Tarptautinio verslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinio verslo bakalauro programa suteikia studentams įvairių tarptautinių rinkų ir tarpvalstybinių verslo sandorių aspektų apžvalgą. Pagrindinis programos tikslas yra suteikti aukštos kvalifikacijos ir tarpdalykinio išsilavinimo, kritiškai mąstantiems specialistams gerus analitinius, problemų sprendimo ir kalbinius įgūdžius, pasirengusius dirbti lanksčiomis sąlygomis greitai besikeičiančiose tarptautinėse rinkose. Programa skirta ugdyti supratimą apie tarptautinių santykių ekonominius, socialinius, kultūrinius ir politinius aspektus ir suteikti studentams gilių, aktualių ir naujausių žinių apie ekonomiką ir prekybą, finansus, vadybą, rinkodarą ir statistiką žiūrėti į tarptautinę perspektyvą.

Studentų profiliai

Programa parengia studentus pradėti ir valdyti savo įmonę, užsiimančią tarpvalstybiniais sandoriais, taip pat dirbti operacinėse, analitinėse ir vadovaujančiose pareigose verslo organizacijoms (įskaitant tarptautines korporacijas), valstybinėms ir ne pelno įstaigoms įvairiose srityse. šalys ir pramonės šakos. Absolventai turi žinių apie tarptautinius ekonominius ryšius ir pagrindinius verslo įgūdžius, reikalingus gerai susidoroti su tarptautinės, dinamiškos daugiakultūrės verslo aplinkos iššūkiais.

137508_137479_WUEB-08.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Karjeros galimybės

 • Operatyvinės ir analitinės pozicijos įmonėse, veikiančiose tarptautinėse rinkose ar bendradarbiaujančiose su užsienio klientais.
 • Operatyvinės ir analitinės pareigos tarptautinėse organizacijose ir institucijose.
 • Užsienio prekybos (eksporto ir importo) specialistas.
 • Muitinės, ambasadų ir konsulatų specialistas.
 • Tarptautinės prekybos finansų ir atsiskaitymų specialistas.
 • Tarptautinės logistikos specialistas.
 • Tarptautinio valdymo specialistas.

137500_137472_WUEB-02.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Tvarkaraštis

Registracija vyksta nuo 2020 m. Birželio 1 d. Iki 2020 m. Rugpjūčio 16 d.

Iki šios datos kandidatai privalo:

 1. Registruotis registracijos sistemoje.
 2. Sumokėkite registracijos mokestį 85 PLN į individualią banko sąskaitą, nurodytą registravimo sistemoje (IRK).
 3. Užpildykite formą su duomenimis, atsisiųskite nuotraukas, pasirinkite studijų programą, pridėkite reikiamus dokumentus.
 4. Gavę informaciją apie teigiamą dokumento patikrinimo rezultatą - sumokėkite už mokslą už pirmąjį studijų semestrą į specialią sąskaitą, kurią nurodo Priėmimo komitetas.
 5. Pristatymo komitetui pateikite visus dokumentus su kopijomis ir prisiektais vertimais į lenkų kalbą. Galutinis terminas yra 2020 m. Rugsėjo 28 d. 15 val. Svarbi yra dokumentų pristatymo data, o ne išsiuntimo data.

Atkreipkite dėmesį: dokumentai turi būti pristatyti paštu arba per kurjerių tarnybą.

Nesiųskite dokumentų iki Priėmimo komiteto sprendimo dėl jūsų priėmimo į studijas.

Kurso vadovas

Magdalena Myszkowska, Ph.D.

el. paštas: magdalena.myszkowska@ue.wroc.pl

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2020

Apie mokyklą

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... Skaityti daugiau

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. Skaityti mažiau