Tarptautinis maisto ir gėlių verslas (BBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Internetinė atvirų durų diena gegužės 28 d.!

Užsiregistruokite dabar į mūsų atvirų durų dieną ir patikrinkite savo mėgstamą bakalauro ar magistro programą! Šios internetinės atvirų durų dienos metu dėstytojai ir studentai papasakos viską, ką norite žinoti apie studijų programas, stažuotes ir karjeros galimybes. Taip pat galite susidaryti įspūdį apie mokyklą ir studijas Olandijoje!

Tarptautinio maisto ir gėlių pasaulyje garsėja Olandijos „Agro -Food“ sistema. Nyderlandai yra verslūs, novatoriški ir vadovaujantys tvarumu. Tai antra pagal dydį maisto ir gėlių gaminių eksportuotoja pasaulyje. Tarptautinės žinios ir patirtis yra pagrindinės bakalauro verslo administravimo (BBA) sąvokos: tarptautinis maisto ir gėlių verslas. Ši studijų programa tenkina aukštųjų mokyklų studentų, turinčių tarptautinių užmojų, poreikius, pavyzdžiui, turinčius tarptautinės rinkodaros įgūdžių. Jei galite įsivaizduoti, kaip dirbate triukšmingoje „Maisto ir gėlių“ ekonomikos srityje, kupiname intensyvių mainų, garsių derybų ir sprendimų priėmimo vietoje, tuomet ši studijų programa jums tinka! Programa sujungia verslo, vadybos, finansų ir rinkodaros kursus, turinčius specialių žinių apie maisto ir gėlių sektorių. Jūs išmokstate valdyti verslą, projektus ir įgysite esminių žinių apie maistą ir gėlių gaminius tiek tarptautinėje klasėje, tiek už jos ribų, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Jums bus vadovaujamos naujovės, tokios kaip tvarumas šioje tarptautinės ekonomikos srityje.

Maisto ir gėlių grandinės

Maisto ir gėlių tinklai yra šios tarptautinio maisto ir gėlių verslo bakalauro programos (BBA) pagrindas. Jūs įžvelgsite visą gamybos ir tiekimo grandinę, pradedant gamintoju ir baigiant vartotoju, ir visus etapus tarp jų. Sužinosite apie sodininkystės ir maisto grandinių verslo, vadybos ir konsultavimo veiklą. Taip pat įgyjate žinių apie gaminių prekės ženklą. Mašinų ir (projekto) konsultacijų pridėtinė vertė sektoriaus pakraščiuose yra sudėtinga sužinoti. Kaip maisto ir gėlių verslo vadybininkas, jūs žinosite, kad ypatingas dėmesys turi būti skiriamas rinkodarai, produktų, sistemų novatoriškumo ir kokybės valdymo tęstinumui ir, kas svarbiausia, maisto ir gėlių grandinių tvarumui. . Didėjant pasaulinės ekonomikos mastui, tarptautinės prekybos organizavimas ir reguliavimas tampa vis sudėtingesnis - ypač maisto ir gėlių sektoriuje, kur dabar vyksta dideli pokyčiai. Tai yra patrauklus sektorius, kuriame jūs nuolat turite užtikrinti kuo geresnį produktų ir tikslinių grupių atitikimą.

Turėdami kišenėje tarptautinio maisto ir gėlių verslo diplomą, galėsite pasirinkti iš daugybės karjeros galimybių namuose ir užsienyje.

Įeikite į tarptautinį prekybos maistu ir gėlėmis pasaulį

Pasaulis yra jūsų darbo vieta! Šiame dinamiškame, sparčiai besivystančiame pasaulyje būtina verslumo dvasia, profesionalumas ir bendravimo įgūdžiai. Nyderlandai turi puikią reputaciją žemės ūkio prekybos maistu ir gėlėmis srityje. Todėl per savo VBA BBA kursą: tarptautinį maisto ir gėlių verslą, jūs specializuojatės dinamiškoje ir novatoriškoje profesinėje srityje.

Norint sėkmingai įsitvirtinti tarptautinėje maisto ir gėlių prekyboje, jums reikalinga išsami visos grandinės, nuo gamintojo iki vartotojo, apžvalga. Jūs taip pat turite žinoti tiekėjų, konsultantų ir projekto organizacijų tinklą. Šie tarptautiniai tarpvalstybiniai verslai, grandinės, tinklai ir organizacijos prašo žinių apie verslą, logistiką, prekybą, verslumą, tarptautinę rinkodarą, finansų valdymą, inovacijas ir socialiai atsakingą verslą. Ar jus domina darbas įdomiame maisto ir gėlių pasaulyje? Tuomet ši profesinė sritis yra tinkamas pasirinkimas jums!

