Tarptautinio turizmo vadybos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar norėtumėte sužinoti, kaip turizmas gali prisidėti prie tvarios paskirties vietos plėtros? Įdomu, kaip galite padidinti lankytojų patirtį atrakcionų parke? Tada turizmo vadyba gali būti jums !

Turizmo ir poilsio įmonės susiduria su iššūkiu išlaikyti savo pozicijas sparčiai besivystančiame e. Verslo pasaulyje. Tai reikalauja tradicinių kompanijų kurti naujus produktus ir alternatyvius klientų požiūrius. Štai ką jūs išmoksite savo studijų programos „Turizmo vadyba“ metu Breda University of Applied Sciences .

Tyrimo apžvalga

Turizmo vadybos programa moko jus tapti profesionaliu turizmo ir poilsio pramonės vadovu. Programos metu dirbsite su praktikos problemomis, susijusiomis su pagrindiniais kursais, pvz., Internetiniu ir neprisijungus rinkodara, e. Verslu, finansų valdymu ir vartotojų elgesiu. Studijų programoje teorija ir praktika yra kruopščiai integruoti. Jūs dirbsite projektų grupėse kartu su kolegomis. Be to, kursai, įgūdžių ugdymo programos, svečių paskaitos, įmonių vizitai, studijų kelionės ir darbo vietos padės jums tobulinti kvalifikaciją, reikalingą kaip kvalifikuotas specialistas.

1 metai

Pirmieji metai bus sutelkti į tris temas: kelionių pramonę, poilsio sektorių ir turizmo vietas. Metai sudaromi iš dvylikos modulių, kurie sudaro studijų programos pagrindą. Kursų modulių dalis bus keletas miesto ir įmonių vizitų. Jūs taip pat lankysite studijų kelionę. Be to, jūs pasieksite anglų kalbos ir vieną kitą šiuolaikinės kalbos kursą. Pasirinkimo galimybės yra prancūzų, vokiečių, ispanų, italų ir kinų. Užsienio studentams patariama lankyti olandų klases. Priklausomai nuo jūsų ankstesnių žinių ir dalyvių skaičiaus, galite įvesti programą įvairiais lygiais.

2 metai

Antrus metus sudaro 12 kursų modulių: šeši bendri moduliai ir šeši kursų moduliai, susiję su specializacijos sritimi (trasa), kurią pasirinkote tyrinėti. Pavyzdžiui, bendri moduliai yra pokyčių valdymas, protingas organizavimas ir internetinė rinkodara

Jūs taip pat pasirenkate vieną iš keturių takelių pagal savo interesus: Kelionių pramonė, Poilsis

3 metai

Savo trečiaisiais studijų metais išsiaiškinsite dalyką giliau. Norėdami tai padaryti, pasirinksite vieną iš šių studijų specializacijų:

  • Turizmo verslas orientuotas į pajamų valdymą, pardavimus ir verslumą.
  • Turizmo patirtis orientuota į elgesį, kūrybiškumą, charakterio vertinimą, įkvėpimą ir pramogas.
  • Turizmo dizainas
  • „E-Tourism“ pagrindinis dėmesys skiriamas internetiniams įrankiams, internetiniams pajamų modeliams, internetiniams klientų profiliams ir analitikai.

Be to, pusę trečiųjų metų sudaro 20 savaičių trukmės darbas. Programa pasižymi plačiu tarptautiniu tinklu, o tai reiškia, kad yra daug pasirinkimo galimybių. Galite naudoti šį tinklą arba nustatyti, ar ieškote tinkamos vietos pozicijos.

4 metai

Ketvirtais studijų metais pasirinksite nepilnametis, kad galėtumėte išplėsti arba gilinti savo žinias. Nepilnamečiui seka baigimo takelis, kurio metu rašysite disertaciją. Alternatyvūs variantai baigia vienerių metų treniruotę studentų mokymo kompanijoje „Newways“, „YTP @ Work“ (informacija olandų kalba). Tris dienas per savaitę dirbsite treniruočių kompanijai, o dvi dienas per savaitę dirbsite su savo baigiamuoju darbu. Papildomas privalumas yra tai, kad gausite daugelį pramonės įmonių kontaktų.

„Newways“ turite galimybę ketvirtus metus praleisti organizuojant ir vykdant mokymosi keliones, renginius ir konferencijas vidaus ir išorės klientams. „Young Tourism Professionals @ Work“ („YTP @ Work“) darbe dirbate su pramonės užsakymais, kurie skiriasi nuo klientų kelionės tyrimų ir konsultavimo iki interneto rinkodaros ir komunikacijos strategijų kūrimo, tobulinimo ir (arba) analizės.

Iki magistro

Jei jūsų akademiniai rezultatai yra pakankamai aukšti, Jums bus pasiūlyta galimybė dalyvauti magistrantūros programoje „Strateginis verslo valdymas ir rinkodara“. Šis laipsnis suteiks jums prieigą prie kelių universitetų, kur vėliau galėsite gauti savo magistro laipsnį per vienerius metus.

Studijų apkrova

Vidutinė šios programos apkrova sudaro apie 40 valandų per savaitę per 42 savaites. Kiek valandų per savaitę iš tikrųjų praleidžiate, labai priklauso nuo asmens ir skiriasi per savaitę. Paskutinės blokų savaitės ir egzaminų savaitės yra gana užimtos.

Priėmimo sąlygos

Šios programos priėmimo reikalavimai yra:

Breda University of Applied Sciences studijų programai paprastai reikia prilyginti Nyderlandų aukštojo vidurinio išsilavinimo (havo) ar ikimokyklinio lygio (vwo) diplomai.

Palyginus su Nyderlandų švietimo sistema, suraskite savo išsilavinimo lygį ne Olandijos diplomų sąraše.

Gavę jūsų paraišką, informuosime, jei tenkinsite švietimo reikalavimus. Jei kyla abejonių, mūsų diplomą įvertins „Nuffic“ (Nyderlandų tarptautinio bendradarbiavimo aukštojo mokslo organizacijoje) patarimas.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas

Taip pat turėsite įrodyti, kad vienas iš šių testų yra pakankamas:

  • CAE ("Cambridge Advanced Certificate") arba CPE (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas)
  • IELTS testas (minimalus bendras diapazono rezultatas - 6,0 ir minimalus pokalbis - 6,0)
  • TOEFL testas (minimalus balas 80 internetinių ir mažiausiai 20 pokalbių)

Atleidimas nuo anglų kalbos testo

Jums nereikia pateikti anglų kalbos testo rezultatų, kad būtų leista dalyvauti anglų kalbos programoje, jei:

  • tu esi olandų havo arba vwo absolventas
  • vidurinės mokyklos ar universiteto, kuriame lankėtės ar lankotės, instruktažo kalba anglų kalba yra gimtoji angliškai kalbančioji šalis (ty viena iš šių šalių: Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė arba Jungtinės Amerikos Valstijos)
  • Jūs gavote diplomą, kuris yra įtrauktas į "Nuffic" sudarytą diplomų sąrašą, o vienas iš jūsų egzamino buvo anglų kalba.

3 metų trasa

Jei jūsų vidurinės mokyklos diplomas yra panašus į olandų vokiečių diplomą, jums gali būti leista atvykti į trejų metų trasą.

Po bakalauro

Darbo vietų įvairovė turizmo srityje yra tokia pat įvairi, kaip turizmo vietovės, į kurias galite galvoti.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our insti ... Skaityti daugiau

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our institute. Skaityti mažiau