Tarptautinio verslo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Paruoškite save įvairioms karjeroms, dirbančioms vis labiau globalioje, tarpusavyje susietoje verslo aplinkoje su dideliu ar nedideliu tarptautinio verslo.

Tarptautinės verslo programos duomenys

Tarptautinio verslo programoje dalyvaujantys studentai bus pasirengę dirbti pasaulio ekonomikoje, įsisavinti apskaitos, finansų, rinkodaros ir valdymo teoriją ir praktiką.

Mūsų akademiškai stimuliuojanti tarptautinio verslo programa, susijusi su bendra verslo strategija, integruojančia įvairias strategines verslo sritis, yra aktuali šiuolaikiniam verslo kraštovaizdžiui, ruošiantis jums kitą žingsnį savo karjeroje.

Užimtumo perspektyvos

Tarptautinėje verslo programoje dalyvaujantys studentai bus pasirengę dirbti pasaulinėje ekonomikoje, įsisavinti apskaitos, finansų, rinkodaros ir valdymo teoriją ir praktiką.

Programos akcentai

  • Pagrindinis arba nedidelis variantas
  • Bendras verslo branduolys suteikia platų įgūdžių rinkinį

Įgiję įgūdžiai

  • Efektyviai dirbti tarptautinėje aplinkoje, panaudojant esminius verslo įgūdžius
  • Suprasti tarptautines investicijų ir finansų strategijas
  • Parodyti tarpkultūrinį bendravimą per užsienyje mokymosi patirtį, tarptautinį paslaugų mokymąsi arba tarptautinę bendradarbiavimo / stažuotės patirtį
  • Suprasti tarptautinio valdymo ir strateginio planavimo klausimus
  • Analizuoti etinio elgesio, verslo sprendimų poveikio kitiems poveikį ir socialinio teisingumo vaidmens tarptautinėje aplinkoje vaidmenį pasaulio ekonomikoje, apimančioje apskaitos, finansų, rinkodaros ir valdymo teoriją ir praktiką

Cabrini University yra saugioje bendruomenėje, trumpame traukinyje nuo Philadelphia.Mes yra kelios minutės nuo Prūsijos karaliaus prekybos centro, didžiausio prekybos komplekso rytinėje pakrantėje, ir mažiau nei tris valandas nuo Niujorko ir Vašingtono

Vidutinė akademinė ir reikalinga stipendija yra $ 23,000.00.Mūsų bendra apskaičiuota kaina yra $ 46,000.00. Cabrini yra vertinamas kaip geriausias mažas universitetas ir geriausia vertė studentams, turintiems daugiau kaip 35 akademines dideles.

Studentų mokytojų santykis nuo 16 iki 1

Vidutinis klasės dydis 16

92% visą darbo dieną dirbančių dėstytojų turi doktorantūros ar terminalo laipsnį.

92 proc. „Cabrini“ absolventų dirba, baigia mokyklą arba baigia darbo metus per 10 mėnesių nuo baigimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1957, Cabrini University is a residential Catholic institution in Pennsylvania that welcomes learners of all faiths, cultures, and backgrounds.

Founded in 1957, Cabrini University is a residential Catholic institution in Pennsylvania that welcomes learners of all faiths, cultures, and backgrounds. Skaityti mažiau