Tarptautinio verslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Studijuodamas bakalauro laipsnį tarptautiniame versle, jūs suprantate pasaulines problemas, todėl pasiruoškite susipažinti su įvairiomis verslo galimybėmis. Programa siekiama suteikti studentams gyvybiškai svarbių įgūdžių, reikalingų dirbti ekspertų pareigose mažų ir vidutinių įmonių, dalyvaujančių tarptautiniame versle. Galimybė studijuoti kartu su skirtingų šalių ir kultūrų studentais sustiprina jūsų tarpkultūrinį bendravimą ir žmonių įgūdžius sėkmei šiuolaikiniame verslo pasaulyje.

Baigę reikalaujamus 210 kreditų per tris su puse metų absolventams suteikiamas verslo administravimo bakalauro laipsnis. Mokymo kalba šioje programoje yra anglų kalba. Su asmeniniu studijų planavimu ir atsidavimu, taip pat galima baigti laipsnį per trumpesnį laiką nei oficialūs 3,5 metų.

Programos struktūra

Pagrindinės studijos suteikia studentui pagrindinę informaciją, reikalingą suprasti pagrindinius verslo operacijų procesus. Profesinės studijos apima specialius studijų modulius, apimančius įvairias tarptautinės verslo veiklos sritis. Šie tyrimai pabrėžia tarptautinio verslo, tarptautinio valdymo ir bendravimo įgūdžių pagrindus ir strategijas, daugiausia dėmesio skiriant tarptautinei rinkodarai modernioje skaitmeninėje aplinkoje. Tolesnės specializacijos studijos ir laisvo pasirinkimo studijos suteikia studentui galimybę gilinti ir plėsti žinias, susijusias su savo profesine sritimi.

Svarbi dalis studijų programos taip pat yra 5 mėnesių praktinio mokymo laikotarpis, kuris suteikia jums galimybę praktiškai pritaikyti įgytą teoriją. Praktinį mokymą galima atlikti Suomijoje ar užsienyje. Pasibaigus studijoms, jūs taip pat baigsite darbą projektų, mokslinių tyrimų ar taikomųjų tyrimų formoje. Baigiamojo darbo tikslas - parodyti savo gebėjimą pritaikyti žinias ir įgūdžius, įgytus studijų metu.

Tarptautinės verslo programos absolventai galės pasirinkti iš įvairių darbo vietų nuo savarankiškai dirbančiųjų iki valdymo, planavimo ir plėtros postuose projektuose, pardavimuose ir rinkodaroje tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose.

Teorija ir praktika kartu

Studijuojant Suomijos taikomųjų mokslų universitete yra praktiškai orientuota. Tarptautinės verslo programos studijos apima paskaitas ir seminarus, skirtus teoriniams dalykų pagrindams, taip pat daug grupės darbo, projekto darbų ir pristatymų, kad teorija būtų pritaikyta praktikoje. Studentai dalyvaus realaus verslo projekte, taip pat rengdami įvairius renginius skirtinguose kursuose.

Studentų mainų galimybės

Kaip Kajaani University of Applied Sciences studentas, galėsite baigti dalį savo studijų ir (arba) praktinio mokymo užsienyje, pasinaudodami mūsų plačiu partnerių tinklu. Valiutos keitimo laikotarpis užsienyje gali būti naudojamas norint išplėsti savo specializacijos sritį per studijas. Studentai gali gauti KAMK finansinę paramą studentų mainams. Taip pat galite gauti dvigubą laipsnį su universiteto partneriu Vokietijoje, baigdami dalį studijų Vokietijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Kajaani University of Applied Sciences (KAMK) offers a selection of degrees that are widely respected by the working community, including Bachelor’s and Master's Degrees delivered in English. If you’r ... Skaityti daugiau

Kajaani University of Applied Sciences (KAMK) offers a selection of degrees that are widely respected by the working community, including Bachelor’s and Master's Degrees delivered in English. If you’re interested in taking advantage of the famous Finnish education, you can choose to study International Business, Esports Business, Sports and Leisure Management or Adventure Tourism at KAMK. Skaityti mažiau