Tarptautinio turizmo vadybos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar norite vaidmens įdomioje ir įvairiapusėje pramonėje, kuri gali pasigirti fantastiškomis karjeros galimybėmis visame pasaulyje? Ar siekiate laipsnio, kuris išskirs iš jūsų konkurencijos ir padės išsiugdyti įgūdžius, kurie yra gyvybiškai svarbūs įvairiose aplinkose, įskaitant turizmo organizacijos valdymą?

Turizmui, kaip vienai iš didžiausių ir sparčiausiai augančių pramonės šakų, daro įtaką įvairūs ekonominiai, politiniai, technologiniai, socialiniai, kultūriniai ir aplinkos veiksniai, kurie daro didelę įtaką. Jūsų kursas gilinsis į šias problemas ir padės išsiugdyti esmines žinias ir perkeliamus įgūdžius, kad būtų daroma įtaka šioje pramonėje tiek vietoje, tiek visame pasaulyje.

Turėdami rinkodarą, valdymą ir poveikį kurso centre, atliksite realiame gyvenime atvejus, kurie pagyvina paskirties vietas. Taip pat patirsite vietinių ir užsienio šalių kelionių įvairovę, kurios padės suprasti turizmo paskirties vietos ar įmonės valdymo sudėtingumą ir reikalavimus. Norėdami sužinoti daugiau apie keliones ir su kelionėmis susijusias išlaidas, skaitykite toliau esančius „Kelionių po laukus“ ir „Papildomos išlaidos“ papildymus.

Jūs studijuosite pagrindinius dalykus, orientuotus į dizainą, vadybą, rinkodarą, verslumą ir planavimą, kad tikrai padėtumėte įsivaizduoti, kas yra sėkmė turizmo sektoriuje. Šis kursas ne tik specializuojasi turizmo srityje, bet ir aprūpins jus svarbiausiais verslo vadybos moduliais, leisiančiais įgyti įvairesnių įgūdžių, kurie dar labiau paruoš karjerą įvairiose turizmo organizacijose, įskaitant mažas ir dideles firmas, viešąjį sektorių. o ne siekiant pelno.

Dėl vykstančio COVID-19 protrūkio lauko kelionės, įskaitant tarptautines išvykas, gali būti pakeistos. Visi studentai bus informuojami apie visus programos programos pakeitimus.

Kodėl tarptautinis turizmo valdymas Svanse?

 • Departamentas, kuriame yra stiprūs pramonės ryšiai tiek vietiniu, tiek ir pasauliniu mastu, suteikiant jums galimybę patirti įvairaus dydžio turistų lankomas vietas privačiame, viešajame ir savanoriškame sektoriuose visame pasaulyje.
 • Dėsto ekspertai, kurie rengia pažangiausius turizmo pramonės tyrimus.
 • Vykdykite pažintines keliones JK ir tarptautiniu mastu, kad teorija būtų pritaikyta praktikoje.
 • Ugdykite svarbiausią kritinį mąstymą, praktinius ir perduodamus įgūdžius, kurie paruoš karjerą įvairiose turizmo vietose.
 • Įvairi studentų grupė iš daugiau nei 60 skirtingų šalių.
 • Įsikūręs 22 milijonų svarų vertės vadybos mokyklos pastate naujame Bay miestelyje.

Jūsų tarptautinio turizmo vadybos patirtis

Tarptautinis turizmo valdymas „Swansea“ yra lankstus laipsnis, suteikiantis galimybę metus metus studijuoti užsienyje ar dirbti pramonėje. Tai gali suteikti jums realų konkurencinį pranašumą ir praplėsti akiratį ieškant darbo.

Pripažįstant turizmo pramonės sudėtingumą, be to, į pramonę orientuotų paskutiniųjų metų projektą, kursuose siūlomas su turizmu susijusių modulių rinkinys, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindiniams tarptautinio turizmo, kaip pramonės ir veiklos, principams. Sumaišydami teoriją su praktine veikla, mes parengsime įvairias karjeros galimybes privačiame, viešajame ir savanoriškame turizmo ir susijusiose pramonės sektoriuose.

