Tarptautinio verslo vadybos bakalauras (Hons)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Tarptautinio verslo vadybos bakalauras (Hons)

BSc International Business yra skirtas studentams, besidomintiems žinių ir supratimo apie pagrindinius verslo ir vadybos aspektus ugdymu ir ypač norinčiais siekti karjeros tarptautiniu mastu verslo valdymo srityje.

Pirmieji metai apima pagrindinius verslo valdymo elementus. 2 metai apima įvairias vadybos disciplinas. Treji metai praleidžiami dirbant tarptautinėje vienoje iš GUS organizacijų Berlyne arba JK su organizacija, turinčia tarptautinius biurus ar veikiančią tarptautiniu mastu. Programa suteikia intelektinius pagrindus, reikalingus karjerai sparčiai besikeičiančioje darbo aplinkoje, griežtą požiūrį į savimonę ir asmeninį tobulėjimą bei reikšmingą poveikį darbo pasauliui ir jo dabartiniams poreikiams per darbo patirties galimybes.

Kurso rengimo akcentas buvo suteikti šiam tvirtam verslo laipsniui dėmesį į įsidarbinimo galimybes. Kursas siūlo puikų pagrindą žinių apie pagrindinius verslo vadybos aspektus, kuriuos apima moduliai iš vadybos srities. Savo ruožtu laipsniu siekiama studentams įgyti daugelį tyrimų, pristatymo, kritinės analizės, problemų sprendimo, komandos formavimo ir verslumo įgūdžių ir kompetencijų, kurie visi kartu turėtų būti naudingi siekiant įsidarbinti ateityje.

Įgiję verslo laipsnį Teisės universiteto verslo mokykloje viename iš mūsų JK miestelių, jūs taip pat gausite nemokamo magistro pasiūlymą. Norėdami padidinti savo įsidarbinimo perspektyvas, sėkmingai pereidami bakalauro laipsnį, galite pereiti į verslo magistro kursus be jokių papildomų išlaidų.

Baigę studentus, jie galės naudotis įvairiomis karjeros galimybėmis tarptautinėje verslo vadyboje. Dėl tarptautinės darbo patirties jie galės parodyti savo žinias ir patirtį. Studentai taip pat gali apsvarstyti galimybę toliau studijuoti vienu iš šių magistrantūros studijų programų: magistrantūros verslo administravimo (MBA), strateginio verslo vadybos magistro arba „Chartered Management Institute“ antrosios pakopos kvalifikacijų.

Šis kursas yra prieinamas studijoms Londono Bloomsbury ar Lidso mieste.

Reikalavimai kursui

  • BBC lygiu ir lygiu C / 4 arba aukštesniu lygiu GCSE matematikos ir anglų kalbos arba lygiavertes kvalifikacijas.
  • Tarptautiniai studentai: anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.0 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.

Vieta

Londono Bloomsbury arba Lidsas, turintis tarptautinę darbo patirtį trečiaisiais metais

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Skaityti daugiau

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Skaityti mažiau
Londonas , Lidsas , Mančesteris , Berlynas , Birmingamas , Londonas , Londonas , Notingemas + 7 Daugiau Mažiau