Tarptautinio verslo administravimo bakalauras, Lahti

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Programa apima verslo studijas, vadybą, rinkodarą, finansų valdymą ir tiekimo grandinės valdymo studijas, taip pat kalbų ir tarpkultūrinės komunikacijos studijas. Realiojo gyvenimo projektai yra studijų dalis ir tokiu būdu studentai išmoksta dirbti daugiakultūrėse projektų komandose, taip pat valdyti projektus.

Į Lahčio studijų programą įeina semestro trukmės mainų studijų laikotarpis vienoje iš mūsų partnerių institucijų. Studentai taip pat gali atlikti praktiką beveik bet kurioje pasaulio vietoje.

Studijų programa parengia studentą įvairiems verslo operacijų aspektams, įskaitant vadybos, rinkodaros, finansų ir logistikos studijas. Tai paruošia studentą tarptautiniam verslo pasauliui, kuriam reikalingi daugiakultūriai ekspertai įmonėms ir įvairioms užsienio prekybos pozicijoms vykdyti operacijas ir įgyvendinti projektus visame pasaulyje.

Tarptautinio verslo studentai gali pasirinkti, ar jie nori pagilinti savo patirtį lyderystės, tarptautinės rinkodaros ar tiekimo grandinės valdymo srityse.

Galimi pareigybių pavadinimai yra rinkodaros vadybininkas, rinkodaros planuotojas, rinkodaros asistentas, pardavimų vadybininkas, pardavimo asistentas, tiekimo grandinės vadovas, logistikos koordinatorius, eksporto asistentas, pirkėjas, pirkimų specialistas ir kt.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

LAB University of Applied Sciences operetas in Finland in the cities of Lahti and Lappeenranta. The new institution will start its operation on 1 January 2020.

LAB University of Applied Sciences operetas in Finland in the cities of Lahti and Lappeenranta. The new institution will start its operation on 1 January 2020. Skaityti mažiau
Lappeenranta , Lahti , Lahti + 2 Daugiau Mažiau