Tarptautinio verslo administravimo ir užsienio kalbų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pastaba: tai yra reikalavimas, kad kalbate vokiečių ar danų kalbomis, taip pat anglų kalba.

Tarpkultūrinė studijų aplinka Flensburge


Tarptautinio verslo administravimo ir šiuolaikinių kalbų bakalauras buvo įkurtas bendradarbiaujant su Flensburgo universitetu ir studijuojamas Flensburge. Tai reiškia, kad jis turi ryškų tarptautinį profilį tiek kalbant apie dėstomus dalykus, tiek studijų aplinką. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, pažymėtas tarptautinis profilis atsispindi dvigubame laipsnyje, kurį gausite baigiant: danų ir vokiečių bakalauro laipsnį.

Platus dalykų spektras


Tarptautinės verslo administravimo bakalauras ir šiuolaikinės kalbos Flensburge yra studijų programa jums, jei norite sujungti verslo kalbos studijas su verslo ekonomikos studijomis. Susidūrę su vis didėjančia politine, ekonomine, kultūrine ir socialine globalizacija, įmonės vis labiau tenkins savo darbuotojus, kurie turės dirbti tarp nacionalinių ir kalbinių sienų.

Ši BA suteiks jums teisę analizuoti, vertinti ir spręsti su verslo įmonių tarptautine veikla susijusias užduotis, ir jums bus suteikta teisė atlikti ryšių ir tarpininkavimo užduotis, susijusias su tokia veikla. Jūs gausite reikiamą kompetenciją užsienio kalbų mokymosi, žinių apie socialines sąlygas ir žinių apie sociologinius ir ekonominius veiksnius, darančius įtaką įvairių kultūrų sprendimų priėmimo procesams.

Programos struktūra


Per savaitę bus siūloma vidutiniškai 15-20 paskaitų. Studijų veiklą sudarys paskaitų, pratybų, atvejų ir projektų / seminarų mišinys.

Atkreipkite dėmesį, kad pasiruošimas paskaitoms užims didžiąją laiko dalį, kurią praleidžiate studijoms. Rekomenduojame dalyvauti tyrimo grupėje, nes tai leis jums aptarti, ką jūs skaitėte, ruošiatės, kaip vėliau bendradarbiausite su savo kolegomis dėl bendrų projektų verslo kontekste.

Patekimo reikalavimai


Dėl bendradarbiavimo su „Flensburgo universitetu“ prašoma sekti šią procedūrą:

Pareiškėjai, turintys Vokietijos vidurinės mokyklos / vidurinės mokyklos egzaminą ar lygiavertį egzaminą, turi kreiptis į Universitetą Flensburge studijų programos B.Sc.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2019

Apie mokyklą

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Skaityti daugiau

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Skaityti mažiau
Odensė , Koldingas , Slagelse , Sønderborgas , Esbjergas , Flensburgas , Kopenhaga , Liublianoje , Žirona , Pekinas + 9 Daugiau Mažiau