Tarptautinio verslo administravimo ir verslumo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žvilgsniu

 • Suteiktas laipsnis: bakalauro laipsnis (B. Sc.)
 • Trukmė: 6 semestrai (3 metai)
 • Kursų pradžia: žiemos semestras (spalio mėn.)
 • Studentų vietų skaičius: 69
 • Kalba: anglų (nebūtina vokiečių)
 • Studijos užsienyje: įmanoma
 • Priėmimo apribojimai: taip

Pagrindinis / pagrindinis dalykas

Kaip organizacijos gali sėkmingai spręsti problemas, kylančias, kai jos veikia tarptautinėje aplinkoje? Kaip jie gali sukurti viešą vertę? Kokie vadybiniai ir verslumo įgūdžiai palaiko tvarų vystymąsi nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu? Kokie yra sėkmingų ir mažiau sėkmingų startinių įmonių skirtumai? Tai yra keletas bakalauro studijų programos Tarptautinio verslo administravimo klausimų

Tarptautinio verslo administravimo bakalauras

Anglų kalbos bakalauro programa „Tarptautinio verslo administravimas“

Tarptautinio verslo administravimo studijavimas

Bakalauro programoje „IBAE“ įgyjate pagrindinius vadovavimo ir verslumo įgūdžius, kad galėtumėte dirbti sparčiai kintančioje ir sudėtingoje pasaulio aplinkoje. Programa pasiruošia darbui įvairiose verslo administravimo srityse, visų pirma tarptautinio profilio įmonėse.

Programoje ypatingas dėmesys skiriamas vadovavimo ir verslumo orientacijai iš tarptautinės perspektyvos. Verslumo teorija ir praktika bus vienas pagrindinių programos tikslų.

Jūs gausite žinių apie įvairius verslo procesus ir valdymo funkcijas, pvz., Apskaitą, finansus, rinkodarą ir organizacinį elgesį. Kitas dėmesys bus skiriamas pasaulinės verslo aplinkos įtakai valdymo ir verslumo praktikai.

Pavyzdžiui, sužinosite, kaip technologiniai pokyčiai, pvz., Skaitmeninimas, keičia organizacijas ir kuria naujas verslo galimybes, kaip įmonės gali spręsti socialinius ir etinius iššūkius ir kaip įstatymai ir kiti teisės aktai daro įtaką verslui. Jūs taip pat tapsite kompetentingi naudoti kokybinius ir kiekybinius metodus, kad atliktumėte patikimą analizę, galinčią informuoti valdymo sprendimus.

Valdymas kaip liberalus menas

Suderinus visus šiuos suvokimus, tai yra holistinis požiūris į verslo švietimą, kuris atitinka „Vadybos kaip liberalaus meno“ idealą.

Plati verslo supratimo plėtra, verslumo įgūdžių ugdymas ir atsakomybės bei atskaitomybės svarstymas yra pagrindinės kompetencijos, susijusios su 21-ojo amžiaus iššūkiais.

Gyvybinga bendruomenė

Mažas kohortos dydis leidžia ryškiai bendrauti su kolegomis studentais ir dėstytojais. Išanalizavę įdomias ir aktualias temas, jūs gaunate atitinkamas žinias ir išmoksite kritiškai suabejoti nustatytais susitarimais. Taip pat mokosi dirbti skirtinguose kontekstuose ir susidoroti su pokyčiais.

Sveikiname studentus, kurie:

 • užsiima, smalsu ir stengiasi suprasti pasaulį analitiniu, sisteminiu ir kritiškai atspindinčiu būdu
 • savo individualų studijų ir karjeros vystymąsi savarankiškai, aktyviai ir versliai
 • pagalvokite ne tik verslo pelno orientaciją, bet ir parodykite tikrą susidomėjimą, kaip verslas gali prisidėti prie visuomenės

Tavo pasirinkimas

Jei tikitės, IBAE programoje esate netinkamas:

 • Standartinis / įprastas verslo administravimo (BWL) laipsnis
 • Aiški disciplininė orientacija be įžvalgų iš kaimyninių akademinių disciplinų (pvz., Sociologija, politologija, psichologija, filosofija ir kt.)
 • Ilgalaikė ir akmeninė akademinė studijų programa
 • Praktinis, pirmiausia į praktiką orientuotas verslo laipsnis be teorinio apmąstymo ir be mokslinės-metodinės orientacijos
 • Būdamas mokomas specialisto, o ne bendrojo profilio

Jei tikitės: „IBAE“ programoje esate teisus:

 • Kritiškai atspindintis požiūris į tarptautinį verslą, valdymą ir verslumą - tai, kas permąstina verslo vertės kūrimą platesne prasme (ty ne tik pelno didinimo)
 • Aiški teorinė ir metodologinė orientacija, tačiau neprarandant praktinių verslo, tarptautinio verslo, vadybos ir verslumo iššūkių
 • Aiški tarptautinė mokslinių tyrimų orientacija
 • Tarpdisciplininė orientacija - ypač per meno ugdymą Leuphana semestre, papildomuosius tyrimus ir nepilnamečio pasirinkimą iš kaimyninės disciplinos
 • Akademinis ugdymas bendrojo, o ne specialisto profilyje (tame pačiame kontekste atkreipkite dėmesį, kad daugeliui lyderių pozicijų reikalingi bendrieji ir analitiniai įgūdžiai, o ne dalykinės žinios)

Paraiška ir priėmimas

Tarptautinės verslo administravimo bakalauro programos kandidatai

Džiaugiamės galėdami pasveikinti studentus iš viso pasaulio į Lüneburgo Leuphana universitetą. Studentai, norintys baigti bakalauro laipsnį „Leuphana“ koledže, tačiau neturintys Vokietijos universitetinio pažymėjimo, privalo kreiptis į Berlyno tarptautinių studentų „Uni-Assist“ taikomąsias paslaugas.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2019

Apie mokyklą

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Skaityti daugiau

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Skaityti mažiau