Tarptautinio logistikos vadybos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šioje 4 metų programoje sužinosite apie gamybą, prekių srautą, planavimą ir planavimą, saugojimą ir transportą. Šis įgūdžių rinkinys yra labai vertingas organizacijoms, kaip rodo jūsų stažuotės galimybės. Tokios kompanijos kaip „Volkswagen Emden“, „IKEA“ ir tarptautinės logistikos įmonės mielai priima „ NHL Stenden tarptautinius logistikos vadybos studentus.

Baigę šį kursą turėsite puikias karjeros perspektyvas, leidžiančias dirbti didelėms tarptautinėms įmonėms, taip pat vyriausybėms ir ne pelno.

Logistikos vadybininkas užtikrina, kad pagrindiniai verslo procesai, pvz., Saugojimas, transportavimas ar planavimas, vyktų sklandžiai. Darbe gausite aukštą atsakomybės lygį ir nė viena darbo diena nebus tokia pati. Karjera, kuri jums prieinama po baigimo, apima logistikos vadovą, planuotoją / planuotoją arba pirkimo vadybininką.

Mokymo programa remiasi „Design Based Education“ principais. Tai reiškia, kad dirbate su realaus gyvenimo atvejais tarptautinės logistikos srityje. Tai taip pat reiškia, kad dirbate nedidelėse studijų grupėse, užtikrinant, kad gausite asmeninį dėmesį ir instruktavimą.

Priėmimo sąlygos

Akademiniai reikalavimai

Norint dalyvauti vienoje iš bakalauro studijų programų, turite atitikti tam tikrus priėmimo reikalavimus. NHL Stenden taikomųjų mokslų universitetas pripažįsta šias bendras tarptautines kvalifikacijas:

  • Tarptautinis bakalaureato (IB) diplomas arba Europos bakalaureato diplomas
  • Vidurinės mokyklos diplomas iš akredituotos institucijos
  • Keturi GCSE / GCE "O" lygmenys praeina (galutinis A, B arba C klasė) ir du "AS" lygiai. Šie šeši kombinuoti leidimai turi būti skirtingi dalykai.
  • Asocijuotas, bakalauro ar magistro laipsnis

Be to, kai kurios mūsų bakalauro programos gali reikalauti papildomų atvykimo reikalavimų.

21

Jei esate 21 metų ir vyresnis ir norėtumėte užsiregistruoti NHL Stenden taikomųjų mokslų universitete, bet šiuo metu neatitinkate priėmimo reikalavimų, kviečiami užsiregistruoti į egzaminą .

Kalbos reikalavimai

Visi ne EEE pareiškėjai turi pateikti anglų kalbos testą su jų paraiška. Išimtis taikoma studentams, kurie parengė išsilavinimą šalyje, kurioje anglų kalba yra oficiali darbo ir švietimo kalba. Kalbos reikalavimai EEE studentams yra tokie patys kaip ir Olandijos studentams. Jei jūsų diplomas yra čia , papildomas anglų kalbos testas nereikalingas.

NHL Stenden taikomųjų mokslų universitetas priima keturias oficialių kalbos testų rūšis:

Atkreipkite dėmesį: jei neturite tinkamo lygio, galite įsiregistruoti mūsų anglų kalbos parengiamojoje kalboje .

Pradžios data: rugsėjis

Trukmė: 4 metai, visą darbo dieną

Mokestis už mokslą (metinis):

Rugsėjo pradžia: ES studentams = 2 143 EUR
Ne ES studentams = 8 350 EUR

Paraiškų pateikimo terminai:

Rugsėjo pradžia:
ES pareiškėjai: rugpjūčio 15 d
Ne ES pareiškėjai: gegužės 31 d

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

NHL Stenden is an international multi-campus university of applied sciences. Its Dutch campuses can be found in Leeuwarden, Emmen, and Meppel. International campuses are located in Bali, Qatar, South ... Skaityti daugiau

NHL Stenden is an international multi-campus university of applied sciences. Its Dutch campuses can be found in Leeuwarden, Emmen, and Meppel. International campuses are located in Bali, Qatar, South Africa, Thailand. Students from over 80 different countries study at NHL Stenden in the Netherlands, which has a total of around 25,000 students. Skaityti mažiau
Leeuwardenas , Groningenas , Emmenas , Mepelis , Asenas + 4 Daugiau Mažiau