Antraisiais metais atliksite praktiką. Trečiaisiais metais keletą mėnesių praleisite praktikuodamiesi jūsų pasirinktoje maisto, pašarų ir (arba) gėlių prekybos įmonėje. Praktiką rekomenduojama atlikti ne Nyderlanduose. Pavyzdžiui, galite dirbti importuotojo ar eksportuotojo padėjėju, logistikos ar pirkimo vadybininku. Užduoties metu ištirsite rinkos galimybes, įėjimo į rinką strategijas, logistikos optimizavimą ir finansinį planavimą. Vienas iš variantų galėtų būti tas, kad susitelkiate į savo verslo plėtrą. Verslumas yra viena iš pagrindinių mūsų BBA sąvokų.

Studijuoti užsienyje

Jei norite studijuoti užsienyje, reikia atsižvelgti į daugelį dalykų. Pavyzdžiui, jūsų mokestis už mokslą ir finansavimas, paraiška ir registracija, jūsų laipsnis ir gyvenimas Nyderlanduose. Čia yra keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, sąrašas. Dažnai Europos studentams (EEE studentams) ir ne Europos studentams galioja skirtingos taisyklės, todėl atkreipkite dėmesį, kokia informacija jums taikoma.

International Business in Food and Flowers

Praktinė informacija

Mokestis už mokslą ir finansavimas

Nyderlanduose visi turi mokėti mokestį už mokslą. Šio mokesčio dydis priklauso nuo to, ar esate Europos (EEE) studentas, ar ne Europos studentas. Yra įvairių galimybių finansuoti savo studijas, pavyzdžiui, kreipiantis dėl stipendijos ar stipendijos.

Prašymas ir registracija

Prieš kreipdamiesi į kursus Van Hall Larenstein, turite užsiregistruoti per „Studielink“ (Olandijos registracijos sistema).

Laipsniai

Sėkmingai baigę tarptautinį verslą, įgysite verslo administravimo bakalauro (BBA) laipsnį.

Specializacija

alt = "Tarptautinis maisto ir gėlių verslas

Tarptautiniai maisto ir gėlių specialistai yra žinomi kaip prekybininkai, turintys žinių apie verslą maisto ir gėlių ekonomikos srityje, todėl darbo rinkoje jie turi didelę paklausą. Mūsų absolventai jaučiasi užtikrintai dirbdami tarptautinėje aplinkoje kaip prekybininkai, prekybos ir rinkodaros vadybininkai, importo ir eksporto vadybininkai arba sąskaitų ir pardavimų vadybininkai. Gera pradinė padėtis yra tapti jaunesniuoju importo-eksporto vadovu įmonei, kuri importuoja ir eksportuoja gėles į Tolimuosius Rytus. Taip pat galite tapti maisto tvarkymo įmonės Ispanijoje apskaitos vadybininku arba atlikti gaiviųjų gėrimų įmonės Rytų Europoje rinkos tyrimus. Investavimo analizė Niujorke arba importo padalinio plėtra Tokijuje yra pasiekiami. Vėliau savo karjeroje greičiausiai tapsite vyresniuoju vadovu arba panaudosite savo žinias ir patirtį kurdami savo įmonę. Galite tapti įmonės, eksportuojančios egzotiškus vaisius į Europą, savininku-vadovu arba dirbti vyriausiuoju patarėju skintų gėlių sektoriuje. Pasaulis bus jūsų darbo vieta!

Agroverslo sektorius tiekia žaliavas ir kitus junginius maisto, gėlių ir farmacijos pramonei. Kaip alt = "Tarptautinis maisto ir gėlių verslas", jūs esate pasirengęs eiti personalo, vadovų ir patarėjų pareigas skirtingų vertės grandinių ir įmonių tinkluose ir versle. Jūsų unikalus pardavimo taškas yra galimybė turėti vaidmenį tiek tiekimo ir paklausos grandinės visame pasaulyje. Turite žinių apie maisto ir gėlių gaminių verslo procesą ir tarptautines rinkas. Galite užimti lyderio pozicijas inovacijų srityje. Absolventai yra pasirengę darbui konkurencingoje aplinkoje įvairiose kultūrinėse vietose. Baigę studijas, dauguma studentų dirba tarptautinėje kompanijoje užsienyje ar Nyderlanduose. Galite dirbti Azijoje, Brazilijoje, Afrikoje ar Šiaurės Amerikoje, arba galite būti aktyvūs Nyderlanduose. Galite tapti tarptautinės rinkodaros vadybininku, projektu arba finansinis konsultantas arba tvarumo vadybininkas sėklų versle Tanzanijoje. Tarptautinis vadybininkas ar konsultantas Niujorke ar Tokijuje dėl tropinių augalų Taip pat galėtų būti pasirinkta prekybos įmonė.

