Tarptautinis maisto ir agroverslo bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų misija Tarptautinėje maisto ir žemės ūkio verslo programoje HAS Taikomųjų mokslų universitete yra įkvėpti jus tapti pasaulinių maisto ir žemės ūkio sistemų žaidimų keitėju. Kartu su jaunais profesionalais iš viso pasaulio jūs įgyjate svarbių žinių apie sudėtingą ir įdomią maisto ir žemės ūkio verslo pramonę, tačiau taip pat plėtojate ir pritaikote reikiamus verslo ir asmeninius įgūdžius, kad išspręstumėte naujausius tvaraus maisto ir žemės ūkio sistemų iššūkius ir galimybes visame pasaulyje. .

Ateities profesijos, kurias mūsų moksleiviai įstoja į darbą:

  • Verslo konsultantas ar patarėjas
  • Regioninis eksporto / prekybos vadovas
  • Verslo socialinė atsakomybė / tvarumo valdytojas
  • Pirkimo / tiekimo vadybininkas
  • Pardavimai / verslo plėtra / paskyros valdytojas
  • Tarptautinis ar nacionalinis verslininkas

Ar domitės kitomis kultūromis? Ar norėtumėte sužinoti, kaip valdyti verslą ar kaip padėti įmonėms tvariau valdyti savo verslą? Ar esate labai motyvuotas, komunikacinis, kūrybingas ir profesionalus? Tada ši anglų bakalauro studijų programa tinka tau!

Priėmimo sąlygos

Priėmimo reikalavimas šiam 4 metų bakalauro studijų programai yra vidurinio mokslo diplomas, atitinkantis Nyderlandų HAVO diplomą. Jūsų diplomo lygis bus įvertintas po to, kai HAS University of Applied Sciences gavo jūsų pilną paraiškos formą. Jei norėsite sužinoti, kaip jūsų aukštojo mokslo diplomas yra įvertintas Nyderlanduose prieš pradedant taikyti, patikrinkite "Nuffic Country" modulių informaciją.

Jūs taip pat turite sugebėti įrodyti, kad mokate anglų kalbos. HAS University of Applied Sciences pageidauja IELTS kalbos testas: Akademinė programa: 6.0 (bendras juostos balas).

4 priežastys studijuoti HAS University of Applied Sciences :

  1. Verslingas, pasaulinės klasės universitetas, turintis išsamią agroverslo, maisto ir aplinkos programą
  2. Puikios karjeros galimybės, 70% mūsų absolventų susiranda darbą per 2 mėnesius nuo studijų baigimo
  3. Maži studijų mokesčiai, ES apytiksliai. 2000 eurų (pirmaisiais metais 50 proc. Sumažinta ES studentams), ne ES apytiksliai. 7500 eurų
  4. Nepriklausomas universitetas, aktyviai bendradarbiaujantis su vietos ir tarptautiniu verslu. Mūsų švietimo koncepcija orientuota į verslumo studijas, apimančias esminį kryžminimąsi su kasdiene verslo praktika. Šie ryšiai suteikia realios patirties mūsų studentams ir mokytojams, taip pat teikia didelę paramą verslui inovacijų, plėtros ir mokymosi visą gyvenimą srityje.
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

HAS University of Applied Sciences is the dynamic centre of the agribusiness, food and the living environment. HAS is building its own supporting role in the innovation of the knowledge infrastructure ... Skaityti daugiau

HAS University of Applied Sciences is the dynamic centre of the agribusiness, food and the living environment. HAS is building its own supporting role in the innovation of the knowledge infrastructure of the sector, in the Netherlands, but also internationally. Skaityti mažiau
's Hertogenbosch , Venlo + 1 Daugiau Mažiau