Tarptautinio verslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Trumpa programa

Didėjančios pasaulinės konkurencijos sąlygomis daugelis kompanijų veikia visame pasaulyje arba ketina imtis verslo tarptautiniu mastu. Bet kaip jūs nuspręsite, kuriose rinkose veikti? Kaip jūs finansuojate tokias įmones? Kaip jūs samdo tinkamus tarptautiniu mastu kvalifikuotus darbuotojus? Kaip jūs pagaminsite savo produktą ar paslaugą iš minios? Tai yra keletas klausimų, su kuriais susiduria tarptautinių kompanijų vadovai ir dėl kurių jūs būsite pasirengę Tarptautinio verslo (arba IB) metu. Tyrimai "Tarptautinis verslas" siūlomi Venlo miestelyje arba Eindhoveno miestelyje.

Programos turinys

IB yra plati verslo studijų programa, apimanti visus įmonės padalinius: nuo bendro valdymo iki žmogiškųjų išteklių, rinkodaros ir finansų. Programa siekiama parengti jus vadovaujančią poziciją tarptautinėje verslo aplinkoje. Projektų pavyzdžiai, su kuriais dirbate, yra; raštu verslo planą, skirtą bendrovei, valdyti užsienio bendrovės įsigijimą arba patarti organizacijoms dėl to, ar pasilikti ar išeiti iš rinkos. Po studijų galėsite arba vadovauti bendrovei, valdyti vieną iš daugelio jos padalinių arba įsteigti savo įmonę.

Ko tikėtis iš mūsų

Mes suteiksime jums reikiamų žinių, įgūdžių ir požiūrio, leidžiančių jums dirbti tarptautinėje kompanijoje. Be (vadybos) įgūdžių, jūs sukursite kitus profesinius įgūdžius, pavyzdžiui, susijusius su kultūriniais skirtumais, mokymosi kaip būti lyderiu, kaip bendradarbiauti ir bendrauti su tarptautiniais žmonėmis, bet ir kaip planuoti ir organizuoti įmonėje. Dvi stažuotės ir pusmetis užsienyje yra IB programos galimybės ir suteiks jums galimybę taikyti minėtus įgūdžius tarptautinėje ir tarpkultūrinėje aplinkoje.

Ką mes tikimės iš tavęs

Būdamas būsimuoju IB studentu, turėtumėte būti atviri iššūkiams ir turėti kritinį protą. Abiejų sugebėjimas dirbti savarankiškai ir noras dirbti daugiakultūrėse komandose yra sėkmingos studijų karjeros prielaidos. Čia yra pageidaujama giminingų užsienio kalbų, ypatingą dėmesį skiriant anglų kalba. Be to, kaip būsimas IB studentas, jūs turėtumėte ypač domėtis skirtingomis kultūromis ir turėti ypatingą norą ištirti visus organizacijos aspektus. Todėl dauguma siekia karjeros tarptautiniu mastu orientuotose įmonėse.

Kodėl mokykis Fontyje?

Mes siūlome išsilavinimą, kuris jus paruošia profesionalioje rinkoje. Mes tai darome palaikydami nuolatinį ryšį su realia verslo aplinka. Mokydamiesi mes suteikiame Jums reikiamą teoriją, todėl prašysime įdiegti šią teoriją įvairiomis projektais, pavyzdžiui, verslo plano kūrimą. Mes tai darome, nes jums reikės pritaikyti savo žinias praktikoje, kai būsite pasiruošę studijuoti. Speciali informacija apie studijas "Fontys" ir studentų vertinama yra mūsų atvirų durų politika. Tai reiškia, kad jūs galite paprašyti dėstytojų klausimus ir paklausti jų atsiliepimų.

Fontys mokymosi būdas

"Fontys mokymosi kelias" skiriasi nuo studijų jūsų gimtajame krašte. Mes tikimės, kad mokiniai ne tik mokosi iš knygų, bet ir tikimės, kad jie ieškos pačių problemų sprendimų (kuriuos mes vadiname problemišku mokymu). Tai taip pat reiškia, kad paskaitos numato jus aktyviai dalyvauti diskusijose. Be to, turėsite kurti ataskaitas, spręsti grupių problemas, atlikti tyrimus ir sužinoti, kaip pateikti sprendimus. Tai gali reikšti, kad jūs turite prisitaikyti prie vietos kultūros, nes tai gali skirtis nuo to, ką jūs naudojote. Mūsų požiūris reikalauja tam tikros atsakomybės ir iniciatyvos iš jūsų pusės. Nepaisant to, galų gale pamatysite, kad šis požiūris jus rengia labai gerai darbo srityje po studijų.

Kaip taikyti

Dėl instrukcijų, susijusių su paraiškos pateikimo procedūra, prašome kreiptis į pasirinktą studijų programą fontys.edu.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2019

Apie mokyklą

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands.

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands. Skaityti mažiau
Eindhovenas , Tilburgas , Venlo + 2 Daugiau Mažiau