Mokymas „Swansea“ yra iš dalies pagrįstas tyrimų rezultatais, o mūsų darbuotojai turi praktinės teorijos ir praktinės patirties, tai reiškia, kad galite gauti naudos iš jų akademinės kompetencijos ir realaus pasaulio žinių.

Mes taip pat teikiame jums palaikymo paslaugas organizacijoje, taip pat teikiame palaikymo paslaugas, kurios padės pradėti savo verslą.

Per savo laiką su mumis turėsite visišką prieigą prie pažangiausio vaizdo ir skaitmeninio turinio kūrimo komplekto bei state-of-the-art priemonių valdymo mokykloje, įskaitant "Fujitsu" inovacijų centro ir pristatymo patalpas.

Tarptautinio turizmo vadybos užimtumo galimybės

Kaip Swansea tarptautinio turizmo vadybos absolventas, atsidursite puikioje padėtyje užsitikrinti atlygį už darbą bet kuriame versle vietos ir tarptautiniu mastu.

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra „British Airways“, „TUI Group“, „Marriott International“, ar jūsų įmonė, šis laipsnis daro jus stipriu kandidatu į bet kurį potencialų darbdavį.

Kitas jūsų žingsnis gali būti bet kuris iš šių vaidmenų:

 • Turizmo rinkodaros specialistas, vadybininkas ar planuotojas
 • Apgyvendinimo ar traukos vadybininkas
 • Paskirties valdytojas arba rinkodaros specialistas
 • Renginių planuotojas ar vadybininkas
 • Veiklos lauke teikėjas

Karjera ir darbingumas

„Swansea“ įsidarbinimo akademija (SEA) palaikys jus kiekviename karjeros etape ir padės sukurti šviesią ateitį.

Mūsų karjeros palaikymo paslaugos apima:

 • Įdarbinimo seminarai, darbdavių pokalbiai, specialūs renginiai ir karjeros mugės.
 • Individualūs patarimai ir patarimai iš profesionaliai kvalifikuotų karjeros konsultantų.
 • Pagalba ieškant darbo, stažuočių, darbo vietų ir savanoriškos veiklos galimybių.
 • Prieiga prie informacijos šaltinių įvairiomis karjeros valdymo temomis.
 • Patarimai ir gairės dėl magistrantūros studijų ir finansavimo.
 • Finansavimas studentų stažuočių galimybių ir Studentų draugijos / klubo renginiams remti.

Mes taip pat siūlome pagalbą ir patarimus Swansea University absolventams iki dvejų metų nuo to, kai baigsite studijas.

Vadybos mokykla taip pat turi specialią vidaus užimtumo komandą, siūlančią papildomą paramą.

Per savo laiką su mumis turėsite galimybę:

 • Prisijunkite prie mūsų "Employability Mentoring" schemos ir įdarbinkite darbdavį, kuris gali padėti jums pereiti nuo studento į darbo profesionalą.
 • Gaukite galimybę pakalbėti su augančia mūsų Alumni bendruomene.
 • Dirbkite ir užmegzkite ryšius su darbdaviais iš įvairių nacionalinių ir tarptautinių kompanijų per mūsų seminarus ir renginius.
 • Pagerinkite savo įgūdžius ir susitikite su darbdaviais mūsų įsidarbinimo modulyje, kuris vykdomas du kartus per metus.
 • Gaukite paramą galimybėms metus dirbti pramonėje arba studijuoti užsienyje.
 • Dalyvaukite mūsų konkurse „Verslas įlankoje“ ir varžykitės su kitais universiteto studentais.
 • Užpildykite „Swansea“ įsidarbinimo apdovanojimą.
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Skaityti daugiau

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Skaityti mažiau