Tarptautiniai santykiai

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Žinoma su geriausiais ženklų, koncepcijos 5, į MEC vertinimo

  • 1. kursas Ribeirão Preto ir regiono ir 12 kurso San Paulas, tarp privačių įstaigų, atsižvelgiant į 2015 m RUF.
  • Tarptautinių ryšių Unaerp studentai padaryti bent 100 valandų mokymas ir 100 valandų papildomą veiklą praplėsti savo žinias ir pilną baigimo.
  • Partnerystė su daugiau nei 500 registruotų institucijų ir skatina studentus siekti galimybių Brazilijoje ir užsienyje.
  • techniniai vizitai ir akademinės išvykos ​​stebimi mokytojų Europoje ir Lotynų Amerikoje.
  • užklasinė veikla, pavyzdžiui, techninių vizitų, paskaitų, simpoziumuose, mokslinių tyrimų, kultūros renginių, tarp kitų.
  • Unaerp rūpinasi suteikti studentams su kokybės akademinio gyvenimo, išlaikyti savo du miesteliai skirtas socialinio ir kultūrinio sambūvio su pilna infrastruktūra, su keliais paslaugas, teikia komfortą ir prieinamumą tose srityse, laisvalaikio, sporto, sambūvio ir plačią prieigą prie surinkimo biblioteka ir internetinių duomenų bazių.

Tarptautinių ryšių kursas Unaerp yra struktūrizuotas siekiant mokyti specialistus, gebančius analizuoti, integruotu būdu, politinė, ekonominė, prekybos, kultūros, humanitariniai ir aplinkosaugos klausimai, kurie vis labiau priklauso viena santykių tarp šalių, įmonių, tarptautinių organizacijų, NVO ir asmenys. Geopolitiniai įvykiai ir pasaulinės prekybos sandorių intensyvinimas atidarė keletą sričių darbo už kurių tarptautinius santykius profesionalams. Įvairių specialistų praktika skatina kritinį mąstymą ir komandinį darbą, etikos, kompetentingai ir efektyviai laikysena, todėl jie gali dirbti rinkoje vis reikliausių, pasaulio ir konkurencinga.

mokymo planas

Mokymo programa yra pagrindinis principas dėl įgūdžių ir kompetencijų studentams, kurie turi raidos tvirtą mokslinį, techninį ir humanistinė, kad ateityje BA Tarptautinių santykių yra iniciatyvus specialistas, atsakingas, etiškas, atnaujintas ir kompetentinga.

Yra stiprus poreikis dinaminių specialistams; todėl be pagrindinių ir konkrečių dalykų, kursai yra siūlomi užsienio prekybos, tarptautinės prekybos ir strateginio planavimo.

Žinoma, turi puikią biblioteką, mokslinių tyrimų centrų ir įvairių informavimo veiklą, pavyzdžiui, nacionalinių ir tarptautinių techninių vizitų, paskaitų, simpoziumų, JT išvaizdą, taip pat skatinti savanoriškos veiklos stažuotes, mainų ir praktikos užsienio kalbų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

•Primeira instituição de ensino superior da região de Ribeirão Preto, fundada em 1º de Junho de 1924 •Reconhecida pelo MEC como Universidade, em dezembro de 1985. •Campus sede em Ribeirão ... Skaityti daugiau

•Primeira instituição de ensino superior da região de Ribeirão Preto, fundada em 1º de Junho de 1924 •Reconhecida pelo MEC como Universidade, em dezembro de 1985. •Campus sede em Ribeirão Preto e campus em Guarujá com licenciaturas, bacharelados e cursos superiores de tecnologia nas modalidades presencial e EAD e infraestrutura de ensino, pesquisa e extensão com laboratórios, equipamentos, biblioteca e recursos tecnológicos. •500 mil atendimentos à comunidade realizados em mais 30 programas de extensão, nas clínicas, laboratórios, hospital próprio e em hospitais, UPA e UBDs da cidade e região. Skaityti mažiau
San Paulas , Ribeirao Preto + 1 Daugiau Mažiau