Pastaba: tai yra reikalavimas, kad kalbate vokiečių ar danų kalbomis, taip pat anglų kalba.

Tarpkultūrinė studijų aplinka Flensburge


Tarptautinio verslo administravimo ir šiuolaikinių kalbų bakalauras buvo įkurtas bendradarbiaujant su Flensburgo universitetu ir studijuojamas Flensburge. Tai reiškia, kad jis turi ryškų tarptautinį profilį tiek kalbant apie dėstomus dalykus, tiek studijų aplinką. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, pažymėtas tarptautinis profilis atsispindi dvigubame laipsnyje, kurį gausite baigiant: danų ir vokiečių bakalauro laipsnį.

Platus dalykų spektras


Tarptautinės verslo administravimo bakalauras ir šiuolaikinės kalbos Flensburge yra studijų programa jums, jei norite sujungti verslo kalbos studijas su verslo ekonomikos studijomis. Susidūrę su vis didėjančia politine, ekonomine, kultūrine ir socialine globalizacija, įmonės vis labiau tenkins savo darbuotojus, kurie turės dirbti tarp nacionalinių ir kalbinių sienų.

Ši BA suteiks jums teisę analizuoti, vertinti ir spręsti su verslo įmonių tarptautine veikla susijusias užduotis, ir jums bus suteikta teisė atlikti ryšių ir tarpininkavimo užduotis, susijusias su tokia veikla. Jūs gausite reikiamą kompetenciją užsienio kalbų mokymosi, žinių apie socialines sąlygas ir žinių apie sociologinius ir ekonominius veiksnius, darančius įtaką įvairių kultūrų sprendimų priėmimo procesams.

Programos struktūra


Per savaitę bus siūloma vidutiniškai 15-20 paskaitų. Studijų veiklą sudarys paskaitų, pratybų, atvejų ir projektų / seminarų mišinys.

Atkreipkite dėmesį, kad pasiruošimas paskaitoms užims didžiąją laiko dalį, kurią praleidžiate studijoms. Rekomenduojame dalyvauti tyrimo grupėje, nes tai leis jums aptarti, ką jūs skaitėte, ruošiatės, kaip vėliau bendradarbiausite su savo kolegomis dėl bendrų projektų verslo kontekste.

Patekimo reikalavimai


Dėl bendradarbiavimo su „Flensburgo universitetu“ prašoma sekti šią procedūrą:

Pareiškėjai, turintys Vokietijos vidurinės mokyklos / vidurinės mokyklos egzaminą ar lygiavertį egzaminą, turi kreiptis į Universitetą Flensburge studijų programos B.Sc.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų University of Southern Denmark »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 17, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
6 semestrus
Dieninės
Price
- Nemokamas ES / EEE studentams. Kaina ne ES / EEE studentams per metus: 6200 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date