Tarptautinio verslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kaip tarptautinio verslo absolventas, durys į pasaulinę darbo rinką yra plačios. Priklausomai nuo jūsų specializacijos, jūsų darbo pavadinimas bus, pavyzdžiui, tarptautinis rinkodaros vadybininkas, paskyros vadovas, eksporto vadybininkas, verslo ryšių vadovas, filialo vadovas arba produktų vadybininkas. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galite dirbti komercinės paskirties žaidėjui arba mažai pelno nesiekiančiai organizacijai. Jūs gausite rinktis tarp visų rūšių organizacijų, kur jūs peržengsite atotrūkį tarp kultūrų ir šalių bei kalbų.

Mokymo programa yra pagrįsta mūsų „Design Based Education“ principais. Tai reiškia, kad dirbdami su realaus gyvenimo atvejais, galite siekti savo interesų tarptautinio verslo srityje. Tai taip pat reiškia, kad dirbate nedidelėse studijų grupėse, užtikrinant, kad gausite asmeninį dėmesį ir instruktavimą.

Esame tarptautiniu mastu orientuotas taikomųjų mokslų universitetas, turintis unikalią universitetų koncepciją, siūlanti 5 universitetus visame pasaulyje. Be to, turime platų tarptautinį partnerių universitetų tinklą (taikomųjų mokslų). Taigi saugu pasakyti, kad tikrai NHL Stenden tarptautinėje aplinkoje NHL Stenden .

Galite pasirinkti mokytis Emmene arba Leeuwarden. Abu miestai pasižymi savo unikaliais privalumais. Pavyzdžiui, „Emmen“ galite specializuotis mokydamiesi trečiąja kalba antraisiais metais.

Šis naujas kursas yra tarptautinio verslo derinys

Priėmimo sąlygos

Akademiniai reikalavimai

Norint dalyvauti vienoje iš bakalauro studijų programų, turite atitikti tam tikrus priėmimo reikalavimus. NHL Stenden taikomųjų mokslų universitetas pripažįsta šias bendras tarptautines kvalifikacijas:

  • Tarptautinis bakalaureato (IB) diplomas arba Europos bakalaureato diplomas
  • Vidurinės mokyklos diplomas iš akredituotos institucijos
  • Keturi GCSE / GCE "O" lygmenys praeina (galutinis A, B arba C klasė) ir du "AS" lygiai. Šie šeši kombinuoti leidimai turi būti skirtingi dalykai.
  • Asocijuotas, bakalauro ar magistro laipsnis

Be to, kai kurios mūsų bakalauro programos gali reikalauti papildomų atvykimo reikalavimų.

21

Jei esate 21 metų ir vyresnis ir norėtumėte užsiregistruoti NHL Stenden taikomųjų mokslų universitete, bet šiuo metu neatitinkate priėmimo reikalavimų, kviečiami užsiregistruoti į egzaminą .

Kalbos reikalavimai

Visi ne EEE pareiškėjai turi pateikti anglų kalbos testą su jų paraiška. Išimtis taikoma studentams, kurie parengė išsilavinimą šalyje, kurioje anglų kalba yra oficiali darbo ir švietimo kalba. Kalbos reikalavimai EEE studentams yra tokie patys kaip ir Olandijos studentams. Jei jūsų diplomas yra čia , papildomas anglų kalbos testas nereikalingas.

NHL Stenden taikomųjų mokslų universitetas priima keturias oficialių kalbos testų rūšis:

Atkreipkite dėmesį: jei neturite tinkamo lygio, galite įsiregistruoti mūsų anglų kalbos parengiamojoje kalboje .

Pradžia: vasaris arba rugsėjis (atsižvelgiant į studijų vietą)

Trukmė: 4 metai, visą darbo dieną

Mokestis už mokslą (metinis):

Rugsėjo pradžia: ES studentams = 2 143 EUR
Ne ES studentams = 8 350 EUR

Paraiškų pateikimo terminai:

Rugsėjo pradžia: ES pareiškėjai: rugpjūčio 15 d
Ne ES kandidatai: gegužės 31 d

Vasario pradžia: ES pareiškėjai: sausio 15 d
Ne ES kandidatai: lapkričio 1 d

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

NHL Stenden is an international multi-campus university of applied sciences. Its Dutch campuses can be found in Leeuwarden, Emmen, and Meppel. International campuses are located in Bali, Qatar, South ... Skaityti daugiau

NHL Stenden is an international multi-campus university of applied sciences. Its Dutch campuses can be found in Leeuwarden, Emmen, and Meppel. International campuses are located in Bali, Qatar, South Africa, Thailand. Students from over 80 different countries study at NHL Stenden in the Netherlands, which has a total of around 25,000 students. Skaityti mažiau
Leeuwardenas , Groningenas , Emmenas , Mepelis , Asenas + 4 Daugiau Mažiau