Karjeros galimybės

Atsakymas į žemės ūkio sektoriaus specialistų poreikį

Mūsų daugiadalykio tarptautinio maisto ir gėlių verslo BBA dėka turėsite daug darbo galimybių maisto ir gėlių sektoriuje. Bakalauras taip pat iššūkis, jei turite verslumo ambicijų. Mūsų verslininkų programos suteikia jums realių galimybių.

Yra daugybė organizacijų, kuriose galite pradėti dirbti po studijų. Yra daugybė įdomių pareigų, įskaitant tarptautinės rinkodaros vadovą tarptautinėje maisto įmonėje, tvarumo konsultantą ir vertės grandinės patarėją arba logistikos vadybininką didelėje prekybos centrų grandinėje, finansų konsultantą ar plėtojant projektą. Ši bakalauro studijų programa buvo sukurta siekiant patenkinti tarptautinio agroverslo sektoriaus poreikį absolventams, turintiems patikimų novatoriškų žinių apie maisto ir gėlių sektorių, taip pat apie rinkodarą, prekybą, lyderystę, importą ir eksportą. Kokybės vadybininkai, tarptautinės prekybos bendrovės pirkėjai, vaisių ir daržovių mažmeninės prekybos vadybininkai, maisto gamintojų pardavimo ir prekybos vadybininkai yra labai paklausūs.

Agroverslo verslo administravimo laipsnis yra platus, tačiau pakankamai specializuotas, kad suteiktumėte prieigą prie pažangiausių žemės ūkio verslo darbo rinkoje. Atsižvelgiant į jūsų specializaciją ir užmojus, yra daug daugiau įdomių pozicijų, skirtų tarptautinio agroverslo absolventams.

Priėmimas

Bendrieji priėmimo reikalavimai

HAVO prilygintas vidurinės mokyklos diplomas

Vienas iš bendrųjų priėmimo į visų mūsų 4 metų bakalauro studijų programų reikalavimus yra vidurinės mokyklos diplomas, kuris prilygsta Olandijos HAVO diplomui. Lygiaverčių lygių pavyzdžiai yra tarptautinis bakalaureato diplomas arba A lygis. Jūsų diplomas bus įvertintas, kai VHL gaus jūsų užpildytą prašymą.

Kalbos mokėjimas

Anglų

Visi užsienio studentai privalo pateikti savo anglų kalbos žinių įrodymą, pateikdami vieną iš šių dokumentų:

  • Akademinis IELTS testas, kurio bendras juostos balas yra 6,0, o be papildomų balų yra mažesnis nei 5,0;
  • TOEFL testas su rezultatu 78-80 (internetinis);
  • Kembridžo pažengusiųjų anglų kalbos pažymėjimas * (CAE): išlaikyti C ar aukštesnį laipsnį;
  • Kembridžo pirmasis pažymėjimas (FCE) *: išlaikyti B / C ar aukštesnį laipsnį.

* Atminkite, kad vyresnių nei dvejų metų testų rezultatai negali būti priimami.

Išimtys:

Šie studentai yra atleidžiami nuo įrodymų apie savo anglų kalbos mokėjimą:

  • Gimtoji kalba angliškai (JAV, JK, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Airijoje ir Kanadoje (anglakalbiai regionai) .Kaip gimtoji anglakalbė iš aukščiau paminėtų sričių, jums gali būti netaikomi papildomi anglų kalbos įrodymai.
  • Kandidatai, turintys pakankamą Nyderlandų diplomą
  • Kandidatai, turintys tarptautinį bakalaureatą su baigiamuoju anglų kalbos kalbos ir literatūros egzaminu.
  • Kandidatai iš Austrijos, Belgijos (Flandrijos), Danijos, Vokietijos, Estijos, Suomijos, Vengrijos, Latvijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Norvegijos, Rumunijos, Slovakijos ir Švedijos, gavę vieną iš „Nuffic“ diplomų sąraše esančių diplomų, įskaitant baigiamąjį egzaminą angliškai.
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Are you interested in an English-taught Bachelor or Master's program with a practical approach? Come and study at Van Hall Larenstein, the most sustainable University of Applied Sciences in Holland! ... Skaityti daugiau

Are you interested in an English-taught Bachelor or Master's program with a practical approach? Come and study at Van Hall Larenstein, the most sustainable University of Applied Sciences in Holland! At Van Hall Larenstein we train ambitious and innovative students who want to contribute to a more sustainable world. Our programs focus on the domains of Food and Dairy and Animals and Business. During your study, you will work on several international projects and internships at companies where you apply the theory in practice. Right from the start, you will develop a professional network of students and colleagues from all over the world. Skaityti mažiau
Leeuwardenas , Velp , Vlissingenas , Roterdamas + 3 Daugiau Mažiau