Tarptautinio verslo ir tarptautinės prekybos mokesčių bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Three businesswomen

Darbas tarptautinės prekybos srityje visada buvo prestižinis ir perspektyvus, nes tai suteikia puikią galimybę keliauti po visą pasaulį, bendrauti su įvairių šalių atstovais, įgyti naujos patirties. Ši kryptis nuolat vystosi, todėl tarptautinės prekybos srities specialistai visada bus paklausūs. Tačiau tokia profesija reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių, norint dirbti įvairiose tarptautinėse rinkose, tartis su užsienio partneriais, sudaryti užsienio prekybos sutartis. Užsienio ekonomikos specialistas turėtų laisvai kalbėti užsienio kalba, turėti analitinių ir diplomatinių įgūdžių, mokėti dirbti su dideliu informacijos kiekiu ir ginti įmonės interesus. Mūsų programa „Tarptautinio verslo ir tarptautinės prekybos apmokestinimas“ suteiks jums viską, ko jums reikia sėkmingai tarptautinės ekonomikos ekonomisto karjerai.

Pagrindinės disciplinos

 • Užsienio prekybos sutartys: sutarčių sudarymo praktika ir mokestinės pasekmės: Studentai tiria derybų ir užsienio ekonominių sandorių sudarymo procesą, teisinį reguliavimą ir sutarčių dėl tarptautinio pirkimo ir pardavimo mokestines pasekmes. Jie sužino daugiau apie prekybos tarpininkų ir paslaugų sutartis bei tarptautinių pervežimų sutartis.
 • Tarptautinės prekybos muitinės reguliavimas: Ši disciplina skirta tarptautiniam teisiniam muitinės operacijų ir procedūrų reglamentavimui, prekių kilmės nustatymo taisyklėms, taip pat lengvatiniams tarifams ir netarifiniam užsienio prekybos veiklos reglamentavimui.
 • Apskaita ir tarptautiniai finansinės atskaitomybės standartai: Studentai tiria įvairių tipų finansines ataskaitas ir jų sudarymo būdus: materialųjį ir nematerialųjį turtą, turto nuvertėjimą, pajamų, išlaidų ir finansinių rezultatų generavimą.
 • Pagrindiniai verslo apmokestinimo ir tarptautinio apmokestinimo principai: Studentai ištirs įmonių ir individualių verslininkų mokesčių apskaičiavimą ir mokėjimą tiek šalyje, tiek užsienyje (PVM, akcizai, pajamų ir turto mokesčiai, draudimo įmokos).
 • Logistika ir tiekimo grandinės valdymas: Studentai nagrinėja logistikos sistemų organizavimo tvarką, tiekimo grandinių tipologiją, logistikos optimizavimą, prekių tarptautinio gabenimo skirtingomis transporto priemonėmis ypatybes.
 • Tarptautinė rinkodara ir verslo inžinerija: Ši disciplina skirta teisinei sistemai, reglamentuojančiai tarptautinį verslą ir verslo inžinerijos technologijas, naujus instrumentus ir technologijas (inovacijos, bendras finansavimas, kriptovaliutos, „blockchain“, finansinės technologijos) ir skatinimo mechanizmams.

Studijuoti užsienyje

Grenoblio Alpių universitetas atsirado po to, kai susivienijo 3 universitetai, siūlantys skirtingas studijų koncentracijos sritis, įsikūrę Grenoblyje, Prancūzijoje. Studentai, baigę šią švietimo įstaigą, įgyja aukščiausio lygio išsilavinimą ir yra labai paklausūs darbo rinkoje. Taigi universitetas buvo įvertintas 236 vieta QS World University Rankings.

Karjera ir ateitis

Programa skirta tiems, kurie planuoja kurti savo karjerą užsienio ekonominę veiklą vykdančiose įmonėse, didelėse tarptautinėse įmonėse, mokesčių ir muitinės padaliniuose, kurie stebi šių įmonių veiklą.

Įėjimo egzaminai

 • Matematika
 • Rusų kalba
 • Užsienio kalba (anglų, kinų, vokiečių, prancūzų, ispanų)

Priėmimas

Tai yra sąrašas dokumentų, kuriuos turėtumėte pateikti, kad galėtumėte kreiptis:

 • Užpildyta paraiškos formoje (.pdf) su pridedama spalvota nuotrauka (dydis: 3 x 4 cm).
 • Švietimo pažymėjimų kopijos kartu su akademiniu nuorašu su pasirenkamų kursų ir pažymių (taškų) sąrašu. Jei užsienio pilietis, kuris kreipiasi dėl priėmimo į aukštojo mokslo institucijų siūlomas programas, neturi išsilavinimo pažymėjimo, įrodančio išsilavinimo faktą dėl mokymo proceso projekto ypatumų, jis turi pateikti dokumentą, kuriame būtų informacija apie rezultatus paskutinių išlaikytų testų, kuriuos išdavė švietimo įstaiga, kurioje asmuo buvo mokomas kilmės šalies teritorijoje.
 • Kilmės šalyje veikiančios institucijos išduotos medicininės pažymos (forma 086u) kopija, įrodanti, kad Rusijos Federacijos teritorijoje nėra priešingų indikacijų mokytis.
 • Kilmės šalyje veikiančios institucijos išduoto ŽIV / AIDS pažymėjimo kopija.
 • Paso puslapių, kurie bus rodomi pasienio pareigūnams atvykstant į Rusijos Federacijos teritoriją, kopijos. Paso galiojimo laikas neturėtų būti vėlesnis kaip 18 mėnesių nuo studento vizos išdavimo dienos. Informacija, reikalinga kvietimui paskelbti, turėtų būti lengvai įskaitoma.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions wh ... Skaityti daugiau

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions where financial experts, financial law experts, economists, IT experts, mathematicians, sociologists, and political scientists are trained. Skaityti mažiau