudoja savo bakalauro laipsnį laisvųjų menų srityje kaip teisės ir kitų studijų pakopų pagrindą. Jie dirba kaip JAV valstybės departamento užsienio tarnybos pareigūnai; kaip bendruomenės pedagogai Taikos korpuse ir AmeriCorps, kaip Jungtinių Tautų gyventojų fondo tyrimų analitikai, JAV Vidaus saugumo departamente, Nacionaliniame oro ir kosmoso žvalgybos centre (NASIC) ir kitose Wright Patterson oro pajėgų bazės agentūrose. Jie propaguoja žmogaus teises visame pasaulyje per britų labdaros tarnybą „Oxfam“, Jungtinėse Tautose ir su „ Mececinos Sans Frontières“ ; pirmaujančios kovos su prekyba žmonėmis kampanijos „Polaris“ projektui; padedant pabėgėliams iš Darfūro teikti katalikišką pagalbą; ir dirbdami kaip kongreso darbuotojai ... tik keli.

Realaus pasaulio patirtis

Stažuotės

Studentai, turintys GPA 3,0 ar daugiau, gali gauti stažuotes kredito valandomis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Deitono rajoną, susisiekite su dr.

Studentai, atrinkti prestižinėje Vašingtono centro stažuotės programoje, įgyja vertingos patirties rinkdamiesi vyriausybines ar nevyriausybines įstaigas - užsidirbdami semestro vertės kreditą. Sužinokite daugiau apsilankę „Washington Center“ svetainėje. Debra Wilburn iš Wright valstijos karjeros tarnybos biuro treniruoja daugelį mūsų studentų per paraiškų teikimo procesą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su p. Wilburn.

Galimybės

Sertifikatai

Kaip IS pagrindinis, galite naudoti pasirenkant, kad įsigytumėte vieną iš šių atnaujinimo sertifikatų.

Anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymas (TESOL)

Gauti pagrindines žinias ir įgūdžius, reikalingus mokyti anglų kalbą kaip antrąją ar užsienio kalbą JAV ar užsienyje. Jei norite sužinoti daugiau apie TESOL, apsilankykite šiuose puslapiuose:

Studentų asociacijos ir garbės draugijos

Žemiau yra tik keletas jūsų pasirinkimų „Wright State“:

 • „Phi Beta Delta Honor Society“ pripažįsta mokslo pasiekimus tarptautiniame švietime.
 • Studentų klubas „International Cultural Exchange“ suteikia amerikiečiams ir tarptautiniams studentams galimybę bendrauti ir mokytis vieniems iš kitų.
 • „Wright“ valstijos prancūzų klubas remia du kartus per mėnesį dirbančią kavinę „français“, „soirée française“ vietiniame prancūzų restorane ir prancūzų filmų demonstracijas. Be to, Prancūzijos klubas padeda organizuoti kasmetinę Prancūzijos panardinimo dieną lapkričio mėnesį.
 • Praktikuokite savo ispanų kalbą ir sužinokite daugiau apie ispaniškai kalbančias kultūras Wright State Ispanijos klube.
 • „Wright“ valstijos vokiečių klubas - vokiečių ir kitų vokiečių kalbų mokinių rinkimas. Susipažinkite su klasiokais, fakultetais ir kitais neformaliu pokalbiu vokiečių kalba.
 • Prisijunkite prie kinų klubo ir praktikuokite savo kiną, dalyvaudami įvairiose veiklose (pvz., Žaidžiant žaidimus ir gamindami tradicinius amatus).
 • Narystė „Wright State“ arabų klube leidžia studentams kurti savo kalbos įgūdžius ir sužinoti daugiau apie arabiškai kalbančias kultūras įvairiose socialinėse aplinkose.
Deitono galimybės

Deitono pasaulio reikalų taryba (DCOWA) yra ne pelno siekianti organizacija, kurios misija yra „skatinti informuotą nuomonę ir sprendimų priėmimą dėl tarptautinių klausimų“. DCOWA kasmet siūlo įvairius renginius, kuriuose dalyvauja įvairios pasaulio problemos .

Apdovanojimo programa

Departamentų apdovanojimai tarptautinėse studijose yra apdovanojami baigiant kvalifikuotomis tarptautinėmis studijomis, kurios atlieka nepriklausomus mokslinius tyrimus pagal fakulteto rėmėjo nurodymus arba pažengusį, ribotą dalyvavimo seminare bet kurioje disciplinoje, kurioje jis / ji turėjo didelį kursinį darbą ir baigė apdovanojimai su A arba B laipsniu. Jaunesni, turintys bent vidutiniškai bent 3,0 (ir 3,5), turėtų kreiptis į programos direktorių apie šią galimybę ir jos reikalavimus.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Wright State University »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 22, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
9,199 USD
Ohajo gyventojas: $ 4,627 | Ne Ohajo gyventojas: $ 9,199 [bakalauro studijos, vienodo dydžio mokestis už semestrą (11–18 valandų)]
Pagal vietas
Pagal datą