Tarptautinio marketingo bakalauro laipsnis

Fontys University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Tarptautinio marketingo bakalauro laipsnis

Fontys University of Applied Sciences

Kurso aprašymas

Tarptautinis marketingas yra plati 4 metų bakalauro programa. Ji rengia jus reaguoti į klientų poreikius tarptautinėje aplinkoje, siūlant tokius dalykus kaip rinkos tyrimai, rinkodaros teisė, vartotojų elgesys ir el. Rinkodara. Jūs taip pat susirinksite savo įmonę projekte, pavadintame "Mini". Šiame projekte jūs dirbate įvairiose pareigose tikroje įmonėje. Geras pardavėjas yra puikus tinklų kūrėjas. Štai kodėl jūs atliksite daug grupinių užduočių per kursą. Galų gale, tai yra apie jūsų ypatybes, todėl jums bus išbandyti atskirai egzaminuose. Kaip tarptautinio marketingo studentas, pamažu transformuosime rinkodaros specialistą, turinčią patirties dirbant tarptautinėje aplinkoje. Studijų programa apima dvi stažuotes, kurias galite atlikti Nyderlanduose ar užsienyje. Jūs gausite daugiau tarptautinės patirties mūsų universiteto mieste, kur susitiksite daug studentų iš daugiau nei 50 šalių!

Studijų treneris

Jūsų asmeninė raida mums yra raktas. Štai kodėl kiekvienas studentas turi studijų karjeros vadovą. Kartu jūs aptarsite studijų rezultatus ir visas problemas, su kuriomis susidursite, nesvarbu, ar jos yra su asmeniu, ar su studijomis. Per savo stažuotę ir baigimo etapą vadovausitės dėstytoju. Jis arba ji gali padėti jums užduoti klausimus, užduotis ar rašyti savo disertaciją.

Mes sąmoningai pasirinkome mokytis mažose klasėse, o ne didelėse auditorijose, kiek įmanoma, nes norėtume asmeniškai sužinoti. Mūsų dėstytojai ir studijų karjeros valdytojai ypač nori paremti jums geriausias savo galimybes Fontys metu.

Praktika

Trečiame ir ketvirtajame studijų metais atliksite stažuotę. Galite pasirinkti įmonę patys, bet mes taip pat pateikia įmonių, su kuriomis mes dirbame, sąrašą. Praktika gali būti atliekama Nyderlanduose ar užsienyje. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų.

Abu stažuotės metu jūs išspręsite problemą įmonėje. Jūs išgyvenate tai, kas panašu į darbą bakalauro lygio pareigose. Tuo tarpu jūs kuriate profesionalų tinklą. Nedažnas stažuotė veda į darbą. Per stažuotes jus palaikys dėstytoja. Jūs baigsite studijas Fontys bakalauro darbe.

Yra daugybė stažuočių kompanijų, kuriose dirbo mūsų tarptautiniai rinkodaros specialistai: "Philips", "Vodafone", "BMW", "Tesla", "KPN", "Océ-Canon", "T-Mobile" ir daugelis kitų. Tai yra keletas žinomiausių. Daugelis studentų vykdo stažuotes mažose ir vidutinėse įmonėse.

Kaip paruošti

Studijos užsienyje yra didelis žingsnis. Daugeliui studentų pirmą kartą jie gyvena savarankiškai. Staiga jūs turite virti sau, pirkti bakalėja, atidaryti banko sąskaitą ... Be to, jūs turite visada kalbėti angliškai. Dėl šios priežasties labai svarbu, kad jūs gerai parengtumėte, kai pradėsite "Fontys". Kiekvienam studentui turi būti bent anglų kalbos lygis bent IELTS 6.0 arba TOEFL 550, tačiau norint visiškai suprasti literatūrą ir teoriją, patariama išmokyti savo anglų kalbos įgūdžius. Yra keletas parengiamųjų kursų, kuriais siekiama padidinti anglų kalbos lygį.

Turėdami tinkamą studijų mentalitetą ir motyvaciją, mes tikime, kad kiekvienas studentas, kuris prasideda "Fontys", gali baigti studijas.

Profesinė perspektyva

Šiandien verslininkai negali išgyventi be stipraus rinkodaros. Protingomis ir kūrybiškomis rinkodaros kampanijomis kompanijos bendrauja su savo tiksline grupe. Kaip universalus rinkodaros specialistas, galite dirbti praktiškai bet kurioje įmonėje.

Rinkodaros sritis yra labai plati, tai atspindi skirtingas funkcijas, kurias vykdo rinkodaros specialistai. Meno vadovas, socialinės žiniasklaidos vadybininkas, pardavimų vadybininkas ar rinkos tyrėjas, tai visi darbo vietų pavyzdžiai rinkodaros srityje. Vienas dalykas yra tikras; kaip tarptautinio rinkodaros specialisto, turite tvirtą pagrindą, kad galėtumėte dirbti kaip bet kurios įmonės rinkodaros specialistas. Galite analizuoti tikslines grupes ir sužinoti, kaip plėtoti rinkodaros ir komunikacijos koncepcijas. Esate profesionalas rašydamas rinkodaros planus ir analizuodami įmones.

Baigę dvi stažuotes, savo patirtį savo mini kompanijoje ir žinias apie tarptautines įmones, esate vertingas turtas įmonėms visame pasaulyje.

Žinoma, jūs taip pat galite įsteigti savo įmonę ir dirbti kaip verslo verslininkas pradedant verslą kaip generalinis direktorius.

Priėmimo sąlygos

Būsimojo bakalauro studentu turite turėti aukštesniojo vidurinio mokslo diplomą, atitinkantį Nyderlandų standartus. Norėdami būti priimtiems į Fontys University of Applied Sciences studentai turi būti įgiję aukštąjį išsilavinimą per vidurinio ugdymo / aukštojo mokslo diplomą su gerais rezultatais. Tai reiškia:

  • Olandijos studentams: VWO-, HAVO- arba MBO-diplomas
  • Vokietijos studentams: Fachabitur arba Abitur (Fachhochschulreife arba Allgemeine Hochschulreife)
  • Kitų tautybių studentams: aukštesniojo vidurinio mokslo diplomas / GCE arba lygiavertis, pvz., Didžiosios Britanijos GCE A lygis arba GCSE klases A, B arba C, Tarptautinis bakalauro laipsnis, Prancūzijos bakalaureatas arba Amerikos vidurinė mokykla (aukščiausioji arba 1 metų trukmės kolegija)

Be jūsų diplomo, prašome pateikti papildomų akademinių kvalifikacijų, jei tokių yra (ypač matematikos ir ekonomikos srityse). Pvz., Papildomi kursai, seminarai, projektai, dalyvavimas konkursuose.

Ši programa taip pat yra vokiečių kalba.

Vasaros įplaukos taikomos tik Vokietijos srautui. Anglų srautas prasideda tik rugsėjį. Vokiečių srautas prasideda rugsėjo ir vasario mėnesiais.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Vokiečių
Fontys University of Applied Sciences

Paskutinį kartą atnaujinta June 6, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Vas 2019
Rugs 2019
Duration
Trukmė
48 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
7,500 EUR
EAA studentai: € 2.060 Ne Europos ekonominės erdvės studentai: € 7.500
Locations
Olandija - Venlo, Limburg
Pradžia : Vas 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Sau 31, 2023
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Rgp 31, 2023
Dates
Vas 2019
Olandija - Venlo, Limburg
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Sau 31, 2023
Rugs 2019
Olandija - Venlo, Limburg
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Rgp 31, 2023