Tarptautinis pradinių mokyklų mokytojų rengimas (ITeps)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jei jums patinka dirbti su vaikais ir tikitės to padaryti tarptautinėje aplinkoje, tada šis kursas yra puikus pirmasis žingsnis į jaudinančią karjerą! Ypač šiais laikais, nes pradinių klasių mokytojų poreikis tarptautinėse mokyklose yra didelis, o baigę studijas būsite pasirengę dėstyti tarptautinėse mokyklose visame pasaulyje.

Studijų metu sužinosite, ką reiškia būti mokytoju, įgydami didelę mokymo patirtį Nyderlanduose, Europoje ir už jos ribų. Praktinis ir asmeninis šio kurso požiūris leidžia tapti aukštos kvalifikacijos ir visiškai kvalifikuotu pradinių klasių mokytoju tarptautinėse mokyklose.


Darbai šioje srityje yra įkvepiantys ir kūrybingi, tačiau kartu reikalauja atsakomybės. Laimei, jūsų naujai įgyti įgūdžiai gali būti naudojami palaikyti ir mokyti įvairaus amžiaus, tautybės, kultūros ir talentų vaikus . Be to, galite profesionaliai bendrauti su tėvais ir dirbti patys, su kolegomis ar kitais švietimo specialistais.

Priėmimo sąlygos

Akademiniai reikalavimai

Norint dalyvauti vienoje iš bakalauro studijų programų, turite atitikti tam tikrus priėmimo reikalavimus. NHL Stenden taikomųjų mokslų universitetas pripažįsta šias bendras tarptautines kvalifikacijas:

  • Tarptautinis bakalaureato (IB) diplomas arba Europos bakalaureato diplomas
  • Vidurinės mokyklos diplomas iš akredituotos institucijos
  • Keturi GCSE / GCE "O" lygmenys praeina (galutinis A, B arba C klasė) ir du "AS" lygiai. Šie šeši kombinuoti leidimai turi būti skirtingi dalykai.
  • Asocijuotas, bakalauro ar magistro laipsnis

Be to, kai kurios mūsų bakalauro programos gali reikalauti papildomų atvykimo reikalavimų.

21

Jei esate 21 metų ir vyresnis ir norėtumėte užsiregistruoti NHL Stenden taikomųjų mokslų universitete, bet šiuo metu neatitinkate priėmimo reikalavimų, kviečiami užsiregistruoti į egzaminą .

Kalbos reikalavimai

Visi ne EEE pareiškėjai turi pateikti anglų kalbos testą su jų paraiška. Išimtis taikoma studentams, kurie parengė išsilavinimą šalyje, kurioje anglų kalba yra oficiali darbo ir švietimo kalba. Kalbos reikalavimai EEE studentams yra tokie patys kaip ir Olandijos studentams. Jei jūsų diplomas yra čia , papildomas anglų kalbos testas nereikalingas.

NHL Stenden taikomųjų mokslų universitetas priima keturias oficialių kalbos testų rūšis:

Atkreipkite dėmesį: jei neturite tinkamo lygio, galite įsiregistruoti mūsų anglų kalbos parengiamojoje kalboje .

Pradžios data: rugsėjis

Trukmė: 4 metai, visą darbo dieną

Mokestis už mokslą (metinis):

Rugsėjo pradžia: ES studentams = 2 143 EUR
Ne ES studentams = 8 350 EUR

Paraiškų pateikimo terminai:

Rugsėjo pradžia:
ES pareiškėjai: rugpjūčio 15 d
Ne ES pareiškėjai: gegužės 31 d

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

NHL Stenden is an international multi-campus university of applied sciences. Its Dutch campuses can be found in Leeuwarden, Emmen, and Meppel. International campuses are located in Bali, Qatar, South ... Skaityti daugiau

NHL Stenden is an international multi-campus university of applied sciences. Its Dutch campuses can be found in Leeuwarden, Emmen, and Meppel. International campuses are located in Bali, Qatar, South Africa, Thailand. Students from over 80 different countries study at NHL Stenden in the Netherlands, which has a total of around 25,000 students. Skaityti mažiau
Leeuwardenas , Groningenas , Emmenas , Mepelis , Asenas + 4 Daugiau Mažiau