Teatras

International Accelerator

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Teatras

International Accelerator

teatras

Vaidyba. Scenografija. Teatras technologija. Studentai teatro katedros mokytis lynai scenoje ar per kraštus. Mokė dėstytojai, turintys didelę patirtį, mūsų programos jums pasinerti į įvairius vaidmenis teatro gyvenimą. Nesvarbu, ar norite atkreipti dėmesį ar santykinį anonimiškumą užkulisiuose, jūs ne tik studijuoti meno žanrų įvairovė, nuo tradicinių prie avangardo, bet jums įgyti praktinių įgūdžių dalyvaujant daugiau nei 20 spektaklių visoje akademiniai metai, vyksta mūsų state-of-the-art scenos menų centras. Ir Jūsų Off valandų, dalyvauti spektakliai vos 23 mylių Manhetene, kultūros sostinė pasaulyje.

Nepriklausomai nuo to, kokį vaidmenį, kurį norite žaisti, mūsų BFA programos Vaidyba ir dizaino / Technologijos gali padėti jums ištirti savo talentą, plėsti savo akiratį ir paruošti jums patrauklių karjeros teatro, kino ar televizijos.

Teatro katedra siūlo šias programas:

BFA teatro menų: veikdami BFA teatro menų: Dailė / Technologijos nepilnamečiai veikia arba Dizainas / Technologijos

BFA teatro menų: Dizainas / Technologijos

Padaryti dramatišką poveikį užkulisiuose su teatro dizaino laipsnį.

Kaip teatro dizainas / technologijos dur, jums mokyti daugelio aspektų dizaino ir techninių funkcijų scenos menų, įskaitant ir kostiumai, rekvizitas, rengiant, apšvietimo dizainas ir traukdami jį visi kartu kaip gamintojas.

Jūs išanalizuoti ir palyginti istorinius, kritinių ir estetinių kontekstų, kuriuose dramos tradicija išvystyta. Jūsų trečius metus fakultetas peržiūrės savo portfelį ir patars dėl kurių plotas-teatras technologija, vaizdingas dizainas, kostiumo dizainas, apšvietimo dizainas ar etapas valdymas-reikia specializuotis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Boston, Masačusetsas, MA
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Boston, Masačusetsas, MA
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla